poster

Adam

 • Česko

  Láska ze sousedství

 • USA

  Adam

 • Slovensko

  Adam

 • Velká Británie

  Adam

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J0hny5
  ***

  Vcelku průměrný romantický film. Opět skvělá Rose Byrne to sama utáhnout nemůže. Nelíbil se mi představitel Adama vůbec. Buďto byla chyba v herci a nebo byla postava napsaná špatně. 55%(11.7.2010)

 • Crawler-D
  ***

  Prvotní problém filmu je, proč si tak pěkná holka jako Rose Byrne nabaluje takhle nemocného člověka, když je jasné, že s ním nevydrží. Koukalo ji to z očí, že jí jeho omezené pojetí lásky jednoho dne prostě nebdue stačit, i když se fakt nemusí obávat, že by ji byl nevěrný.(9.6.2010)

 • eLeR
  ****

  Dancy šikovný, Byrne krásna ... veľký - malý - milý film ... kostýmerka si s Byrne u mňa riadne šplhla :-)(10.9.2013)

 • Kamca_
  *****

  Wau. Zaujalo mě to hned od první minuty. Hodně zajímavý příběh jednoho introverta, který je tak trochu uzavřený do sebe. Herecké výkony byly fakt skvělý. A navíc miluju klavírní hudbu ve filmu. Takže pokaždý, když zazněla, šel z toho vážně mráz pozádech. Malinko jsem čekala jiný konec. Skutečný konec mě trochu překvapil, ale asi to měla tak dopadnout.(15.7.2013)

 • Marqta
  ****

  Adam má duší dítěte, kterou někdo uvěznil do těla dospělého a pustil do dospělého světa vybavenou rozumem a inteligencí. (stejnou jakou má dospělý člověk) Stejně jako dítě má naivní idealizovanou představu o okolním světě, kterému vlastně nerozumí- nerozumí reakcím lidí, neumí je předvídat, nebo odůvodňovat. Trpí Aspergerovým syndromem. Ve filmu je spousta scén, které jsou krásné svojí jednoduchostí a pomyslnou čistotou od lidských úskoků a lží. Film myslím dokonale přibližuje podstatu problémů v životě lidí, kteří tímto syndromem trpí, což je určitě dobře. Hugh Darcy předvedl úžasný výkon a Rose Byrne za ním o mnoho nezaostávala. Navíc je ve filmu příjemná hudba. Takže sečteno a podtrženo dávám 4 silné hvězdičky. Jediné co mi snad trochu vadilo, bylo přílišné zabřednutí do problémů Beth- vůbec by mi nevadilo, kdyby se pozornost upřela ještě více do Adamova života. ---- "S lhářema se budeš potkávat úplně všude. Musíš se naučit rozlišit mezi obyčejnými lháři a mezi těmi,které stojí za to milovat."(29.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace