Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 1996, 105 min

Nějak sem nepochytil pořádné důvody proč to brát jako komedii ... Pokud teda nějaké měli být :)(13.7.2004)

Travolta jako tlustý anděl, který kouří, pije a svádí ženy. Možná se to nezdá ale není to tak zlý.(9.6.2007)

Michael je směsí romantického drama (z novinářského prostředí) s prvky nadpřirozena. Jedná se o průměrný film, se slabším dějem, u kterého je hlavním tahounem slušně hrající John Travolta v podobě polidštěného archanděla s křídly.(23.12.2008)

Vůbec ne špatný film, který, přiznejme si, drží pouze úžasná hlavní postava, kterou skvěle ztvárnil John Travolta. Příběh je originální, i když doplácí na vady scénáře, jenž se spokojí pouze s průměrnou a okoukanou zápletkou. Jistě, je tam plno zajímavých a neotřelých myšlenek, jenže ty to zachránit nedokážou. Škoda jen, že to nejlepší přichází téměř v úvodu a celéme snímku se pak nedaří tuto scénku překonat. Mluvím o příchodu Michaela, jeho dlouhou cestu ke schodům do ledničky a zase zpět. Kamera skvěle zachytila celou tu ošuntilost, která tu zaměňuje typickou andělskou krásu. Jedna z těch lepších road show. [TOP 19/6 57%](17.5.2007)

:::::::::::::::::::::::: Nádherný film, který mne po každém shlédnutí vždycky dojme a je mi po shlédnutí moc krásně. Andie MacDowell to tady moc sluší ! Skvělý oddychový film pro zlepšení nálady. Scéna v baru je nezapomenutelná ! :::::::::::::::::::::::::(11.12.2007)