poster

Michael

 • USA

  Michael

 • Slovensko

  Michael

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 1996, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ***

  Hodně průměrná a nevýrazná komedie, kterou nedokáže do těch správných "nebeských" výšin povznést ani vykuřující Travolta a jeho křídla. A přitom by na to rozhodně měl. Jenže to by museli poctivěji zapracovat scénáristé. O půvabné potěšení se stará Andie MacDowell a na Travoltovy herecké kvality zdařile navazuje William Hurt. Film obsahuje pár hezkých, úsměvných momentů, ani to ho však nedokáže zachránit před pádem do žánrového zapomnění.(5.5.2010)

 • Dudek
  ***

  Vůbec ne špatný film, který, přiznejme si, drží pouze úžasná hlavní postava, kterou skvěle ztvárnil John Travolta. Příběh je originální, i když doplácí na vady scénáře, jenž se spokojí pouze s průměrnou a okoukanou zápletkou. Jistě, je tam plno zajímavých a neotřelých myšlenek, jenže ty to zachránit nedokážou. Škoda jen, že to nejlepší přichází téměř v úvodu a celéme snímku se pak nedaří tuto scénku překonat. Mluvím o příchodu Michaela, jeho dlouhou cestu ke schodům do ledničky a zase zpět. Kamera skvěle zachytila celou tu ošuntilost, která tu zaměňuje typickou andělskou krásu. Jedna z těch lepších road show. [TOP 19/6 57%](17.5.2007)

 • ConanVJ
  *

  Nedávno jsem viděl tento film v TV a vůbec ničím mě nezaujal. Přišlo mi to takový utahaný a kreace, který tam J. Travolta předváděl mě spíš od filmu odrazovaly. Pro mě film o ničem. Za mě 5% :)(12.9.2012)

 • 2Pac
  ****

  Pre mna jeden z najlepsich filmov s Travoltom.Verim na anjelov, verim,ze ziju medzi nami a su neskutocne neodolatelny pre zeny a miluju zivot a najma cukor...(23.3.2004)

 • JohnnyD
  ***

  John Travolta si po comebacku v Pulp Fiction zahral aj hedonistického anjela. A prevažne na ňom ako bad angel stojí celý film. Andie MacDowell je ako tradične otravná.(24.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace