poster

Michael

 • USA

  Michael

 • Slovensko

  Michael

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 1996, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mi Nü-Chai
  odpad!

  Oh my great Cthulhu, scéna se psem! Travolto, chcípni, a pak se znovu zabij!(21.11.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Hned jsem dole, jen co najdu cigára." Do kostela chodím pravidelně jednou za deset let, ale kdyby tam každou neděli sestupoval z nebes archanděl Michael, tak bych patrně zašel častěji. S tímto skvělým bojovníkem, který bez zranění absolvoval 6366 soubojů, jsem si užil skvělý nástup - zarostlý pupek, drbání na koulích, vyzunknutou plechovku piva a řádné krknutí. To mě neomrzí. Pak už to až taková sláva nebyla, ale souboj s býkem nebo vzteklý šéfredaktor mě pobavili velmi slušně.(19.11.2016)

 • Slartibarkfast
  ***

  Archanděl Michael v lidské podobě a s lidskými vlastnostmi. Nejeden z nás se v něm najde. Kouří, pije, má rád cukr a voní po sušenkách. Travolta je opravdu úchvatný a tenhle film si očividně užíval. Osobně si však myslím, že ač má komediální prvky, je to především drama o lidském životě, prioritách a vztazích, jak je často nevnímáme. Silné scény střídají veselé, ale pořád jsou tu přítomny dost zásadní otázky a divák je neustále v jistém zadumaném až melancholickém rozpoložení. Moc hezký odpočinkový film s hlubokou myšlenkou. 70%(14.12.2014)

 • Djkoma
  ***

  Nějak sem nepochytil pořádné důvody proč to brát jako komedii ... Pokud teda nějaké měli být :)(13.7.2004)

 • Jossie
  ***

  Chtěla jsem dát čtyři , ale máte pravdu , to co ten film dělá hezkým je jen a jen Travolta.(24.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace