Všeumělka víla Zvonilka dostane od královny za úkol zhotovit žezlo pro obřad zahájení podzimu. Musí do něj zasadit modrý měsíční kámen, aby na slavnosti vyráběl kouzelný prášek. Pomáhá jí elf Terínek, ale Zvonilka je netrpělivá, dokonce se na něj rozzlobí a pak vlastní neopatrností modrý kámen rozbije. Aby situaci zachránila, rozhodne se vypravit na tajuplný ostrov, na němž údajně piráti kdysi ukryli kouzelné zrcadlo, které plní každé přání. (TV Nova)

ludovit14

Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r). ()

tommmy89

Tento diel je jedna veľká výprava za kúzelným zrkadlom, kde Cililing spozná i nového kamaráta svetlušku "Blik". Dostane za úlohu zostrojiť žezlo na jesennú oslavu, na ktorú dostane aj doplnok mesačný kameň, ktorý má vsadiť na špičku žezla. Ale čo náhoda nechcela, rozbije sa jej na márne kúsočky. No ako vždy sa Cililing vynájde a žezlo i tak zostrojí, no s oveľa väčšou parádou. Určite si to nenechajte újsť a pozrite si aj túto časť, ktorá sa zapáči snáď každému :) 4* ()

silentname

Asi je to tá nevinnosť, ktorá robí filmy Tinker Bell také príjemné na pozeranie. A napriek tomu, že je to určené pre iných divákov, tak sa na to pozerám s príjemným pocitom, kde vidím veľa kreativity v animáciach, veľmi príjemný príbeh, ktorý sa snaží dať deťom celkom zaujímavé lekcie. Veľmi sa mi páči záver filmu, má to veľa do seba a dáva to taký príjemný Disney pocit. ()

Eeve

Dlhšie som váhala, či udelím tri alebo štyri hviezdičky, nakoniec som sa priklonila k tesným štyrom. Už to nie je tak absolútne čarovné ako v prvej časti, je to len...čarovné :) Vedľajšie postavy, ktoré sa nám predstavili v prvej časti, tu vidíme len tak by the way, bez vážnejšieho priestoru. Všetko sa točí okolo Zvonliky, Terínka a toho vysokonanervylezúceho Blika :) Začíname riešiť už také typické ľudské problémy - trampoty s priateľmi, lezenie si na nervy (ponorková choroba - áno, viem čo je to:), no stále je to svojím spôsobom čarovné, a už kúsok aj dobrodružné :) Veľmi sa mi páčia úvodné aj záverečné rýmy, a takisto sprievodné piesne - dúfam, že v takomto milom zvyku budeme pokračovať aj naďalej. ()

Terva

Děti mají očividně Zvonilku rádi. Vtipné, roztomilé, dobrodružné a pěkně kreslené. CITÁT - Já nic neprovedla........pár dní !!?? V nadupaném bonusu najdete třeba videoklip Demi Lovato z názvem The giff a friend, vynechané scény, podzimní část průvodce roklinkou a další veselé povídání. CITÁT - Bezva. ()

Mladý Sherlock a návrat do pyramidy hrůzy

Mladý Sherlock a návrat do pyramidy hrůzy

26.11.2012

Ještě těch moderních variací na klasickou detektivku z pera Arthura Conana Doylea nemáte dost? Pak vězte, že po Sherlocku Holmesovi s Robertem Downeyem Jr., televizním Sherlockovi s Benedictem… (více)