Zvonilka a ztracený poklad

Tinker Bell and the Lost Treasure

Cililing a stratený poklad

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 76 min

Druhý film o víle Zvonilce nás zavede opět do Zeměnezemě. Zvonilka dostane velice důležitý úkol, a to vyrobit žezlo k velmi důležité vílý události. Na žezlo musí umístit měsíční kámen, pomocí kterého získají víly vzácný prášek, který uzdraví jejich posvátný strom. Jak to v pohádkách bývá, vše se pokazí a Zvonilka musí nalézt kouzelné zrcadlo, které pomocí jediného přání vše napraví. Cestou získá nového přítele, světlušku Blika (ten se bude líbit nejen malým dětem, ale určitě i starším divákům). Tento příběh se mi líbil víc než předchozí. Je zde lepší grafická stránka filmu, hudba je opět pěkná a příběh je podle mě taky parádní. Za mě 95% :)(11.11.2012)

Další zábavný animák. Tentokrát je potřeba "opravit" rozbitý měsíční kámen, aby mohla proběhnout podzimní slavnost. Bylo to i docela napínavý :-)(8.2.2015)

Stejně roztomilé, barevné, veselé a třpytivé jako první díl, a k tomu doplněné o perfektní světlušku :))(1.3.2010)

Hezké, poutavé, originální. Krásné zpracování grafiky, k tomu příjemná hudba.(6.7.2012)

Moje třetí Tinker Bell :-) Člověk čeká *SPOILER* alespoň jeden polibek mezi vílou a vílákem a ono nic *KONEC SPOILERU*. Líbilo se mi méně než "Tajemství křídel" a více než "Piráti". 75%(10.9.2014)