poster

Zvonilka a ztracený poklad

 • USA

  Tinker Bell and the Lost Treasure

 • Slovensko

  Cililing a stratený poklad

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 76 min

 • Suzie05
  ***

  Tak tohle bylo úplně jiné kafe než jednička. Zvonilka svou arogancí odradila všechny přátelé a pak je jako pravá blondýnka vzlykáním a pláčem přivábila zpět (ťutíkovské očíčka obměkčí srdce každého, dokonce i mě). Děj tady narozdíl od jedničky byl a docela nečekaně to skončilo, nebo spíš nečekaně pro mě. Určitě se podívám i na trojku.(7.4.2011)

 • misterz
  ****

  Opäť je tu Zvonilka a s ňou už tradične dobrá zábava. Aj tento diel si udržal vysoký štandard, krásna grafika a muzika a to všetko obalené príjemným príbehom. Rozhodne odporúčam deťom aj rodičom.(4.4.2013)

 • wendelin9
  **

  Jedná se o jeden z mála novějších animáků, které jsou opravdu určeny jen dětem. Dospělému nic moc nového nepřinese, ale věřím, že děti si jej zamilují.(11.2.2013)

 • Tuax
  *****

  První a druhý díl už jsem viděl několikrát a to mi je víc jak třikrát deset let a stále se mi to líbí. Nevím proč zrovna tahle série, ale získala si mě. Na víly jsem sice nikdy nevěřil, ale mám rád skřítky a víly z této pohádky jsou jejich obdobou. Tento druhý díl je oproti prvnímu jedno velké dobrodružství. Je to sice takové zjednodušené, ale na dnešní poměry jedna z mála pohádek, kde není násilí a kde je humor beze slov a hlášek, ale jen tím co je předkládáno obrazem. Pro mě skvělá věc na odreagování, relax. 10/10(1.12.2010)

 • Liflaen
  ****

  Hezké, poutavé, originální. Krásné zpracování grafiky, k tomu příjemná hudba.(6.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace