Zvonilka a ztracený poklad

Tinker Bell and the Lost Treasure

Cililing a stratený poklad

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 76 min

Na úvod budiž řečeno, že nemám rád Petra Pana, a vše, co s ním souvisí, je mi ukradené. Jenže... tenhle s bídou celovečerní filmeček není typický Disneyho animovaný produkt, protože ho produkoval a svým umem zaštiťoval samotný Pan Pixar, John Lasseter. A podle toho to také vypadá - v tom nejlepším slova smyslu. Už se nemůžu dočkat, až holky povyrostou natolik, že budou chápat smysl toho všeho... zatím jim stačí, když světluška dělá srandovní zvuky a myška táhne kočár;) Zkrátka ano, tahle vyprávěnka ze světa víl se povedla. A co je klíčové, nehledělo se jen na její technickou stránku, a rodiče u ní neumřou kvůli nudě nebo kvůli hromadné degeneraci mozkových buněk. Zdá se, že s tvůrci animáků pro děti je to jako s motýly cvičenými pro oslavnou "salvu" - jeden umí, dvacet se učí:) 80%(7.9.2015)

Moc příjemná a roztomilá animovaná pohádka pro děti, 70%.(8.11.2009)

Moje třetí Tinker Bell :-) Člověk čeká *SPOILER* alespoň jeden polibek mezi vílou a vílákem a ono nic *KONEC SPOILERU*. Líbilo se mi méně než "Tajemství křídel" a více než "Piráti". 75%(10.9.2014)

Opäť je tu Zvonilka a s ňou už tradične dobrá zábava. Aj tento diel si udržal vysoký štandard, krásna grafika a muzika a to všetko obalené príjemným príbehom. Rozhodne odporúčam deťom aj rodičom.(4.4.2013)

• wendelin9

Jedná se o jeden z mála novějších animáků, které jsou opravdu určeny jen dětem. Dospělému nic moc nového nepřinese, ale věřím, že děti si jej zamilují.(11.2.2013)