Zvonilka a ztracený poklad

Tinker Bell and the Lost Treasure

Cililing a stratený poklad

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 76 min

Další zábavný animák. Tentokrát je potřeba "opravit" rozbitý měsíční kámen, aby mohla proběhnout podzimní slavnost. Bylo to i docela napínavý :-)(8.2.2015)

Druhý film o víle Zvonilce nás zavede opět do Zeměnezemě. Zvonilka dostane velice důležitý úkol, a to vyrobit žezlo k velmi důležité vílý události. Na žezlo musí umístit měsíční kámen, pomocí kterého získají víly vzácný prášek, který uzdraví jejich posvátný strom. Jak to v pohádkách bývá, vše se pokazí a Zvonilka musí nalézt kouzelné zrcadlo, které pomocí jediného přání vše napraví. Cestou získá nového přítele, světlušku Blika (ten se bude líbit nejen malým dětem, ale určitě i starším divákům). Tento příběh se mi líbil víc než předchozí. Je zde lepší grafická stránka filmu, hudba je opět pěkná a příběh je podle mě taky parádní. Za mě 95% :)(11.11.2012)

• Momo_desu

Nikdy mi táto postavička akosi neulahodila a ani táto rozprávka. V Petrovi Panovi som Zvonilku neznášala a asi sa to prenieslo aj sem tak či tak ma to nebavilo, neprišlo mi to vôbec vtipné, pekné, zaujímavé bla bla. Dokonca mám pocit, že to bolo ešte horšie ako samotný Peter Pan.(23.2.2013)

Zvonilka mě neskutečně baví, tenhle díl je můj třetí viděný ze tří natočených dobrodružství a je až s podivem,že si stále udržuje vysokou úroveň zábavnosti,což vzhledem k dnešnímu Disneymu- je jev zcela nevídaný (že by zatím stál šéf z Pixaru? :)). 75%(25.8.2011)

• wendelin9

Jedná se o jeden z mála novějších animáků, které jsou opravdu určeny jen dětem. Dospělému nic moc nového nepřinese, ale věřím, že děti si jej zamilují.(11.2.2013)