Zvonilka a ztracený poklad

Tinker Bell and the Lost Treasure

Cililing a stratený poklad

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 76 min

Zvonilka mě neskutečně baví, tenhle díl je můj třetí viděný ze tří natočených dobrodružství a je až s podivem,že si stále udržuje vysokou úroveň zábavnosti,což vzhledem k dnešnímu Disneymu- je jev zcela nevídaný (že by zatím stál šéf z Pixaru? :)). 75%(25.8.2011)

• Momo_desu

Nikdy mi táto postavička akosi neulahodila a ani táto rozprávka. V Petrovi Panovi som Zvonilku neznášala a asi sa to prenieslo aj sem tak či tak ma to nebavilo, neprišlo mi to vôbec vtipné, pekné, zaujímavé bla bla. Dokonca mám pocit, že to bolo ešte horšie ako samotný Peter Pan.(23.2.2013)

Po jednotke sme samozrejme museli zaobstarať aj dvojku. Mne osobne sa táto časť páčila asi aj viac. Tá Zvonilka je ale riadne nemehlo ... šikovné.(4.4.2014)

Děti mají očividně Zvonilku rádi. Vtipné, roztomilé, dobrodružné a pěkně kreslené. CITÁT - Já nic neprovedla........pár dní !!?? V nadupaném bonusu najdete třeba videoklip Demi Lovato z názvem The giff a friend, vynechané scény, podzimní část průvodce roklinkou a další veselé povídání. CITÁT - Bezva.(19.2.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $5,798,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $5,527,849 //počet predaných kusov 228,064Tržby za predaj DVD v USA $58,373,617 //počet predaných kusov 3,508,329║ Na moje prekvapenie opäť spokojnosť, či už po príbehovej stránke, animačnej a zábavy zo všelijakými vílami, zvieratkami, muškami,... si tam tiež dosť užijeme... aj keď zamerané to je asi prevažne na vekovú skupinu okolo 10rokov, celkom som sa na to príjemne zabavil. /70%/(7.11.2009)