Zhong lie Jing wu men

• angličtina Return of Bruce (více)

Hledaný Bruce Wong (Bruce Le) se pokouší skrýt u svého strýce (Lik Cheung) ve filipínské Manile, kde nakonec musí bojovat nejen o svůj život, ale i za svobodu unesených dívek z místního nevěstince, kterému vládne tyranský šéf (Lo Lieh). I když je Bruce výborný bojovník, bude se muset vypořádat i s čínskými orgány, které na něj vyslali své bojovníky za to, že omylem během pouličního boje zabil vůdce gangsterů. (Epistemolog)

Mol

Stejnej případ jako film "Bruce Lee bojuje z hrobu". Totální sračka typu "cé". Tyhle filmy "bruceploitation" neměli nikdy vzniknout. Jsou tak hrozný, že i všichni v nich mají bordel. Například tenhle film je z roku 1982. Zde na CSFD je rok uveden 1977. Jinde na stránkách jsem našel 1978, na Amazonu tuším 1987 mno a občas někde je to správně. To samý tenhle poster, kterej prostě tady je a mají ho i jinde. Kurva co to má bejt? V celým filmu není jedinej ninja a Bruce tam žádnej samopal nemá. Navíc jednotlivé záběry na sebe vůbec nepasujou. Největší krpu bych viděl například ve scéně, kde Bruce strčí do jednoho nýmanda u baru a v dalším střihu už bojují na pláži. WTF? Je to jedna velká vykrádačka, se zvukama a pohybama Bruce, kterej kdyby ožil a viděl to, tak by z toho znovu umřel. Dávám jednu hvězdu, protože herec Bruce Le se tady opravdu snažil a například scéna ve žlutým kostýmu z filmu "Game of Death" je povedená. Pro všechny co by se na to chtěli podívat, rovnou říkám. Nedělejte to!!! ()