poster

Predátoři

 • USA

  Predators

 • SK název

  Predátori

Akční / Dobrodružný / Thriller / Sci-Fi

USA, 2010, 102 min

 • LihO
  ***

  Začiatok bol dobrý, to som ešte dúfal, že sa to rozbehne na slušný masaker... žiadny masaker sa však nekonal, strieľanie do prázdna, žiadna poriadna akcia, z Brodyho som mal miestami pocit ako z Bear Gryllsa v Ultimate Survival :D Scenár ma tiež nijak neoslovil, pár dobrých nápadov, ktorými trochu oživili dej, tam síce bolo, no inak žiadna sláva. Tento film mohol byť na tom podstatne lepšie aj napriek tomu ako otrepaní sú už predátori(12.2.2011)

 • Radek99
  *

  Mládeži s IQ nad 60 nepřístupno.(25.3.2011)

 • verbal
  ***

  Rozzuřený Pianista pod taktovkou ugrofinského Revizora rozehrávají Chopinovu sonátu "demol", kterou ovšem kompletně vykradli z Brahmse a to včetně nejslavnějších partů! Panu Brodymu se celý film podlamují jeho rachitické ručičky pod tíhou emšestnáctky a vypadá, že se na roli připravoval spíš v osvětimském wellnesu než v posilovně. Nešťastný casting podtrhují i ostatní "asociální" členové komanda, které místy připomíná homoguerrilu tanečníků samby na útěku před nespokojeným publikem De Janeirského karnevalu. Nezbývá tedy, než nostalgicky zamáčknout slzu a zavzpomínat na staré dobré časy, kdy ty ohyzdné matkojeby ještě proháněl kalifornský guvernér v čele týpku tak hustých, že by jste jim dceru na doprovod z tanečních určitě nesvěřili.(27.9.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Robert Rodriguez napsal několik verzí Predátora III v roce 1994, po neúspěchu druhého dílu však studio nemělo o pokračování zájem a Rodriguezův scénář navíc počítal s vysokým rozpočtem, což z něj dělalo ještě nežádanější projekt. Z toho důvodu nikdy nebylo realizováno přímé pokračování původní predátoří série. Mnoho elementů ze scénáře Predátora III však bylo začleněno do tohoto filmu. (CrypzzXD)

 • - Nikolai mal byť pôvodne vyzbrojený ruským GShG-7.62, štvorhlavňovým rotačným guľometom, pretože je to výzbroj, ktorá sa viac hodí k ruskému operátorovi spetsnaz. Produkčnému tímu sa túto zbraň nepodarilo zaobstarať, preto použili americký rotačný guľomet M134. (Nekrofil)

 • - Pro účely filmu byla v texaských „Austin Studios“ vybudována umělá džungle, v které se odehrává většina příběhu. Jak sám herec Louis Ozawa Changchien řekl v jednom z rozhovorů: „Nejkomplikovanější stavení které jsem v mé herecké kariéře viděl.“ (Struhy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace