poster

Samotář v Seattlu

 • USA

  Sleepless in Seattle

 • Slovensko

  Bezsenné noci v Seattli

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1993, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  ***

  Romantika presladená ako burčiak na jarmokoch. Po dopozeraní som sa cítil, akoby som sa vykúpal vo vani medu, posypal cukrom a vyexoval fľašu javorového sirupu. Ale zase na Toma a Meg ešte nedotknutú rukou plastického chirurga sa díva celkom fajn, takže tri.(15.1.2010)

 • Kulmon
  ***

  Největším problémem je, že jsem tomu ani na chvilku neuvěřil. Ukázka naprostého sentimentálního kýče.(1.7.2010)

 • genetique
  ****

  Keď ma dokáže rozcitlivieť nejaká srdcervúca dráma, je štvorhviezdičkový dôvod jasný, ale že to dokáže aj romantická limonádka, to už asi o niečom svedčí. Krásne umelo uveriteľný príbeh, ciťák a doják síce v menšom, ale účinne a niekoľko scén s mojim nahlas smiechom a záver nesúci sa v duchu spokojnosti. 80%.(7.3.2006)

 • klerik
  *****

  Základná zápletka je fakt strelená, ale super humor to vynahraďuje (slzičková scéna s granátmi je geniálna). Výnimočný film, ktorý skĺbil komédiu so zdrvujúcou romantikou. Finálne stretnutie ma vždy dojme - a pri tom je bez bozku! Uf, mal by som sa "vzmužiť", som nejaký rozcítený... :)(15.1.2006)

 • Tsuki
  ****

  Na ten film mám docela fajn vzpomínky. Dívala jsem se na něho několikrát a většinou, když jsem byla nemocná (ani nevím proč) Jednou taky s mojí mamkou, když jsme byly obě nemocné :) Takže kdybych tenhle film neměla spojený s tím, jak jsem se nemocná zachumlala pod peřinu a dívala se na něho, asi bych mu 4 hvězdičky nedala. Meg Ryan se mi tam ale moc líbila. Zkrátka pěkný romantický film. ~(4,0)~(11.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace