poster

Samotář v Seattlu

 • USA

  Sleepless in Seattle

 • Slovensko

  Bezsenné noci v Seattli

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1993, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ****

  Nora + Meg + Tom. Klasická ephronovka s nadneseným romantickým príbehom, chytrým scenárom a vtipnými dialógmi. Realita tu nemá miesto, iba romantika. Síce to nie je tak dokonalé ako Láska cez internet, nudiť sa nebudete. A film ma jednu skutočne geniálnu scénu - porovnávanie pri čom plačú muži a ženy ;)(13.1.2007)

 • BoPo
  ***

  Romantické komédie zrovna nemusím. No táto dokázala udržať všetky neduhy tohto žánru na uzde. Výborné je hlavne herecké obsadenie. Hanks + Meg Ryan vytvorili dvojicu, ktorej to všetko dokážete uveriť.(21.3.2010)

 • Tsuki
  ****

  Na ten film mám docela fajn vzpomínky. Dívala jsem se na něho několikrát a většinou, když jsem byla nemocná (ani nevím proč) Jednou taky s mojí mamkou, když jsme byly obě nemocné :) Takže kdybych tenhle film neměla spojený s tím, jak jsem se nemocná zachumlala pod peřinu a dívala se na něho, asi bych mu 4 hvězdičky nedala. Meg Ryan se mi tam ale moc líbila. Zkrátka pěkný romantický film. ~(4,0)~(11.2.2009)

 • Blofeld
  *****

  Víte, když podobně jako já máte rádi zdařilé romantické komedie, Meg Ryan a Toma Hankse, tenhle film je potom naprosto smrtící kombinace.(6.4.2005)

 • JayZak
  ***

  Tenhle film do puntíku splňuje definici romantického slaďáku a ve všech jeho částech exceluje. Takže pro ženskou část populace ideální film na pobrečení si, pro ostatní jen cukr složený ze známých klišé. Jak už ale bylo řečeno, ve všech bodech nezbytných pro tento typ filmu je dotažen téměř k dokonalosti; pomáhá tomu povedená dvojce - milá Meg Ryan a citlivý Tom Hanks. Cynici, třeste se! 3,5*(23.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace