Zmätok v duši

Drama / Hudební / Romantický

USA, 2009, 107 min

"Jsem rád, že můžu bejt s vámi, ale v mým věku je fajn bejt kdekoliv." Country rozhodně nepatří mezi mé nejoblíbenější hudební žánry, ale v tomto případě se mi to neposlouchalo zase tak špatně. Byla to zkrátka hodně příjemná alkoholicko - countryová love story, kterou znuděně hláškující sympaťák Otis Blake vyzpíval o pár tónů výš, než jsem čekal.(31.3.2016)

Herecký koncert Jeffa Bridgese, bohužel Maggie Gyllenhaal mi tu nějak neseděla a můj oblíbenec (možná už bývalý) Colin Farrell jako slušňácký zpěvák country už vůbec ne....(4.3.2010)

Standardní film o coutnry zpěvácích, jakých je podobných hned několik. Co jej povyšuje nad průměr je vysoko čnící herecký výkon Jeffa Bridgese. A samozřejmě krásná country.(19.8.2010)

• Falko

BAFTA Awards - 2 nominacie: Herec v hl. ulohe Jeff Bridges / Hudba - T-Bone Burnett a Stephen Bruton(18.5.2011)

Tolik jsem mu toho oskara přál a teď už vím, že si ho více než zasloužil. Výbornej film, naprosto bezchybný sympaťák Jeff Bridges a skvělá hudba... co dodat - 90%.(28.3.2010)

• - Bad (Jeff Bridges) hraje se svým vnukem při prvním setkání tzv. papírový fotbal. Jedná se o populární stolní zábavu americké mládeže. (Coldrex)

• - T-Bone Burnett složil píseň pro film The Weary Kind, kterou ve filmu zpívá Jeff Bridges. Není to poprvé, co se tito dva setkali. T-Bone byl výkoným muzikantem pro film Big Lebowski (1998). (CliffLee)

• - Film je věnován skladateli a herci Stephenu Brutonovi. Ten je autorem několika písní, které Bad Blake (Jeff Bridges) zpívá. Stephen se premiéry bohužel nedožil, zemřel v 61 letech na rakovinu hrtanu. (Coldrex)