poster

Crazy Heart

 • USA

  Crazy Heart

 • Slovensko

  Zmätok v duši

Drama / Hudební / Romantický

USA, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jossie
  ***

  Bylo mi až líto dát jen 4*, ale ono to nijak výrazně nevybočovalo z řady "životopisných" filmů. Jeff Bridges byl ovšem famózní a klobouk dolů před jeho zpěvem. Colina Farella naprosto zastínil, až pak působilo poněkud neuvěřitelně, že ta velká hvězda není on, ale Farellova postava.(7.3.2010)

 • movie
  ****

  70% Vynikající Jeff Bridges + nestandardní prostředí. Slušný.(18.1.2014)

 • BadoXXII
  ****

  Dobre zahraté, chytľavé pesničky a Jeff ako Bad Blake je sympaťák. Príjemný film.(31.3.2011)

 • Galadriel
  ***

  Částečně životopisný příběh ve vyjetých kolejích, který nemůže překvapit - kdysi výborný a úspěšný zpěvák teď živoří za pár šupů v kdejakým pajzlu a k tomu chlastá do němoty a kouří jako fabrika, potká lásku svého života, prozření atd. atd. Ano, potěší hezké záběry z jižních částí USA podbarvené příjemnou country hudbou, která k nim prostě patří a vůbec dobrá kamera. A samozřejmě herecká one-man-show Jeffa Bridgese, který je výborný (jako vždy) a jeho postava mi vlastně jako jediná "věc" na celém filmu přišla plná emocí. Zbytek opravdu už nic moc nenabízí, ani originálního, ale ani zajímavého, překvapivého, takového, co by vám zůstalo v hlavě déle než 5 minut po shlédnutí, prostě prázdno.(26.4.2010)

 • nunka
  ***

  Životopisné a príliš nudné, opisné a americké, aby som bola zhovievavejšia, pričom ma Jeff Bridges celkom presvedčil, že jediné čo skutočne vie, je spievať a poriadne chlastať.(12.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace