poster

Crazy Heart

 • USA

  Crazy Heart

 • Slovensko

  Zmätok v duši

Drama / Hudební / Romantický

USA, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ***

  Oscar 2 : Herec HR - Jeff Bridges, Píseň - "The Weary Kind" + 1 nominace: Herečka VR - Maggie Gyllenhaal(8.3.2010)

 • Bigrambo
  *****

  Pokud bych měl obsadit roli životního ztroskotance, napadly by mě dvě jména. Mickey je zrovna zaneprázdněn regenerací po náročném natáčení a kdo ví, jak je na tom se zpěvem. Takže volba je jasná. A podle pánů z akademie bych vsadil na správnou kartu - role Bada Blakea je totiž Jeffovi jako šitá na tělo a plešouna si rozhodně zasloužil! I obsazení dalších rolí se povedlo, no a ta hudba… Takže se pohodlně usaďte a vydejte se na whiskou prosycenou cestu za lepším životem na vlnách country!(26.9.2011)

 • castor
  ****

  Fiktivní countryová hvězda a další z řady řemeslně zručných snímků, které neurazí, ale ani zdaleka nedostanou do kolen. Kdo ví, co za oceánem na podobně laděných filmech (Ray, Walk the Line, V zajetí rychlosti, Kinsey) furt vidí. Stárnoucí contryový kovboj Bad, který se nejlépe cítí v přítomnosti láhve levné whisky, je pro mnohé stále hvězdou, možná i pro svobodnou matku Jean – ta si však nenechá život narušovat dalším looserem, který ten svůj dobrovolně promrhal. Chytlavé melodie, výborný Bridges i nedoceněná Maggie Gyllenhaal, úchvatné scenérie Nového Mexika, tradiční uchopení a dosti plochá režie. Lehký nadprůměr.. s kterým mi ale bylo líp, než s výše zmíněnými!!(1.9.2011)

 • Davies182
  ****

  A stejně mám podobná dramata nejradši! Musím si to připomínat častěji... Radši než trhlé akční bayoviny, radši než vymakané sci-fi, radši než cokoliv od Spielberga nebo Abramse. Nic nepoteší moje oči více, než nechat se půldruhé hodiny unášet obyčejnými filmovými příběhy (ne)obyčejných lidí. Nemusí se v nich nic moc dít, nemusí hrát na city nebo podsouvat nevhodné "akční" scény - ne. Jen když si u nich odpočinu, zamyslím se, a na konci si jen melancholicky povzdychnu. Heh. Možná už senilním a možná za to může nezapomenutelné country-duo Bridges & Farrell. V dalším perfektním nezávislém (?) dramatu.(10.4.2011)

 • Beckett51
  *****

  "Pick up your crazy heart and give it one more try." Silný film.... opravdu silný. Za málo peněž opravdu hodně muziky. Úžasné herecké výkony (Oskar pro Jeffa více než spravedlivý) a jedna z nejúžasnějších písní všech dob v závěru.(2.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace