poster

Fisshu sutōrī

 • Japonsko

  フィッシュストーリー

 • anglický

  Fish Story

 • Slovensko

  Fish Story

  (festivalový název)

Komedie

Japonsko, 2009, 112 min

Předloha:

Kótaró Isaka (kniha)

Scénář:

Tamio Hajaši
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • imf
  ****

  Roztomilá japonská skládačka, která se s přibývajícími osudy rozjíždí stejně razantně jako ústřední písnička celého děje. Lehce ujeté, ale mainstreamově přítulné, se smyslem pro komediální timing a popkulturní masáže. Lepší otvírák letošní FilmAsie (2009 - Made in Japan) snad ani vybrat nemohla.(4.12.2009)

 • balone
  *****

  Skvělé jak příběhově, tak hudebně a komediální stránka mi občas vrazila slzy do očí. Atmosféra ve Světozoru na Film Asie 09 byla skvělá, to přidalo 1 hvězdu k hodnocení. Do posledních pár minut před koncem jsem nějaké scény nechápal, jak do toho vůbec zapadají, ale konečné vysvětlení tomu dalo druhý dech. Herecké obsazení bylo velmi dobře vybrané, celkově hodnotím za 95%.(3.12.2009)

 • bassator
  *****

  Masakrální japonská nezávisla věc s dokonale "inteligentním" humorem :D ... - 90%(23.5.2012)

 • Flipper
  ****

  O tom ako rock zachránil ľudí v núdzi je veľa svedectiev a výpovedí. Od starého evangélia až po žiačika americkej školy, ktorý dokázal na výbornú vyriešiť test len s pomocou odpovedí A-C-D-C. Japonská óda kde punk rock, ktorý zachránil svet je obalená mnohými dejmi, ktoré nakonci do seba zapadnú ako puzzle. Keďže proces výroby pesničky čo zachráni svet je dôležitý treba mu venovať patričnú pozornosť takže žiadne zívanie a ohováračky! Pritom podstata punk-rocku je tu ako na zlatom podnose. Len to treba hrať rýchlejšie a kašľať na to, či sa to bude predávať. Yeah.(6.10.2010)

 • Adrian
  ****

  Zaujimava zapletka (nadchadzajuci armageddon vs. hudobna skladba, ktorej zakulisie vzniku v sebe skryva potencial na spasu pred znicenim sveta) odvijajuca sa v chronologicky poprehadzovanych sekvenciach rozneho stylu / zanru. Rytmizovanie rozpravania obcas vykazuje trhliny prave v rozdielnosti pouzitych filmovych a "divadelnych" vyrazovych prostriedkov.(4.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace