Hezké vstávání

Krásne vstávanie

Morning Glory

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 103 min

Slavní a dobří herci v čele s Rachel McAdams odvedli svou práci dobře a servírují nám pohodovou komedii, jak má být. Takový lehký nadprůměr, kde pár trapných situací budete muset přetrpět, ale to je dáno jen prostředím a dějem (nic umělého). Není to žádný kinematografický skvost, ale pobaví a jak už jsem napsal, stojí to na hercích. 69%(3.3.2011)

Svěží závan nepodbízivosti v již tak probádaných vodách romantických komedií. No vida, že to jde i bez ''přes kopírák'' vzatých triků, ze kterých se s každým dalším použitím stávájí pomalu ale jistě nudné nesmysly. Harrisonovo charisma a neskutečně skutečná roztomilost McAdamsové v tomto případě bohatě stačí - 70%.(30.10.2011)

Výborný film ze zajímavého prostředí. Tak skvělý casting jsem u komedie už dlouho neviděla, herci si své role podali opravdu s vervou. Nenacházím jediný důvod, proč by si Morning Glory nezasloužilo 5*. Všechno od vtipů, romantiky i dramatických chvilek zafungovalo na jedničku. A pokud vás vždycky zajímalo, jak to chodí v zákulisí televizního vysílání, tak si připočtěte hvězdičku navíc.(27.2.2011)

Rachel se celým dějem protáhla jak namydlený blesk, ale role jí přesně seděla. Její energické třeštidlo plus miloučká tvář neviňátka prostě nezná překážek, bylo nasnadě že ani takový otřelý stoik Mike ve skvělém podání Forda dlouho neodolá. K tomu neřízená střela Diane a partička veselých optimistických spolupracovníků, laxní šéf moucha Jeff, trpělivý kolega Patrick v zajímavém tématu práce+média podaní prověřenou formou k zaujetí diváka, což v celkovém presu nemůže nefungovat. Já jsem se začala nejvíc bavit od chvíle nájezdu moderátorů skrz on-line vysílání zpráv až do sice trošku skřípajícího, ale o to realističtějšího konce.(21.2.2013)

Stejně jako u filmu Ďábel nosí Pradu i zde mě čekalo velmi milé překvapení. Opravdu povedený filmík, začátek mě ihned uchvátil, když to plulo ve vlnách komedie. A pak se nám do cesty připletla romantická stránka filmu, naštěstí to nijak extrémně nenarušila. A mělo to celkem příjemný konec. A velmi hezká písnička na konci při titulcích (Natasha Bedingdield - strip me) ze mě dostala i kapku slzy.(20.7.2011)

• - Don Roy King, který hraje ředitele DayBreak, je skutečným ředitelem Saturday Night Live (NBC) a Robert Caminiti, který hraje asistenta ředitele DayBreak, je skutečný asistent ředitele Saturday Night Live. (um2lec)

• - Film byl odesílán do kin pod názvem "Pepper 10". (um2lec)

• - Mnoho z odvysielaných správ zobrazených vo filme boli skutočné príbehy, ktoré boli vysielané počas povodní v Iowe v roku 2008. (misterz)