poster

Hezké vstávání

 • USA

  Morning Glory

 • Slovensko

  Krásne vstávanie

 • Slovensko

  Láska z Telerána

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  *****

  Čekala jsem jen další průměrnou romantickou komedii, ale dostalo se mi nadprůměrné "romantické" komedie, která mě skutečně pobavila a líbila se mi. Škoda jen toho příšerného happyendu, kdyby si ho odpustili bylo by to o mnoho lepší. Podle mě velmi dobré herecké obsazení, kterému to společně velice dobře klapalo. 5*(16.3.2011)

 • MMR
  *****

  Stejně jako u filmu Ďábel nosí Pradu i zde mě čekalo velmi milé překvapení. Opravdu povedený filmík, začátek mě ihned uchvátil, když to plulo ve vlnách komedie. A pak se nám do cesty připletla romantická stránka filmu, naštěstí to nijak extrémně nenarušila. A mělo to celkem příjemný konec. A velmi hezká písnička na konci při titulcích (Natasha Bedingdield - strip me) ze mě dostala i kapku slzy.(20.7.2011)

 • Davies182
  ***

  Prozívaná a hrozivě obyčejná romantická lehce-komedie, kterou nezachrání ani Harrison Ford v roli, ve které jej moc často nevídáme. Z tohohle moderátorského dua se dalo vytřískat mnohem víc, kdyby ovšem nebylo v pozadí příběhu - největším problémem je totiž hlavní nezajímavá storyline o ztřeštěné McAdams...(7.11.2011)

 • Flipper
  ***

  Postavu McAdams by sme získali krížením postavy Amy Adams a papuľnatosti Anne Hathaway. Preto som mal rozpačité pocity od "drž už hubu" po "chcem ťa" (hlavne keď behá bez sukne:p). Začiatok ma rozčaroval, lebo tu bolo cítiť 1000 a jeden príbeh o Americkom nesplnenom sne, ktorý sa nám bude diať pred očami. V podstate sa aj deje, ale vo forme, ktorá neuráža zdravý rozum. Hlavne kvôli Fordovi, ktorý sa svojou mrzutosťou môže hrdo priratiť k Grumpy old man Lemmonovi a Matthau. Práve línia prerodu zlého doktora Housa ku záverečnému dobrákovi s veľkým srdcom Ameriku baví. Zatieňuje prerod škaredého káčatka McAdams v mravenisku produkcie."Over the top" scény kde intelektuálka Keatonka tancuje na Candyshop pri 50halierovi, (so sedmičkou úsmevom že ju to baví) je už herectvo, ktoré si muselo vyžiadať veľké sebazaprenie... Vstal som hezky.(6.3.2011)

 • freddy
  ****

  Když dva dělají totéž, není to totéž. To je stará známá pravda, z níž lze logicky odvodit, že co jeden člověk dokáže zničit, z toho jiný člověk dokáže udělat nablýskanou atraktivní věc. A tak je to i v tomto filmu. Ranní televizní pořad DayBreak byl už prakticky odepsaný, když do něj nastoupila jako výkonná producentka mladá Becky. Nikdo od ní nic nečekal, na její příchod bylo pohlíženo s despektem, pořad spěl ke svému konci na televizních obrazovkách. Jenže Beckyin inovativní a tvůrčí přístup z pořadu na odpis udělal pořad, který se dostal na výsluní a nyní je jen na Becky, jestli zůstane, nebo půjde dál. Tohle je atraktivní komedie, která je vtipná, svěží, originální, zkrátka skvělá a fajn. Až jsem žasnul, jak jsem se do tohoto filmu dokázal zakoukat a jak moc mě dokázal zaujmout. A to nejen svým dějem, i když ten byl velice zajímavý a z mého pohledu i docela originální, ale film zaujal i hereckými výkony. Ač se Rachel McAdams snažila, přesto jí v mých opčích převálcoval Harrison Ford, který byl v roli namyšleného morouse geniální, a i Diane Keaton v roli nekonvenční moderátorky podala oslnivý výkon. Zkrátka tohle byla zábava a díky filmu jsem zažil perfektní sobotní večer. Uděluji zasloužené a nadprůměrné čtyři hvězdy.(27.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace