Hezké vstávání

Krásne vstávanie

Láska z Telerána

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 103 min

"PRACOVAL JSEM S NÍM NĚKOLIK LET A ZA CELOU DOBU MI NEŘEKL JINAK NEŽ SEŇOR SRÁČ." Po téhle hlášce jsem minutu řval smíchy do polštáře (a vzápětí zase, když přišlo na sexuálního násilníka). Polovina herců tu sice nemá co hrát, ale hyperaktivní Rachel a zahořklý cynický Ford si to dali pěkně a je to nečekaně vtipný.(22.7.2011)

Rachelka je tady k pomilovaní, takový pobláznění trdlo prdlo se hned tak nevidí. Svižný tempo filmu, který umí rozdávat úsměvy a pohodu po kilech. Moc fajnová záležitost, především díky okouzlující Rachel, která táhne celej film naprosto neuvěřitelným způsobem.(26.3.2012)

Svěží závan nepodbízivosti v již tak probádaných vodách romantických komedií. No vida, že to jde i bez ''přes kopírák'' vzatých triků, ze kterých se s každým dalším použitím stávájí pomalu ale jistě nudné nesmysly. Harrisonovo charisma a neskutečně skutečná roztomilost McAdamsové v tomto případě bohatě stačí - 70%.(30.10.2011)

Prozívaná a hrozivě obyčejná romantická lehce-komedie, kterou nezachrání ani Harrison Ford v roli, ve které jej moc často nevídáme. Z tohohle moderátorského dua se dalo vytřískat mnohem víc, kdyby ovšem nebylo v pozadí příběhu - největším problémem je totiž hlavní nezajímavá storyline o ztřeštěné McAdams...(7.11.2011)

// Distribútor: Paramount // Počet premietajúcich kín v USA: 2,544 // Otvárací Víkend v USA: $9,203,266 //(24.1.2016)