poster

Megažralok vs. obří chobotnice

 • USA

  Mega Shark vs. Giant Octopus

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Jack Perez
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  *****

  Za sebe jsem nanejvýš spokojen. :) Mega Shark vs. Giant Octopus je samozřejmě Asylum SKRZ NA SKRZ. Zároveň dává ale příležitost využít totální béčkovost Asyláků v té největší možné koncentraci a výsledný tvar je tak vlastně čirou esencí toho "nejlepšího" co studio kdy vytvořilo. Absolutně imbecilní efekty (v ostrém protikladu s několika záběry mydlících se monster, které jsou imho velmi OK), herecké výkony až na nečekaně slušnou Deborah víceméně pod bodem mrazu (Lorenzo nezklamal :), opakování záběrů (a také herců) dohnané am absurdum (ten Holly shit chlapík z letadla má ve filmu 4 (!!!) role), nelogické trhliny na každém kroku (Megalodon dosáhne rychlosti zvuku a pak nesežere pitomej batyskaf? JOO!), výprava zoufalá (odkdy se ponorky řídí joystickem? :)) a na závěr absolutně nefunkční romantická linie u které se budete opravdu řezat smíchy (a možná je to dokonce i záměr). Přihlédneme-li navíc k faktu, že na film nepadá stín v podobě přiživování se na žádném ze současných blockbusterů, máme tady co do zábavnosti nejlepší Asylum EVER. No a když si navíc zavzpomínáme na klasické naivní japonské monster horory, které měly stejně hloupé scénáře a obludy se od těch asyláckých lišily jen tím, že nebyly okatě digitální, ale okatě gumové... Snad těch mých 5 pochopíte ;) P.S.Jsem normální. Vážně.. V rámci možností.. Ale Asylem se už nějakou dobu prokousávám a náramně si to užíám... It rises!!(20.5.2009)

 • Hunter2222
  *

  Film to je naozaj dementný. Samotné monštrá ni sú spravené veľmi zle, dá sa na ne v pohode pozerať, no vidíme ich dosť málo. Hlavne chobotnicu, o tej ak keby to ani nebolo. Potom tu máme partiu postáv, ktoré snáď ani nebduem komentovať. Posadiť také blondínu za ponorku, je fakt opovážlivosť (nie že by nebola pekná)... 30%.(11.7.2010)

 • Socraates
  *

  Klasickej Asylum. Megaobří ptákovina, který prostě nejde dát víc než jednu hvězdu ani v tom případku, když to budeme považovat za komedii :-)(2.10.2013)

 • Lateef
  odpad!

  Exkluzivní trhák Asylumu! Ukrutná zrůdnost, která je z poloviny(!) tvořená opakujícími se scénami! Žralok snídá Golden Gate a chobotnice hraje s ponorkami baseball, tohle fakt nemohl natočit člověk! Příšerná nuda, v traileru je vše podstatné, nečekejte o moc wtf záběrů více, i když žralok, kterej v závěru napadne ponorku, stojí za to, má rozměry asi padesátitisícovýho města (ničeho s mírou - tohle heslo tloukli od narození asylumákům do vygumovaných hlav). Prostě totální demence, tohle může bavit jen po sedmdesáti osmi litrech piva... jak se to vůbec může dostat ven mezi lidi na regály dvd půjčoven?? Tisíckrát humus, tomu se nejde už ani smát, prostě mě zaráží, když už točím takovej shit, tak přece nebudu tak blbej, abych cpal do filmu šestkrát tu samou scénu, to jako si myslej, že to lidi neprokouknou?? Ty vole, zlatej Uwe a radši deset jeho Bloodraynů... a to bych nevěřil, že tohle někdy napíšu...(19.5.2009)

 • korbitch22
  *

  už jen ten název,si zasloužil moji pozornost!klasické,tupé,laciné déčko,které se pokouší nalákat na lorenza,,loosera´´lamase.nulový herci,nulový scénář ale prostě vidět žraloka jak spolkne golden gate!nebo vyskočí tisíc kilometrů do nebe a sežere letadlo!prostě to sem se tak nařechtal,že tu jednu maličkatou hvězdíčku dám.celkově bych řek,tak no 1,25% :-DDDDDDD teď už jen chybí pokračování jako třeba mega veverka vs. obří voříšek :-D nebo respektivě 3díl mega jelen vs. obří automobil :-DDDDDDD(5.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace