poster

Megažralok vs. obří chobotnice

 • USA

  Mega Shark vs. Giant Octopus

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Jack Perez
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sonnery
  *****

  Kultovní! Žralok, který silně připomíná gumovou kachničku a chobotnice, jež je k nerozeznání od pánského ochlupení. Animace, pilíře filmu, mají stoprocentně silné základy v Duke Nukem 3D a dvě scény mi vyrazily dech - našel jsem ho až po třech dnech, jak pije na můj účet v baru. P.S.: Viděno po 1 litru červeného vína, 3 pivech, 1 vodce, 4 zelených a 1 absintu... Pravá "Odmatela"(28.1.2011)

 • JAn
  ****

  We're dealing with a menace. Návrat klasického céčkového umění, kde název rovná se prakticky celý scénář. Geniální zápletku skvěle doplňují průhledné efekty, odporná střihová skladba, laciný tv look, "charismatický" Lorenzo Lamas, trio nejtopornějších vědátorů v čele s Deborah Gibson, neustále se opakující záběry (v jedné scéně až 5x!) a šílená kadence hlášek. Co víc si přát? Zábava pro nejotrlejší.(24.7.2009)

 • Payushka
  ****

  Kam se hrabe Zac Efron!!!!(12.11.2009)

 • Okara
  **

  Nejlacinější možná zábava, která ke dnu klesá nejen dějem, ale i kvalitou. Samozřejmě jsem se obrnil tolerancí díky ohlasům těch, co tento "snímek" viděli a nakonec to tak hrozné nebylo, dokonce jsem se i dost nasmál. Japončík jim asi přivezl nějaké asijské halucinogeny, protože ať jsem se díval, jak jsem se díval, tak na tom obrázku, nad kterým se rozplývali jsem viděl jen černý fleky a základnu hlídající vojáci s brýlemi od Gucciho taky zaslouží úsměv. Velice špatné triky a dialogy, nad kterými se dá jen kroutit hlavou by se daly přehlédnout, avšak ke konci mě štvalo, že mnoho záběrů divák dostane příležitost prohlédnout si minimálně desetkrát. Ale sečteno podrtženo, jako déčková zábava obříci pobaví a na rozdíl od nadprůměrných filmů, tento alespoň utkví v paměti díky šíleným scénám, na žraloka skákajícího stovky metrů vysoko jen tak nezapomenu . 40%(28.9.2012)

 • Socraates
  *

  Klasickej Asylum. Megaobří ptákovina, který prostě nejde dát víc než jednu hvězdu ani v tom případku, když to budeme považovat za komedii :-)(2.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace