poster

Megažralok vs. obří chobotnice

 • USA

  Mega Shark vs. Giant Octopus

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Jack Perez

Producenti:

David Michael Latt
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666teen
  odpad!

  Laik žasne, odborníci z WETA se diví pokroku v počítačové animaci a Lorenzo bere i role v dílech, které vyžadují ubožejší promluvy než: "Mám axu."(23.10.2011)

 • 3piCZ
  *

  Tento Akční / Fantasy / Sci-Fi film mi kamarád doporučil jako skvělou komedii. V tom se nemýlil. Otřesným hereckým výkonům a triky, které bych zvládl i v malování mě pobavily víc než kdejaké komedie. Proto ta 1*.(2.1.2013)

 • Viktooorka
  *

  těšila sem se na mega akci a gigantickou podívanou a dostala jsem jen létajícího žraloka, který dává přednost železu a chobotnici, která v boji dělá zásadní chybu a nehlídá si chapadla.. zbytek nudy obstarala lidská účast na tomhle omylu :-( [2. PFF Čakovická Be(´)čka](10.12.2009)

 • Dan9K
  *

  Kvůli zhruba třem scénám to stojí za to. Zbytek filmu tvoří taková ta klišé, která spíše serou než pobaví. Tu scénu s letadlem jsem si musel ale pro jistotu přehrát několikrát za sebou, nevím, jestli je úžasnější samotné zpracování téhle situace, nebo vůbec ten nápad, případně ta skvělá bezprostřední reakce toho nešťastníka přímo v letadle. Nechápu, proč takovéhle filmy dávají rovnou na dvd nebo video, když by to bylo stokrát lepší v kině. A fandil jsem samozřejmě Velkému Cthulhu.(5.12.2009)

 • Socraates
  *

  Klasickej Asylum. Megaobří ptákovina, který prostě nejde dát víc než jednu hvězdu ani v tom případku, když to budeme považovat za komedii :-)(2.10.2013)

 • - Rychlostního rekordu dosáhla ponorka třídy Alfa, a to až 74 kilometrů za hodinu. Přibližná žralokova rychlost 9 km/h by tak nestačilo k dostihnutí ani běžného podvodního plavidla. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - První film od Asylum, který existuje také v divadelní podobě. (StrYke)

 • - Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je alespoň jedna jeho fotka. Zde to je nálepka na zadním blatníku auta irského vědce. (PRobin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace