poster

Megažralok vs. obří chobotnice

 • USA

  Mega Shark vs. Giant Octopus

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Jack Perez
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3piCZ
  *

  Tento Akční / Fantasy / Sci-Fi film mi kamarád doporučil jako skvělou komedii. V tom se nemýlil. Otřesným hereckým výkonům a triky, které bych zvládl i v malování mě pobavily víc než kdejaké komedie. Proto ta 1*.(2.1.2013)

 • misterz
  *

  Jedna hviezdička za koncový súboj dvoch príšer. Inak film nemá zmysel komentovať, je to jedna kopa hovienok, ktorých sa treba čo najrýchlejšie zbaviť a na celý film rýchlo zabudnúť.(12.9.2013)

 • mis-ko
  odpad!

  ONA: "Mali by sme niečo rýchlo vymyslieť." ON: "Navrhujem aby sme si odpočinuli."(6.9.2010)

 • swamp
  odpad!

  Dávám odpad! Přesto doporučuji tento brak zhlédnout. V roli Emmy MacNeil neznámá nepornoherečka (přestože se tak tváří, obléká i hraje) Deborah Gibson, v roli Seijiho Shimada Asiat, který tomu jejímu výstřihu zkrátka neodolal, Vic Chao. Všechny pak přehrává všem známý Lorenzo Lamas, psanec, který loví psance (rozuměj: žraloka a chobotnici). Stupidita střídá stupiditu, vizuální efekty byste si doma v garáži udělali o mnoho lepší, logický vývoj děje neexistuje a k tomu všemu - ty feromony. :D(24.9.2009)

 • Slasher
  *

  Obří chobotnice s hrůzostrašným okem vs. megažralok plující rychleji než stíhačka letí vs. Lorenzo Lama(s). Hrozná sračka, jakou ani nemá smysl rozebírat. Že já se na tohle nechal zhypovat... Jedna hvězda za žraločí skok na letadlo.(17.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace