poster

Megažralok vs. obří chobotnice

 • USA

  Mega Shark vs. Giant Octopus

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Jack Perez

Producenti:

David Michael Latt
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunter2222
  *

  Film to je naozaj dementný. Samotné monštrá ni sú spravené veľmi zle, dá sa na ne v pohode pozerať, no vidíme ich dosť málo. Hlavne chobotnicu, o tej ak keby to ani nebolo. Potom tu máme partiu postáv, ktoré snáď ani nebduem komentovať. Posadiť také blondínu za ponorku, je fakt opovážlivosť (nie že by nebola pekná)... 30%.(11.7.2010)

 • 3DD!3
  odpad!

  Strašná sračka. Trochu zvrhle jsem se na tenhle film (?) těšil, ale tohle bylo vážně trochu moc. Násilím jsem se donutil to dokoukat abych už to nemusel nikdy absolvovat znovu. Jo a Lorenzo Lamas je oproti zbytku ansáblu pan herec. Nikdy víc. No to mě podržte!(13.11.2009)

 • Tuxedo
  *

  Od filmu s názvem Mega Shark vs. Giant Octopus bych očekával větší počet scén s těmito monstry, než sotva ubohou čtvrthodinku, která je jinak obklobena neskutečně nezajímavým rádobyvědeckým balastem (špatně odehraným a ještě nešťastněji natočeným v rádobymoderním pojetí s probleskujícími prostřihy do další scény). Potěšil jen coolózní Lorenzo "vím, že hraju ve sračce a nebojím se z toho i ze sebe udělat srandu" Lamas v úloze vojenského popichovače nabubřelých vědců, ani on se však po vzoru monster dlouho v záběru nezdrží.(27.7.2009)

 • Le_Chuck
  odpad!

  Po 10-tich minútach som si uvedomil, že môj moj voľný čas je príliž vzácny na podobné odpadky. Chvalabohu...(7.7.2009)

 • SeBig
  *

  Tu jednu hvězdu jsem dal za to že mě nadchnul mega žralok..jinak příběh totální sračka.(14.9.2012)

 • - Rychlostního rekordu dosáhla ponorka třídy Alfa, a to až 74 kilometrů za hodinu. Přibližná žralokova rychlost 9 km/h by tak nestačilo k dostihnutí ani běžného podvodního plavidla. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je alespoň jedna jeho fotka. Zde to je nálepka na zadním blatníku auta irského vědce. (PRobin)

 • - První film od Asylum, který existuje také v divadelní podobě. (StrYke)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace