poster

Megažralok vs. obří chobotnice

 • USA

  Mega Shark vs. Giant Octopus

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Jack Perez
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosomak
  odpad!

  Bezpochyby nejlepší původní film od studia Asylum :)(21.11.2009)

 • Sonnery
  *****

  Kultovní! Žralok, který silně připomíná gumovou kachničku a chobotnice, jež je k nerozeznání od pánského ochlupení. Animace, pilíře filmu, mají stoprocentně silné základy v Duke Nukem 3D a dvě scény mi vyrazily dech - našel jsem ho až po třech dnech, jak pije na můj účet v baru. P.S.: Viděno po 1 litru červeného vína, 3 pivech, 1 vodce, 4 zelených a 1 absintu... Pravá "Odmatela"(28.1.2011)

 • Slasher
  *

  Obří chobotnice s hrůzostrašným okem vs. megažralok plující rychleji než stíhačka letí vs. Lorenzo Lama(s). Hrozná sračka, jakou ani nemá smysl rozebírat. Že já se na tohle nechal zhypovat... Jedna hvězda za žraločí skok na letadlo.(17.5.2009)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Pornoherec Lamas vs megablbost! Jak to může dopadnout? Opravdu megatrapně...0%(31.10.2011)

 • juta
  odpad!

  To zas byla blbost... Jsem člověk, který velmi zřídka dá odpad, ale tady to jinak nešlo. Tohle je opravdu stupidní věc, která neměla být natočena. Nechápu jak se do něčeho takového někdo mohl pustit. Nesmyslné, všechno tu je špatně. Efekty - naprostá katastrofa, ty střihy na různá tlačítka, záblesky... Sice mě film tolik nevytáčel jako třeba Slipstream, ale je neskutečně hloupý a nudný.(23.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace