poster

Chuggington - Veselé vláčky (TV seriál)

 • Velká Británie

  Chuggington

Animovaný

Velká Británie, 2008, 52x10 min

 • lopata555
  ***

  no čo povedať, pár krát som to s malou neterkou pozeral a nebolo to až tak zlé :D :)(19.4.2013)

 • Teg
  ***

  Na české Pohádky o mašinkách to nemá, ale jinak pro děti je to prima a neignoruje se tam technika a všechny ostatní "prima" věci na kolejové dopravě, jako u jiných vlakových seriálů. Palec nahoru.(24.9.2015)

 • Gemini
  ****

  Jediný seriál nejenom s vláčky, ale s jakýmikoliv "oobličejovanými dopravními prostředky", který má jak řemeslně velmi dobrou vizuální stránku, tak i promyšlené technické fungování svého světa (třeba když vláčky potřebují něco netypického dělat, mají na to zvláštní vagón/nástavbu/jeřáb/adaptér). Chytře pracuje s odlišnostmi jednotlivých "mašinek", s jejich postupným "osobním rozvojem", a hlavně se mu nestává, že by nastolil nějakou situaci, která by se buď nevyřešila vůbec, nebo by ji zázračně vyřešila nějaká mašina ex machina;) Jinými slovy s tímhle seriálem si - na rozdíl od mnohých jiných, z poslední doby asi nejvýrazněji Statečných Autíček - někdo dal práci. A na výsledku je to zatraceně hodně vidět. A taky to tím pádem je koukatelné i pro starší publikum, než zoufale chudičká (hlavně škálou výrazů;)) Mašinka Tomáš. 80%(19.10.2016)

 • Matt007
  ****

  Synovi se to moc líbí a já koukám docela rád s ním. Opravdu pěkně zpracovaná pohádka o mašinkách narozdíl od Lokomotivy Tomáše.(8.7.2012)

 • DinoRaptor
  **

  Tahle pohádka mě teda nějak extra nezaujala. Znám mnohem lepší.(23.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace