Chuggington - Veselé vláčky (TV seriál)

Chuggington

Animovaný

Velká Británie, 2008, 52x10 min

Paf, paf, paf, zahoukáme huhůůů Chuggington !! Přesný máme jízdní řád, vláčky jedem, klapity klap. Rychle a rádi, vozíme vás, nabereme náklad, vysypeme ho zas. Paf, paf, paf, jak famózní, paf, paf, paf, jak vlakózní !! Zahoukáme hu hůůůůů Chuggington !! Plnou parou stále jedem, cíl je náš Chuggington. Mašinky už jedou, mašinky už jedou, jedou, jedou Chuggington, Chuggington, veselé vláčky, klapity klap !!!!(10.9.2009)

Synovi se to moc líbí a já koukám docela rád s ním. Opravdu pěkně zpracovaná pohádka o mašinkách narozdíl od Lokomotivy Tomáše.(8.7.2012)

Super pro děti hlavně kvůli angličtině, která je k poslouchání v tomhle animáku akorát tak těžká, ani pro prcky, ani pro pokročilé. Navíc opět najdete v pohádce i nějaké to morální ponaučení.(17.9.2013)

• DinoRaptor

Tahle pohádka mě teda nějak extra nezaujala. Znám mnohem lepší.(23.1.2010)

Vláčky obecně jsou pro děti luxusní téma. Animace není naštěstí příšerná, dabing je výborný a na rozdíl od mnohých podobných dětských pořadů to není nijak otravné. Konkurence Mašinky Tomáše nedopadla zas tak hrozně.(20.6.2016)