Chuggington - Veselé vláčky (TV seriál)

Chuggington

Animovaný

Velká Británie, 2008, 52x10 min

Super pro děti hlavně kvůli angličtině, která je k poslouchání v tomhle animáku akorát tak těžká, ani pro prcky, ani pro pokročilé. Navíc opět najdete v pohádce i nějaké to morální ponaučení.(17.9.2013)

Na české Pohádky o mašinkách to nemá, ale jinak pro děti je to prima a neignoruje se tam technika a všechny ostatní "prima" věci na kolejové dopravě, jako u jiných vlakových seriálů. Palec nahoru.(24.9.2015)

Synovi se to moc líbí a já koukám docela rád s ním. Opravdu pěkně zpracovaná pohádka o mašinkách narozdíl od Lokomotivy Tomáše.(8.7.2012)

Vláčky obecně jsou pro děti luxusní téma. Animace není naštěstí příšerná, dabing je výborný a na rozdíl od mnohých podobných dětských pořadů to není nijak otravné. Konkurence Mašinky Tomáše nedopadla zas tak hrozně.(20.6.2016)

no čo povedať, pár krát som to s malou neterkou pozeral a nebolo to až tak zlé :D :)(19.4.2013)