poster

Chuggington - Veselé vláčky (TV seriál)

 • Velká Británie

  Chuggington

Animovaný

Velká Británie, 2008, 52x10 min

 • Master19
  ***

  Není mi úplně jasné, proč děti vláčky tak fascinují, každopádně to funguje a britové to dokážou dobře prodat. Ze všech možných lokomotiv (ale i traktůrků a podobné havěti) u nás jasně vítězí tyhle mašinky a nepřekonatelný Zababa.(4.2.2014)

 • otík
  ***

  Vláčky obecně jsou pro děti luxusní téma. Animace není naštěstí příšerná, dabing je výborný a na rozdíl od mnohých podobných dětských pořadů to není nijak otravné. Konkurence Mašinky Tomáše nedopadla zas tak hrozně.(20.6.2016)

 • Paity
  ***

  Super pro děti hlavně kvůli angličtině, která je k poslouchání v tomhle animáku akorát tak těžká, ani pro prcky, ani pro pokročilé. Navíc opět najdete v pohádce i nějaké to morální ponaučení.(17.9.2013)

 • Terva
  ****

  Paf, paf, paf, zahoukáme huhůůů Chuggington !! Přesný máme jízdní řád, vláčky jedem, klapity klap. Rychle a rádi, vozíme vás, nabereme náklad, vysypeme ho zas. Paf, paf, paf, jak famózní, paf, paf, paf, jak vlakózní !! Zahoukáme hu hůůůůů Chuggington !! Plnou parou stále jedem, cíl je náš Chuggington. Mašinky už jedou, mašinky už jedou, jedou, jedou Chuggington, Chuggington, veselé vláčky, klapity klap !!!!(10.9.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  V Mašinkově je příjemné strávit volný čas. Ještě tam nedorazilo zlo, závist, nenávist, zákeřnost ani jiné vymoženosti dospělého života, takže je tam pro děti naprosto bezpečno. Není to sice tak famózní, jak vláčky často dětinsky vlezle deklarují, ale vlakózní je to zcela určitě. Klapity klap!(6.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace