Washingtonský lobbista a obchodník Jack Abramoff se zapletl do obrovského korupčního skandálu, který zahrnoval i vysoce postavené státní představitele. Byl obviněn z podvodu, spiknutí, daňových úniků a uplácení politiků. Kevin Spacey září v roli atraktivního padoucha, jenž neztrácí okouzlující styl ani při té nejšpinavější akci... (oficiální text distributora)

Jara.Cimrman.jr

Od legálního politického uplácení do nápravného zařízení vede většinou nekonečná cesta. Proto mne potěšil příběh lobbisty, který tuto cestu zdárně zdolal a veřejně doufám, že ho všichni podobní vyžírači státních rozpočtů budou brzy následovat. Jako film mne to však nijak zvlášť nepřesvědčilo, neboť jediným nezapomenutelným okamžikem pro mne bylo Abramoffovo alternativní obvinění vyšetřovací komise. Ale jsem rád, že se tento příběh mohl dostat do povědomí lidí s minimálním historickým zpožděním. ()

robbiee

[imdb: 6.6/10] | me: Zábavné poňatie lobbingu najvyššej úrovne. Lepšie povedané: hollywoodske spracovanie tejto témy, ktoré je v celku zábavné aj vďaka tempu, no hlavne Kevinovi Spacey-imu. Téma je zaujímavá, ale spôsob akým je nám celý film podávaný stráca na realite práve kvôli zjednodušovaniu a podľa mňa nie vhodnému výberu K.Spaceyho hereckých spolugolegov. Film je však napriek svojej odľahčenosti (a možno práve preto) pozerateľný a príjemný. [3 a pol *] ()

Ded@M@tes

Průměrný film ze života lobisty, podle skutečných událostí. Docela dobré herecké výkony, ale to film nezachraňuje. ( Hodnocení: 5/10 ) ()

teutates

Podobných snímkov som videl mnoho a tuna som sa trochu sklamal, na čele s Kevinom som čakal o niečo viac. Samozrejme nebolo to zlé, v určitom smere hrozne pútavé , zaujimavé, ale... až tak ma to nevzalo. 7/10 ()

iamek

Jsem rád, že někdo konečně natočil film z prostředí lobistů a ještě k tomu podle skutečné události. Aspoň vím jak funguje práce Dalíka a spol. Myslím, že pohled do zákulisí politiky se povedl na jedničku a k dokonalosti toho moc nescházelo. Potěšil mě standartně skvělý výkon Kevina Spaceyho. Tenhle film si zaslouží červené hodnocení. ()

SeBig

Humor kterým já opravdu nemluvim, příběh který mě opravdu neuchvátil.. snad jen Spacey to celý trochu drží ale jinak mě to fakt nebavilo. ()

jojinecko

Dlho predlho som premýšlal nad hodnotením, ale s odstupom niekoľko dní budem zhovievavý. Je fakt, že tak perfektný a večne aktuálny námet, by si zaslúžil lepšie,komplexnejšie a silnejšie spracovanie. Kevin Spacey už zahral aj lepšie, ale svoju laťku nepodlieza. Príbeh je trochu povrchnejší, niekomu môže pripadať viac domotaný a nezaujímavý, mne ten výsek stačil na vtiahnutie do deja a porozumenie postavám, hoci celé to bolo skôr skratkovité. Ale pravdivý fakt, že lobbing je hybnou silou politiky a biznisu tu bolo znázornené pekne a to sa cení... Btw odporúčam pozrieť archiv relacie Lampa, kde bol hosťom Patrik Tkáč z J&T (alias "slovenský Jack Abramoff'"). ()

Morholt

Lobbing je zde znázorněný jako velká a nebezpečná, ale přesto svým způsobem zábavná a veselá hra, což mi trošku vadilo, protože lobby v našem českém podání je přeci jenom o něčem jiném. Na druhou stranu ve chvíli, kdy se Abramoffovo impérium začalo hroutit, bylo vše ukázáno v těch pravých barvách. Navrch tu byl Kevin Spacey s dalším skvělým výkonem. Docela by nebylo na škodu natočit něco podobného o našem českém rybníku. Témat tu máme víc než dost. 70% ()

fishki

Ťažko sa mi odosobňovalo od filmu, pretože prípadu Jacka Abramoffa som venoval posledný polrok v škole na prednáškach o lobbyingu. Prípad je neskutočný nie len pre množstvo peňazí (Jack si nechával preplácať za svoje služby 10-násobky bežnej hodnoty), ale ide asi o najznámejší prípad lobbyingu, v ktorom je zapletených toľko politikov (na výplatných páskach bola takmer polka Amerického Kongresu). Nebol to žiadny baránok ani bábka. Bol to neobyčajný DC lobbyist, ktorých tam behá neúrekom. Jack na sebe však pracoval viac ako ostatní. A to už od školských čias. Mno, a k filmu. Takmer nemám výhrad. Film je nesený vo vtipnom duchu dopĺňaným príjemnou hudbou. Ako život Jacka Abramoffa. Nešlo o žiadneho vraha. Len o podvodníka so zmyslom pre humor. Kevin Spacey ho zobrazil brilantne, Kelly ukázala, že vie byť fešanda a Barry Pepper udržal svoj herecký nadpriemer. ()

DEXTER099

Film z prostředí casina podle pravdivého příběhu lidí co byli tak nenasytní až na to dojeli jako mnohokrát předtím jiní lidé ,prostě lidi nikdy nemají dost.Za mě 60 a tři hvězdy. ()

spaceboyCZ

Obrovske zklamani. Kdyz Kevin Spacey pred lety oznamil, ze si bude role peclive vybirat, ocekaval jsem, ze spolecne s nimi bude take zdokonalovat svuj skvely herecky um. Nicmene v Casino Jack nepredvadi nic nez jen jeho standardni, mozna i lehce podprumerny vykon. Od Spaceyho jsme zvykli na mnohem, mnohem vice a nejspis i diky tomuto se clovek v mnohych chvilich u tohoto filmu pekelne nudi, aby ho z te nudy obcas vytahl svymi hlaskami Jon Lovitz, za nej hvezda navic, takze celkem 3*. ()

MartinezZ

25.12.2010 ~ Stárnoucí Kevin Spacey jako lobbista, který chtěl příliš a dojel na to. Když se znáte s mocnými, nejste mocný. Jste jen prostředek a ten jde vždycky zahodit. ~ Tohle ale Kevin (Jack) se svým partnerem nevědí a dobře jim tak. Film je založen na skutečných událostech a je nudný. Tedy alespoň pro mě jako apolitického evropana. Americká politika je mi u zadele a způsoby ovlivňování tamních mocných taktéž. ~ Jack je lobbista, má rodinu a plány. Jeho partner je taky lobbista, má přítelkyni, má před svatbou, rozhazuje a je děvkař. Nakuká tak jednou Jackovi, že nemusí otročit pro mocné, že sami mohou díky nim získat mnohem víc. A tak do toho jdou, ale začnou se zaplétat s pochybnými existencemi, které jim začnou jejich plány hatit. Kolegova-lobbistova přítelkyně, která moc ví, ze sebe nenechá před svatbou dělat krávu a FBI ráda skočí po tučném sólokaprovi. Nu a když jde do tuhého, jen vůl (a americký lobbista) bude čekat, že se za něj ti, kterým pomohl k moci, postaví. A tak si Jack nějakou dobu posedí ve vězení, sepíše životopisné drama a podle něj je natočeno tuhle nudné něco. ~ PS: Oficiálně je to označováno jako komedie, čemuž ale nevěřte, jsou to jen plané žvásty, stejně jako většina dialogů ve filmu. Zahodit, další... ()

GodComplex

Na to, ze se jedna o nezazivne tema lobbyingu to byl ve finale docela zabavny film (ke vsemu podle skutecne udalosti), ktery podle ocekavani tahne Kevin Spacey, jeho filmove imitace jsou vyborne, ale nejen jeho, napodobovani Taxi Drivera me rozsekalo. 5/10 ()

numi

Desetiminutová vstupenka na nejúžasnější raut vašeho života. Tolik lákavých chodů a pochutin a vy máte jen pár minut na to, zkusit všechno. A taky že zkusíte. Jen na konci si uvědomíte, že vychutnávat se má pomalu. Tak, aby každé sousto bylo výjimečné. Casino Jack nabízí úžasný pohled do světa lobbingu, ale činí to s kadencí Ordinace v růžové zahradě. Chybí souvislosti, podtexty, motivace a jakákoli hloubka. Vše je povrchní a neúplné. Vše kromě Kevina Spaceyho, který však odvádí "jen" svůj standard. I on umí lépe a přesvědčivěji. ()

tufr

Je to hodně ukecaný, ale s bravurním Kevinem Spaceyim!! Pokud je jen část podle skutečných událostí, tak síla!!! Líbilo se mi to, je to takovej ten správnej svinskej film :-) 70% PS: Jon Lovitz snad umí hrát jenom blbce!! ()

Streeper

I když je to podle skutečného příběhu a Kevin Spacey hraje hlavní roli, tak je příběh nudný. Vážně jsem se hodně nudila a prosila jsem, aby to skončilo. Nebýt Kevina Spaceyho dám hvězdu jen jednu. ()

M.i.k.e

zajímavý a řemeslně dobře zvládnutý pohled do politického zákulisí a fungování lobbingu.Jako celek mě to celé ale neoslovilo tak jak sem čekal a v pravdě i od Spaceyho sem čekal o trošku víc.Ne snad,že by byl jeho výkon špatný,ale od něj sme zvyklí na víc a tohle byl "pouze" standart....lepší tři (70%) ()