Casino Jack

Casino Jack

Bagman

Komedie / Krimi / Drama / Životopisný

Kanada, 2010, 108 min

Svižné, právní, Washington DC, o penězích, Indiánech. Takovým věcem moc nerozumím, rozhodně je hezké vidět, jak to chodí ve světě a určitě i u nás. Takže to vemu zkrátka - hudba fajn, prostředí dobrý, herci super, a Kevin Spacey ještě lepší! ..to bodání propiskou bylo docela inspirující.. (5.1.2011)

Je to hodně ukecaný, ale s bravurním Kevinem Spaceyim!! Pokud je jen část podle skutečných událostí, tak síla!!! Líbilo se mi to, je to takovej ten správnej svinskej film :-) 70% PS: Jon Lovitz snad umí hrát jenom blbce!!(11.1.2011)

Od legálního politického uplácení do nápravného zařízení vede většinou nekonečná cesta. Proto mne potěšil příběh lobbisty, který tuto cestu zdárně zdolal a veřejně doufám, že ho všichni podobní vyžírači státních rozpočtů budou brzy následovat. Jako film mne to však nijak zvlášť nepřesvědčilo, neboť jediným nezapomenutelným okamžikem pro mne bylo Abramoffovo alternativní obvinění vyšetřovací komise. Ale jsem rád, že se tento příběh mohl dostat do povědomí lidí s minimálním historickým zpožděním.(4.8.2011)

Jsem rád, že někdo konečně natočil film z prostředí lobistů a ještě k tomu podle skutečné události. Aspoň vím jak funguje práce Dalíka a spol. Myslím, že pohled do zákulisí politiky se povedl na jedničku a k dokonalosti toho moc nescházelo. Potěšil mě standartně skvělý výkon Kevina Spaceyho. Tenhle film si zaslouží červené hodnocení.(14.6.2011)

Skvělý Kevin Spacey, jinak film je průměrný, hrozně ukecaný a celkem podle šablony...(14.10.2012)

• - Casino Jack byl poslední režisérský počin George Hickenloopera, který necelé dva měsíce před uvedením filmu do kin zemřel. (Ondrus)

• - Adam Kidan (Jon Lovitz) nosí hodinky značky Rolex Submariner. (dyfur)

• - Jack Abramoff, hlavní postava příběhu, byl ve skutečnosti producentem filmu Rudý škorpion (1987), s jehož plakátem se ve filmu setkáme celkem čtyřikrát. (Ignus.cz)