Casino Jack

Bagman

Komedie / Krimi / Drama / Životopisný

Kanada, 2010, 108 min

• Tuax

Pořádně dlouhá nuda ze světa lobismu. Bylo pro mě skoro utrpením to celé vydržet a dosledovat do závěru, skoro nic mě v tom nezaujalo, nepřekvapilo, nepobavilo. Jen Kevin Spacey byl opět bezvadný, vypadal že je ta role pro něj dělaná přímo na tělo. Každopádně tenhle svět vysoké politiky, intrik, podvodů a milionových částek je pro mě natolik vzdálená věc, že je to pro mě více scifi než něco jiného. Oceňuji, že je to natočeno vyloženě přehledně, vše vypadá funkčně, jedno zapadá do druhého. Řemeslně mi to přijde jako velmi povedené. Jenže i tak mě to nebralo, ale za to může prostě to prostředí ve kterém se to odehrává. 4/10(12.5.2012)

Jsem rád, že někdo konečně natočil film z prostředí lobistů a ještě k tomu podle skutečné události. Aspoň vím jak funguje práce Dalíka a spol. Myslím, že pohled do zákulisí politiky se povedl na jedničku a k dokonalosti toho moc nescházelo. Potěšil mě standartně skvělý výkon Kevina Spaceyho. Tenhle film si zaslouží červené hodnocení.(14.6.2011)

Obrovske zklamani. Kdyz Kevin Spacey pred lety oznamil, ze si bude role peclive vybirat, ocekaval jsem, ze spolecne s nimi bude take zdokonalovat svuj skvely herecky um. Nicmene v Casino Jack nepredvadi nic nez jen jeho standardni, mozna i lehce podprumerny vykon. Od Spaceyho jsme zvykli na mnohem, mnohem vice a nejspis i diky tomuto se clovek v mnohych chvilich u tohoto filmu pekelne nudi, aby ho z te nudy obcas vytahl svymi hlaskami Jon Lovitz, za nej hvezda navic, takze celkem 3*.(13.1.2011)

Lobby je chytlavé hobby(13.1.2011)

Je to hodně ukecaný, ale s bravurním Kevinem Spaceyim!! Pokud je jen část podle skutečných událostí, tak síla!!! Líbilo se mi to, je to takovej ten správnej svinskej film :-) 70% PS: Jon Lovitz snad umí hrát jenom blbce!!(11.1.2011)