Casino Jack

Bagman

Komedie / Krimi / Drama / Životopisný

Kanada, 2010, 108 min

• danecek24

68. Zlatý Glóbus za rok 2010 - nominace (1) - Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Kevin Spacey(26.12.2010)

[imdb: 6.6/10] | me: Zábavné poňatie lobbingu najvyššej úrovne. Lepšie povedané: hollywoodske spracovanie tejto témy, ktoré je v celku zábavné aj vďaka tempu, no hlavne Kevinovi Spacey-imu. Téma je zaujímavá, ale spôsob akým je nám celý film podávaný stráca na realite práve kvôli zjednodušovaniu a podľa mňa nie vhodnému výberu K.Spaceyho hereckých spolugolegov. Film je však napriek svojej odľahčenosti (a možno práve preto) pozerateľný a príjemný. [3 a pol *](3.1.2011)

Kevin Spacey je vynikající herec. Jack Abramoff vynikající lobista a bezesporu skvělé téma na film. Zaujal mě především konec, kdy se začalo pořádně něco dít. První dvě třetiny filmy byly jako klid před bouří. Sem z toho dost rozpačitý. Pro mě má cca 70%, ale je to dvojaké. Chvíli z toho mám dobrý pocit, jindy mi zase přijde, že byl moc zmatečný a těžko se v něm šlo vyznat.(28.1.2011)

Skvělý Kevin Spacey, jinak film je průměrný, hrozně ukecaný a celkem podle šablony...(14.10.2012)

Hezký film, Kevin Spacey je herec mého srdce a tuto roli zvádl na jedničku. Film loberský, mafiánský a politický, který ukazuje skutečnou pravdu. I když se občas snaží být vtipný či dramatický, ani jedno se moc nedaří, spíše ukazuje suchou pravdu toho, jak to chodilo a jaký byl Casino Jack člověk. Vidím to na těch 70%.(22.4.2011)