Casino Jack

Casino Jack

Bagman

Komedie / Krimi / Drama / Životopisný

Kanada, 2010, 108 min

Je to hodně ukecaný, ale s bravurním Kevinem Spaceyim!! Pokud je jen část podle skutečných událostí, tak síla!!! Líbilo se mi to, je to takovej ten správnej svinskej film :-) 70% PS: Jon Lovitz snad umí hrát jenom blbce!!(11.1.2011)

Dlho predlho som premýšlal nad hodnotením, ale s odstupom niekoľko dní budem zhovievavý. Je fakt, že tak perfektný a večne aktuálny námet, by si zaslúžil lepšie,komplexnejšie a silnejšie spracovanie. Kevin Spacey už zahral aj lepšie, ale svoju laťku nepodlieza. Príbeh je trochu povrchnejší, niekomu môže pripadať viac domotaný a nezaujímavý, mne ten výsek stačil na vtiahnutie do deja a porozumenie postavám, hoci celé to bolo skôr skratkovité. Ale pravdivý fakt, že lobbing je hybnou silou politiky a biznisu tu bolo znázornené pekne a to sa cení... Btw odporúčam pozrieť archiv relacie Lampa, kde bol hosťom Patrik Tkáč z J&T (alias "slovenský Jack Abramoff'").(7.2.2011)

Lobbing je zde znázorněný jako velká a nebezpečná, ale přesto svým způsobem zábavná a veselá hra, což mi trošku vadilo, protože lobby v našem českém podání je přeci jenom o něčem jiném. Na druhou stranu ve chvíli, kdy se Abramoffovo impérium začalo hroutit, bylo vše ukázáno v těch pravých barvách. Navrch tu byl Kevin Spacey s dalším skvělým výkonem. Docela by nebylo na škodu natočit něco podobného o našem českém rybníku. Témat tu máme víc než dost. 70%(7.2.2011)

Kevin Spacey jako vždy super, ale stavba příběhu a jeho vyprávění mi moc nesedlo.(24.4.2014)

Obrovske zklamani. Kdyz Kevin Spacey pred lety oznamil, ze si bude role peclive vybirat, ocekaval jsem, ze spolecne s nimi bude take zdokonalovat svuj skvely herecky um. Nicmene v Casino Jack nepredvadi nic nez jen jeho standardni, mozna i lehce podprumerny vykon. Od Spaceyho jsme zvykli na mnohem, mnohem vice a nejspis i diky tomuto se clovek v mnohych chvilich u tohoto filmu pekelne nudi, aby ho z te nudy obcas vytahl svymi hlaskami Jon Lovitz, za nej hvezda navic, takze celkem 3*.(13.1.2011)