Intimní past

• slovenský

Pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

Bohužel neoriginální ale na druhou stranu koukatelný thriller (nikoliv horor) s Hilary Swank v hlavní roli. A vidět stařičkého Christophera Lee potěšilo :) 65% !(13.2.2011)

• TeeAge

| Scenár: Antti Jokinen, Robert Orr, Erin Cressida Wilson | Hudba: John Ottman | Produkcia: Simon Oakes, Cary Brokaw, Guy East, Nigel Sinclair | Distribúcia: Exclusive Film Distribution | Štúdio: Hammer Film Productions | Rozpočet: 20 miliónov $ |(21.1.2011)

• Chrustyn

Není to tak hrozné, jak by se mohlo zdát ... ono to je mnohokrát horší. Neskutečná s*ačka, do které se až s podivem nechali ukecat, jinak talentovaní herci. Zde nefunguje nic od režie, přes příběh až po herce.(10.10.2016)

• René.girl

Řekl by prosím Vás někdo režisérovi, že ten film zapomněl dodělat ????WTF???? 10% (a to jen kvůli hercům)(18.12.2011)

Od nově resuscitovaného studia Hammer jsem nečekal prakticky nic. Od Hilary Swank, která je mi silně nesympatická, ještě mnohem méně. A o to víc jsem vlastně spokojený s tímhle malým nenápadným filmem, ve kterém je originalita pokládána za nadávku, ale který je slušně natočený a správně odsýpá. A co víc, jindy odporné Swank to celkem sluší a v nejedné scéně dokazuje, že má více než zajímavé tělo. Pokud by pokusy nového Hammeru pokračovaly ve stejnému duchu (jen už ne žádné další Let Me In, prosím), byl bych asi spokojený. A Christopher Lee? Potěší, ale kdyby tam nebyl, houby se stane.(11.2.2011)

• Hilary Swank