poster

Intimní past

 • anglický

  The Resident

 • slovenský

  Pasca

 • slovenský

  Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pegas1632
  **

  Klasická zápletka o ženské, tajemném baráku a úchylném sousedovi. Konec taky nulové překvapení, aspoň že se na to po vizuální stránce hezky kouká.(3.10.2012)

 • Skip
  **

  Vůbec nechápu, že někdo investoval do takového filmu. Ne že by byl vyloženě špatný, ale když už si někdo vybere takové téma, měl by přijít s něčím novým, vložit do toho aspoň trochu invence. Nic takového se nekonalo, takže tu máme už mnohokrát viděné včetně záporákova neustálého "vstávání z mrtvých", dokud nedostane závěrečnou pecku a nezdechne.(13.3.2012)

 • Botič
  odpad!

  I have to go pee due to boredom! Vítejte ve vile vyvolených, avšak této soutěže se účastní pouze jeden jediný účastník - Hilary Swank. Proč za tímhle snímkem stojí studio HAMMER a proč v něm hrají tak solidní herci? Nemastné, neslané, bez atmosféry, špetky momentu překvapení a hlavně hloupé do ztrouchnivělých základů samotného bytu, v kterém se příběh odehrává. Stalking je strašný, ale dívat se na tenhle film je snad ještě horší.(25.7.2011)

 • Skrk
  odpad!

  Nějak nerozumím tomu, že Hilary Swank kývla na tento neoriginální pokus o horor, který je navíc bez atmosféry a napětí. A to, že přidají do filmu zvuk tlukot srdce mi tep opravdu nezvedne. Závěr, který z počátku vypadal slibně, spadl nakonec do absolutní žumpy.(8.2.2011)

 • kingik
  *****

  Napínavý horor, který zaleze pod kůži, protože je perfektně natočený a zahraný. Mladá doktorka Juliet Deverau narychlo shání byt v centru New Yorku a ozve se jí sympatický majitel domu, který nabízí levné bydlení v dobré lokalitě. Jenže co je laciné, je také dvakrát placené, a v tomto případě nějaký ten ušetřený dolar přijde nakonec novou nájemkyni pořádně draho. Majitel je totiž výstavní maniak, který se do svého objektu chorobně zamiloval a pozorovat jej bude ve dne v noci a nezůstane rozhodně jen u pozorování dírou ve zdi. Trochu sexuálního povyražení jistí injekční stříkačka s uspávadlem a Jeffrey Dean Morgan může na Hilary Swank rajtovat až do rána. Není to rozhodně první thriller svého druhu, kdy je osoba poskytující bydlení psychicky narušený jedinec, který udělá maximum, aby jeho nájemník mu byl po vůli. Jenže tady nehrozí, že to bude nuda, nebo že to bude slabě zahrané. Právě naopak. Hvězdné obsazení zaručuje maximální husí kůži a zvláště Jeffrey Dean Morgan byl dost ujetý uchylák, z kterého šel opravdu strach a půvabná Hilary Swank pak byla tím pravým křehkým objektem, který maniakovi nedá spát. Divák nemrava si však na své nepřijde, protože voda ve vaně v níž Hilary masturbuje, je proradně kalná, a když vylézá z vany, tak je vidět přes zamlžené sklo, ale odvaha filmu v některých scénách opravdu nechybí. Finále také mělo slušné grády a nastěhovat se do domu, jehož majitelem je Jeffrey Dean Morgan, bych opravdu nechtěl, ale pak by zase nevznikl tento zajímavý thriller v kvalitní režii finského režiséra s dokonalým hokejovým jménem.(8.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace