poster

Intimní past

 • anglický

  The Resident

 • slovenský

  Intímna pasca

 • slovenský

  Pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  **

  Vůbec nechápu, že někdo investoval do takového filmu. Ne že by byl vyloženě špatný, ale když už si někdo vybere takové téma, měl by přijít s něčím novým, vložit do toho aspoň trochu invence. Nic takového se nekonalo, takže tu máme už mnohokrát viděné včetně záporákova neustálého "vstávání z mrtvých", dokud nedostane závěrečnou pecku a nezdechne.(13.3.2012)

 • predators
  **

  Když všechno důležité tušíte hned od prvních deseti minut, může se zbylých 80 stát docela nudnými a otřepanými. V podstatě vás nemá co překvapit a tak jenom čekáte, kdy už ta Hilary začne používat mozek a začne alespoň tu hřebíkovku používat trochu účinněji. Ale je vidět, že ve víně se vyzná, když jej koštuje každý den. 40%(27.2.2011)

 • zahubicku
  ***

  Bohužel neoriginální ale na druhou stranu koukatelný thriller (nikoliv horor) s Hilary Swank v hlavní roli. A vidět stařičkého Christophera Lee potěšilo :) 65% !(13.2.2011)

 • honajz
  *

  Zdlouhavá nuda, kde není o co hrát. Po půl hodině víme, je nám prozrazeno, oč jde - ostatně, chytří už tušili - a pak už jen sledujeme, jak vše spěje k ještě více očekávanějšímu a nijak originálnímu konci. Plus za kameru, i když vidět Hilary Swank nahatou není žádné velké terno. Mít to ještě nějakou rovinu navíc, ještě nějaký subplot, mohlo to být zajímavější. Třeba linie s Christopherem Lee je trestuhodně nevyužitá. Ano, takhle vypadají scénáře rychlokvašných rychlokvašek z rychlovarných rychlokurzů spisovatelem a scenáristou snadno a rychle do 30 minut. Btw, docela by mě zajímalo doznění - tedy, co holka POTOM dělala?(3.10.2013)

 • sochoking
  **

  " ... zdanlivo okúzľujúci mladý majiteľ Max ... " , prosím vás, ak ste film nevideli, nepíšte k nemu obsah ! Ja mám 36 rokov a už mi hovoria, že som starý ! ( Ibaže STina1 , ktorá ho písala, má 90, to by som pochopil. ) Ved ten chlap mal minimálne 45 !!!(11.3.2011)

 • Hilary Swank

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace