Intimní past

Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

• Pethushka

Hlavním důvodem ke zhlédnutí pro mě byla moje oblíbenkyně Hilary Swank. Navíc mám ráda thrillery. Musím uznat, že tady jsem se ale docela přehmátla. Děj je šílené a nesmyslné psycho, hudba neskutečně deprimující a herecké výkony žádná sláva. Ta atmosféra je od začátku tak dramatická, až se mi chtělo brečet. Konec absolutně bez nápadu a originality. Příště si pustím raději nějaký "nepovedený" kanadský thriller s Shannen Doherty..ten mi alespoň nepokazí celý můj den. I ta jedna * je moc.(13.6.2011)

Neprekvapí. Ale mňa potešilo. Hilary je prekvapivo sexy, atmosféra fajn, dokonca pár skvelo vygradovaných scén (no dobre, taká ozaj dobrá, je asi len jedna). Škoda, že film trochu zlyháva pri finálnej akcii, ktorá je nezáživná. Zručnejšie natočené ako P2, ako celok zrovnateľné s MOTELOM SMRTI (teda ak nepatríte k motelovým fanatikom :-)). Zamrzí aj fakt, že sa tvorcovia nepohrali s nejakými odkazmi na klasiku - námet, štúdio Hammer i Christopher Lee si to priam pýtali...(28.7.2011)

• Pegas1632

Klasická zápletka o ženské, tajemném baráku a úchylném sousedovi. Konec taky nulové překvapení, aspoň že se na to po vizuální stránce hezky kouká.(3.10.2012)

• LIVINGDEAD

Taková reklama, takový humbuk kolem tohoto filmu a výsledkem je nudná megasračka! Pokud se budete chtít podívat na tento film, upozorńuji vás, obrňte se trpělivostí. 60 minut se totiž nic neděje. Hilary Swank si jde zaběhat, pak se okoupe, letí do práce, opět si zaběhá, pak se zase okoupe, občas se napije červeného vína a poznává sousedy. Totální NUDA! To už je Křemílek a Vochomůrka větší drasťák. Ke konci filmu je malá honička a film končí. A já jsem opět vytočený. Opět jsem si zkurvil večer a ještě ke všemu mne z té sračky rozbolela hlava! Dávám 10% za reklamní tah.(18.2.2011)

• honajz

Zdlouhavá nuda, kde není o co hrát. Po půl hodině víme, je nám prozrazeno, oč jde - ostatně, chytří už tušili - a pak už jen sledujeme, jak vše spěje k ještě více očekávanějšímu a nijak originálnímu konci. Plus za kameru, i když vidět Hilary Swank nahatou není žádné velké terno. Mít to ještě nějakou rovinu navíc, ještě nějaký subplot, mohlo to být zajímavější. Třeba linie s Christopherem Lee je trestuhodně nevyužitá. Ano, takhle vypadají scénáře rychlokvašných rychlokvašek z rychlovarných rychlokurzů spisovatelem a scenáristou snadno a rychle do 30 minut. Btw, docela by mě zajímalo doznění - tedy, co holka POTOM dělala?(3.10.2013)