Intimní past

• slovenský

Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

Už je to deset let, kdy Hilary Swank vyboxovala velký triumf pro sebe i Clinta Eastwooda a od té doby až na jeden dva záblesky hraje role, které k dvojnásobné držitelce Oscara prostě nesedí. Tohle je ta bohužel nejtuctovější thrillerová podívaná, kterou si ten nejméně originální milovník thrillerů dokáže vysnít. Levný byt, fešácký domácí, to nevěstí nic dobrého. Možná díky snaživému režisérovi tu máme poměrně slušnou atmosféru i lekačky natočené tak, že fungují na chvalitebnou, jenže pak se až moc doslovně pracuje s tím, co by mohlo být pro diváka zajímavé, vyloží se karty na stůl a zbývá už jen tradičně dobrá Swank (sakra, příště lepší látku, prosím) nebo scény, které potěší úchyly i obézní čtyřicátnice aneb jak Jeffrey Dean Morgan olizuje spící hrdince prsty na rukou.(6.4.2014)

Prvních asi půl hodiny je jen takový odvárek, pak se to zvrtne a pro novou nájemnici to znamená nové zkušenosti a zážitky. Tím zvratem jsem byl docela překvapen. Tedy spíš směrem, kterým se události dají. Lehká nevtíravá hudba ( John Ottman ) a někdy i zajímavá kamera ( Guillermo Navarro ), dodávají snímku povedené napětí. CITÁT - Tady nemáš kam utéct........ Děj se poté dá lehce předvídat, což však nekazí celkový dojem z filmu. Uslyšíme zde třeba Katherine Liner se songy "Solitaire" a "Double Dare You".(27.1.2012)

• Botič

I have to go pee due to boredom! Vítejte ve vile vyvolených, avšak této soutěže se účastní pouze jeden jediný účastník - Hilary Swank. Proč za tímhle snímkem stojí studio HAMMER a proč v něm hrají tak solidní herci? Nemastné, neslané, bez atmosféry, špetky momentu překvapení a hlavně hloupé do ztrouchnivělých základů samotného bytu, v kterém se příběh odehrává. Stalking je strašný, ale dívat se na tenhle film je snad ještě horší.(25.7.2011)

• iamek

Skvělé obsazení od kterého čekáte tak moc a nakonec dostanete neoriginální a nudnou megasračku roku !(18.9.2011)

• Pethushka

Hlavním důvodem ke zhlédnutí pro mě byla moje oblíbenkyně Hilary Swank. Navíc mám ráda thrillery. Musím uznat, že tady jsem se ale docela přehmátla. Děj je šílené a nesmyslné psycho, hudba neskutečně deprimující a herecké výkony žádná sláva. Ta atmosféra je od začátku tak dramatická, až se mi chtělo brečet. Konec absolutně bez nápadu a originality. Příště si pustím raději nějaký "nepovedený" kanadský thriller s Shannen Doherty..ten mi alespoň nepokazí celý můj den. I ta jedna * je moc.(13.6.2011)