poster

Intimní past

 • anglický

  The Resident

 • slovenský

  Pasca

 • slovenský

  Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ***

  H. Swank je vždy prísľub kvalitného hereckého výkonu, tentoraz však ostaneme len pri ňom. Režisér neukázal nič, čo by sme už nevideli 100 x niekde inde a lepšie. Fínske meno režiséra znelo sľubne...Ostal iba rutinne natočený thriller s tradične predvídateľným a krvavým finále. Výsledok nikoho neprekvapí. Neviem prečo režisér nemal gule predviesť niečo, čo aspoň trochu otrasie základmi žánru. Veď život je tak plný neuveriteľných osudov a on nás chce prekvapiť týmto? Slabý priemer- 50%.(22.1.2014)

 • LIVINGDEAD
  *

  Taková reklama, takový humbuk kolem tohoto filmu a výsledkem je nudná megasračka! Pokud se budete chtít podívat na tento film, upozorńuji vás, obrňte se trpělivostí. 60 minut se totiž nic neděje. Hilary Swank si jde zaběhat, pak se okoupe, letí do práce, opět si zaběhá, pak se zase okoupe, občas se napije červeného vína a poznává sousedy. Totální NUDA! To už je Křemílek a Vochomůrka větší drasťák. Ke konci filmu je malá honička a film končí. A já jsem opět vytočený. Opět jsem si zkurvil večer a ještě ke všemu mne z té sračky rozbolela hlava! Dávám 10% za reklamní tah.(18.2.2011)

 • mat.ilda
  *

  Pakliže se tady někdo bál, ať rozhodně nechodí do lesa...(28.2.2015)

 • klerik
  ***

  Neprekvapí. Ale mňa potešilo. Hilary je prekvapivo sexy, atmosféra fajn, dokonca pár skvelo vygradovaných scén (no dobre, taká ozaj dobrá, je asi len jedna). Škoda, že film trochu zlyháva pri finálnej akcii, ktorá je nezáživná. Zručnejšie natočené ako P2, ako celok zrovnateľné s MOTELOM SMRTI (teda ak nepatríte k motelovým fanatikom :-)). Zamrzí aj fakt, že sa tvorcovia nepohrali s nejakými odkazmi na klasiku - námet, štúdio Hammer i Christopher Lee si to priam pýtali...(28.7.2011)

 • zahubicku
  ***

  Bohužel neoriginální ale na druhou stranu koukatelný thriller (nikoliv horor) s Hilary Swank v hlavní roli. A vidět stařičkého Christophera Lee potěšilo :) 65% !(13.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace