argentina

Jediná mexická telenovela, která mi stála za to. Jediná mexická telenovela za posledních deset let, která vybočuje z toho zástupu šedých televisáckých podvodů. Už na začátku autoři a herci prohlašovali, že to bude jiný projekt, že to bude o reálných lidech v reálném životě aktuálního Mexika. A tohle očekávání se vyplnilo do puntíku. V téhle novele můžu vyzdvihnout spoustu herců. Kapitána týmu Saula Lisazo, Argentinku Rominu Gaetani a Mexičanku Marimar Vega, která je podle mě jeden z největších talentů současné mexické televize. Skvělá byla také dvojka Paola Nuñez a Andrés Palacios, ze záporňáků Hector Arredondo a z dětských herců Ana Jasis, podala neuvěřitelný výkon. Činil se také i už třetí Argentinec v pořadí - Tomy Dunster. Novela zaujme od prvního dílů, protože je opravdu o cosi (o dost) reálnější jak všechna ostatní mexická produkce a to pak vyloženě praští do očí. Daleko přirozenější herecké projevy. Záporné postavy mají motivy. Všechny postavy se vyvíjejí během celé novely, za něco je miluješ, za něco nenávidíš, přemýšlíš nad jejich vlastnostmi a sleduješ, jak je mění životní události. Do konce nevíš, kdo s kým skončí, jak se kdo zachová, neodhadneš nic. Novela měla milión nedostatků, mohla bych udělat dlouhý seznam, ale všechno tohle vyvažovali obecně velmi solidní herci a skvělý příběh. Od začátku jsem měla pocit, že každý díl je lepší jak předchozí, a tak to bylo až do konce, takže si to představte. I přes určitou reálnost to bylo telenovelácky nereálné a pohádkové, přesto je to skvělé zábavné dramatické dílko se spoustou zajímavých postav, výborně se na to dívá. Mám na to nádherné vzpomínky. Nejvíc mě mrzí, že Mexičani by uměli, kdyby chtěli, ty novely by nebyly umělecké díla, ale měly by určitou úroveň. Zatím je tohle jejich jediný úspěch. Bylo to na mexické poměry excelentní, excelentní po všech stránkách. Znělka: http://www.youtube.com/watch?v=RqOamMesqqM nebo http://www.youtube.com/watch?v=-X0fIclr_UI ()