poster

Golem (divadelní záznam)

Muzikál

Česko, 2008, 234 min

 • gouryella
  odpad!

  Ceske muzikay obecne nemusim, ale par kvalitnejsich by se naslo. Ovsem tahleta sracka mezi ne rozhodne nepatri. Vrcholem trapnosti je vykon Pepicka Vojtka, ten by se mel drzet Kabatu a jinam se nesrat.....(8.2.2014)

 • bagetka007
  *

  No, jela jsem na Golema jen kvůli tomu, že jsem dostala lístky zadarmo, ale ani to mě nemělo přesvědčit o tom, abych vážila tu dalekou cestu z Plzně. 8)(6.3.2012)

 • kajas
  **

  První muzikál, který jsem kdy viděla naživo. Bohužel už tehdy mě moc nebavil (ani příběh, ani písně) a po tom, co jsem navštívila jiná představení, hodnotím ho také jako nejhorší muzikál, který jsem kdy viděla.(22.10.2011)

 • -ROMERO-
  ****

  Příběh je postaven na zášti křesťanů proti židům v dobách kdy v Praze řádil mor. Židovský rabín kterého velice dobře ztvárnil Petr Muk (přes ty fousy nejde moc poznat) z obavy o život svých blízkých nechá kouzlem oživit Golema kterej díky špatně provedenému zaříkávání se vymkne kontrole. Písně se hodí dobře k tomuto příběhu ale nejsou tak chytlavé jako třeba v Johance z Arku. Vidět Pepu Vojtka v punčochách je fakt sranda. Co nechápu a dost mně to rozčiluje je trend posledních pár let dávat na dvd sestřih z různých vystoupení takže je v tom někdy pořádnej bordel, spíše bych zvolil jedno představení a alternace formou bonusů.(15.7.2009)

 • greigor
  *

  Pro mě nudná vzpomínka na naprosto debilní hodiny hudebky na gymplu. * za to, že sme přitom mohli hrát mariáš :)(29.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace