Ramanam

V uzavřeném továrním skladu pozvolna vyprchávají účinky rozptýleného plynu, díky čemuž se skupina pěti mužů začíná probírat z bezvědomí. Nepamatují se kdo jsou, kde jsou a ani příčinu, která je na toto místo přivedla. Po čase zazvoní telefon a ozve se muž, který nemá tušení, co se na druhé straně linky událo. Díky několika strohým informacím se muži dozví, že všem událostem předcházel únos. Kdo je však únosce a kdo unesený? Nikdo si nemůže být ničím jistý. Nervozita a nedůvěra mezitím roste. Karty jsou rozdány jasně a platí pravidlo, že ten, který si vzpomene jako první, má i největší šanci přežít..... Docela síla. Hrozivě nudné, hloupé, amatérské a nedůstojné poměrně solidnímu obsazení herců z první a druhé herecké ligy. Snímek samotný měl však kvalitu divize. Mělo se jednat o velmi zajímavou podívanou, ale skutečnost se ukázala jako zcela tragická bída s nouzí. Postavy až směšně uměle „tvrďácké a drsné“. Stejně jako napětí, či akce vyšuměly do prázdna bez jakéhokoliv efektu. Je mi líto, ale opravdu to nefungovalo vůbec v ničem. Hudba rozhodně lepší než zpracování samotného příběhu, ale to je pouze jiné slovo pro průměr. Jasný představitel dvou hvězd. Řekl bych, že se jednalo o zcela zbytečný film. Obsazení dobré, ale tím veškeré klady končí. Toto by si znovu pustil jen masochista. ()

koumes.

Tvrdí, jak kozí bobky, jakmile se dotknete nějakého auta, okamžitě vybouchne a účastníci hrají, že hrají. Scénář ale dobrý ()