poster

Natěrač (TV film)

Komedie

Česko, 2008, 95 min

Režie:

Jaroslav Brabec

Střih:

Jan Šmíd
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Jako divadelní hra to mohla být bomba – nevím nebyl jsem na ní, ale jako film /komedie TV NOVA nic moc. Mé očekávání vzhledem k hereckému obsazení bylo mnohem větší. Přitom zpočátku se zdá, že by to mohla být opravdu dobrá podívaná. Sexy Jitka, Budaře mám jako herce celkem rád a Issová si zpočátku taky nevedla špatně. Dokonce se tu objeví několik povedených scének, hlášek a i humor neměl chybu. Jenže zhruba od poloviny se to začalo zhoršovat. Zábava šla stranou, přišel nucený humor a ještě k tomu neuvěřitelné přehrávání ze strany všech tří zúčastněných...Jakoby chlastali během natáčení doopravdy. Což je celkem škoda, protože to mělo dobře našlápnuto k úspěchu...40%(7.4.2016)

 • TheMaker
  odpad!

  Nedodíval. Trapnost nade vše.(17.5.2009)

 • 6thSun
  ***

  Budař zachraňuje naprosto všechno. Přitom tam potenciál byl a tlačil se ven, jenže byl celkem systematicky zasedáván panem Brabcem, kterej to zase neukočíroval a čím dál víc to vypadá, že jeho forma navždy odešla po televizním filmu PF 77.(19.5.2009)

 • dr.fish
  ***

  Natěrač je dobrá fraška, která ale bohužel trošku trpí exhibicionismem Budařovým. Při pevnějším režijním vedení by to určitě byla prvotřídní řachanda, Budař ale zabírá příliš mnoho místa a brzdí tempo. I tak to ale není vůbec špatná veselice. 70%(28.10.2015)

 • Lyli
  ***

  Zrovna mi došlo, že to vidím už po třetí. A vlastně nemám moc problém. Divadelní hra, zpracovaná pro televizní konzumenty. Tak proč ne? Dost lidí se jinak než skrz telku k divadlu už nepřiblíží. Klidně snesu, ale víc jak tři nedám.(21.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace