poster

Natěrač (TV film)

Komedie

Česko, 2008, 95 min

Režie:

Jaroslav Brabec

Střih:

Jan Šmíd
(další profese)
 • bassator
  *

  Absolutně ubohá zábava kterou ani Honza Budař nedokázal zachránit - 21. 12. 2009 - 20%(27.1.2010)

 • SOLOM.
  **

  Jako divadelní hra to mohla být bomba – nevím nebyl jsem na ní, ale jako film /komedie TV NOVA nic moc. Mé očekávání vzhledem k hereckému obsazení bylo mnohem větší. Přitom zpočátku se zdá, že by to mohla být opravdu dobrá podívaná. Sexy Jitka, Budaře mám jako herce celkem rád a Issová si zpočátku taky nevedla špatně. Dokonce se tu objeví několik povedených scének, hlášek a i humor neměl chybu. Jenže zhruba od poloviny se to začalo zhoršovat. Zábava šla stranou, přišel nucený humor a ještě k tomu neuvěřitelné přehrávání ze strany všech tří zúčastněných...Jakoby chlastali během natáčení doopravdy. Což je celkem škoda, protože to mělo dobře našlápnuto k úspěchu...40%(7.4.2016)

 • Pepinec
  ***

  Zcela upřímně se mi protiví novácká produkce podobných záležitostí. Opravdu. Natěrač mě však příjemně překvapil. Herci přehrávali, našlo se pár děravých míst, rozhodně ale jde o to lepší, co jsem za poslední čas na Nově shlédl. Anebo jsem si jen přespříliš představoval, jak skvělá podívaná by to byla v divadle...(21.12.2009)

 • Beznoh
  *****

  Vždyť to byla sranda, prostě komedie. Podle mě vážně povedená, hezky zahraná role natěrače, který si dokáže domyslet co a jak udělat, aby dosáhl svého. Nechápu proč to všichni hodnotí takhle nízko, ve svém žánru to bylo super a nic jiného od toho není důvod očekávat. Super komedie...(21.12.2013)

 • TheMaker
  odpad!

  Nedodíval. Trapnost nade vše.(17.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace