Natěrač (TV film)

Komedie

Česko, 2008, 95 min

Jaroslav Brabec

Jan Šmíd

Budař *****, Issová ****, FILM ***, scénář **, Čvančarová *(23.12.2009)

vynikající divadelní hra,kterou perfektně převedl do filmu jaroslav brabec.vim že se jedná o lacinou produkci z dílen odporné tv nova,ale bože!jan budař je drak,jeho natěrač je tak luxusní,že ho musíte milovat.nebo nenávidět,což je vidět na celkovém hodnocení.patřím do první kategorie,navíc...no..ehmm...jitka čvančarová......je prostě kus ženský!.-)ale pořádnej kusanec!(1.1.2010)

Co vám vadí? Oba hrajou dobře, komedie to není nějak špatná, jestli tomu dáváte odpad kvůli tomu, že to je na Nově, tak to pro mě není žádné kritérium. Akorát Issová je strašná.(17.5.2009)

Divadelní hra musela být mnohem lepší a humornější. Čekala jsem jiné rozuzlení celé situace. Myslela jsem si, že se natěrač a paní Komárková na paní Hornovou domluvili, aby ji vytrestali za manželovu nevěru. Nebylo to mu tak. Jednu chvíli jsem přemýšlela o odpadu, ale nepřišla jsem na jediný důvod, proč ho dát.(18.5.2009)

• rt12

Nejde nesrovnávat úžasnou zábavu v divadle a pak TOHLE.(26.1.2013)