Natěrač (TV film)

Česko, 2008, 95 min

Jaroslav Brabec

Jan Šmíd
  • rt12

Nejde nesrovnávat úžasnou zábavu v divadle a pak TOHLE.(26.1.2013)

Divadelní hra musela být mnohem lepší a humornější. Čekala jsem jiné rozuzlení celé situace. Myslela jsem si, že se natěrač a paní Komárková na paní Hornovou domluvili, aby ji vytrestali za manželovu nevěru. Nebylo to mu tak. Jednu chvíli jsem přemýšlela o odpadu, ale nepřišla jsem na jediný důvod, proč ho dát.(18.5.2009)

Natěrač je dobrá fraška, která ale bohužel trošku trpí exhibicionismem Budařovým. Při pevnějším režijním vedení by to určitě byla prvotřídní řachanda, Budař ale zabírá příliš mnoho místa a brzdí tempo. I tak to ale není vůbec špatná veselice. 70%(28.10.2015)

Co vám vadí? Oba hrajou dobře, komedie to není nějak špatná, jestli tomu dáváte odpad kvůli tomu, že to je na Nově, tak to pro mě není žádné kritérium. Akorát Issová je strašná.(17.5.2009)

• Tommassi3

"Já se vám omlouvám, madam !! Já jsem to pokazil !! Ale víte co.. Ona zrovna přišla a nejednou zničehonic se začala svlíkat.. A já jsem chtěl samozřejmě držet tempo, tak jsem se taky začal svlíkat, že jo.." ;)(23.2.2015)