poster

Natěrač (TV film)

Komedie

Česko, 2008, 95 min

Režie:

Jaroslav Brabec

Střih:

Jan Šmíd
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Jako divadelní hra to mohla být bomba – nevím nebyl jsem na ní, ale jako film /komedie TV NOVA nic moc. Mé očekávání vzhledem k hereckému obsazení bylo mnohem větší. Přitom zpočátku se zdá, že by to mohla být opravdu dobrá podívaná. Sexy Jitka, Budaře mám jako herce celkem rád a Issová si zpočátku taky nevedla špatně. Dokonce se tu objeví několik povedených scének, hlášek a i humor neměl chybu. Jenže zhruba od poloviny se to začalo zhoršovat. Zábava šla stranou, přišel nucený humor a ještě k tomu neuvěřitelné přehrávání ze strany všech tří zúčastněných...Jakoby chlastali během natáčení doopravdy. Což je celkem škoda, protože to mělo dobře našlápnuto k úspěchu...40%(7.4.2016)

 • BoredSeal
  odpad!

  Užvaněná hrůza, předem předvídatelná se vším všudy. Chudák Čvančarová a Budař, vydělávat si takhle. Hodinu čekat, až se ten debilní natěrač konečně převleče, prolézat tunou nesmyslných keců, hrůza!(17.5.2009)

 • ABLABLABLA
  **

  No já se bavila, ale uznávám, že tento "film" rozhodně není žádnou chloubou české kinematografie...(21.12.2009)

 • Noviik
  ***

  Nezajímá mě program, na kterém toto filmové zpracování divadelní hry běželo a upřímně lituju debilů, kteří podle toho hodnotí film. Herecké výkony jsou sice trochu přehnané, ale to bylo zřejmě účelem a také to velmi dobře vypadá, zejména v podání Jana Budaře, který dokazuje, že v současnosti patří mezi českou elitu. Jitka Čvančarová se mi líbila už tehdy v autosalonu, ale jako televizní herečka mi moc nesedí, každopádně tahle role jí sedla dobře. Martha Issová je velká naděje, která umí zahrát vážnější role na jedničku, ale komedie pro ní podle mě moc nejsou, mám ji radši ve vážnějších rolích, v něčem, kde se opravdu může předvést. Celkově to nebylo tak špatné, jen se mi moc nelíbila režie a kratší stopáž by se taky určitě dala vykouzlit. V divadle bych si to ale neuvěřitelně užil.(18.5.2009)

 • Enšpígl
  ***

  Jasná divadelní záležitost ve které je velmi podstatná úroveň herectví. Zatímco s výkonem Jitky jsem byl vcelku spokojen. Proměny své postavy z defensivního chování na ofensivní a opačně působily velmi dobře u Honzy Budaře jsem měl pocit poměrně velkého přehrávání, byť nezastírám, že jeho postava si o to vyslveně říkala. Marthu Issovou odmítám hodnotit, protože jí lidsky naprosto neuznávám, navíc jí vnímám jako nejhloupější herečku naší země. Samotná hříčka založená na jednom záletu má slušnej start, uprostřed vysadí motory a finále dojíždí na neutrál.(31.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace