Natěrač (TV film)

Komedie

Česko, 2008, 95 min

Jaroslav Brabec

Jan Šmíd

vynikající divadelní hra,kterou perfektně převedl do filmu jaroslav brabec.vim že se jedná o lacinou produkci z dílen odporné tv nova,ale bože!jan budař je drak,jeho natěrač je tak luxusní,že ho musíte milovat.nebo nenávidět,což je vidět na celkovém hodnocení.patřím do první kategorie,navíc...no..ehmm...jitka čvančarová......je prostě kus ženský!.-)ale pořádnej kusanec!(1.1.2010)

Nova překvapila, možná díky hercům a režii.(2.3.2012)

• TheMaker

Nedodíval. Trapnost nade vše.(17.5.2009)

Jako hra velice dobré, dlouho jsem nic podobného v tv neviděl. Bavilo mě to od začátku do konce.(24.5.2009)

• gudaulin

Říká se třikrát a dost, ale v případě nováckých televizních inscenací mi stačí dvakrát podobný zážitek a napotřetí ušetřím čas na něco užitečnějšího. Mr. Johnson byl docela průšvih, ale Natěrač mu to myslím natřel. Divadelní hru neznám, ale její převedení na televizní obrazovku není ani tak humorné, jako spíš představuje festival trapnosti. Herci neskutečně přehrávají, což sice může být a také patrně do značné míry je záměr, jenže je to křečovité a lacině podbízivé. Čvančarová je podprůměrná herečka, která se hodí maximálně tak do telenovely. Celkově je to inscenace pro pravidelné čtenáře Blesku a diváky odchované Tele Tele. Celkový dojem: 20 %.(19.5.2009)