Natěrač (TV film)

Česko, 2008, 95 min

Jaroslav Brabec

Jan Šmíd
  • BoredSeal

Užvaněná hrůza, předem předvídatelná se vším všudy. Chudák Čvančarová a Budař, vydělávat si takhle. Hodinu čekat, až se ten debilní natěrač konečně převleče, prolézat tunou nesmyslných keců, hrůza!(17.5.2009)

Natěrač je dobrá fraška, která ale bohužel trošku trpí exhibicionismem Budařovým. Při pevnějším režijním vedení by to určitě byla prvotřídní řachanda, Budař ale zabírá příliš mnoho místa a brzdí tempo. I tak to ale není vůbec špatná veselice. 70%(28.10.2015)

• bassator

Absolutně ubohá zábava kterou ani Honza Budař nedokázal zachránit - 21. 12. 2009 - 20%(27.1.2010)

• Tommassi3

"Já se vám omlouvám, madam !! Já jsem to pokazil !! Ale víte co.. Ona zrovna přišla a nejednou zničehonic se začala svlíkat.. A já jsem chtěl samozřejmě držet tempo, tak jsem se taky začal svlíkat, že jo.." ;)(23.2.2015)

• ABLABLABLA

No já se bavila, ale uznávám, že tento "film" rozhodně není žádnou chloubou české kinematografie...(21.12.2009)