Natěrač (TV film)

Komedie

Česko, 2008, 95 min

Jaroslav Brabec

Jan Šmíd

Natěrač je dobrá fraška, která ale bohužel trošku trpí exhibicionismem Budařovým. Při pevnějším režijním vedení by to určitě byla prvotřídní řachanda, Budař ale zabírá příliš mnoho místa a brzdí tempo. I tak to ale není vůbec špatná veselice. 70%(28.10.2015)

• ABLABLABLA

No já se bavila, ale uznávám, že tento "film" rozhodně není žádnou chloubou české kinematografie...(21.12.2009)

• Amroth666

Pro mě další průměrný objev podle divadelní hry. Jitka Čvančarová mě trochu zklamala hereckým výkonem, který byl docela slabý. Jinak vše bylo dobře připraveno a jsem překvapen, že jsem u toho vydržel do samého závěru, protože jsem čekal daleko slabšího Natěrače.Snažil jsem se občas přijít tomuto vkusu na chuť, ale bohužel, v divadle by to byl odost lepší zážitek než u televize plné reklam a přetvářek.(22.12.2009)

Jako hra velice dobré, dlouho jsem nic podobného v tv neviděl. Bavilo mě to od začátku do konce.(24.5.2009)

• Hromino

Není to zas až takového zlo, jak tady někteří píšou. Sice to je opravdu klišé, Nova se nezapře, ale přežít se to dá s lehce nadprůměrnými herci.(19.5.2009)