Duff Daniels, mladší bratr Lese, neodolá a ukradne vzácného hada, kterého choval ve sklenici indiánský obchodník s hady a při jehož chovu bylo nutné řídit se několika pravidly 1) nikdy hada nepouštět ze sklenice, 2) nenechat ho sežrat něco živého a 3) nikdy se nebát srdce hada. Než bys řekl švec, had je venku ze sklenice a sežere něco živého (vlastně docela dost). Jakmile je had ze sklenice venku, začne růst. A roste a roste. A pak už to jde jako obvykle: šerif nevěří příběhu, který mu Les vypráví, starosta nechce přerušit místní slavnost, na kterou přijde celé město, protože lidé nemají nic lepšího na práci, dva prapodivní lovci chtějí hada dostat „po svém“, parta bezejmenných šerifových pomocníků se potlouká kolem, aby se stali hadí přesnídávkou, a tak dále a tak dále. Ale když obrovský had spolkne v celku bývalou Lesovu dívku (Siri Baruc), Les pochopí, že se nikdy nemá bát srdce, a doslova se do věci ponoří a řeší problém zevnitř. (Filmbox)

beso74

Nápad s pravidlami zaobchádzania s nebezpečným hadom akosi až príliš pripomína to, čo som už videl v Gremlinsoch. Ináč je to zúfala nuda, kde najviac zmyslu pre humor preukázal človek, ktorý mal na starosti triky, nielenže výsledkom jeho šikovnosti je akýsi mutant skombinovaný z farebného podlhovastého balónika a had-ici, ktorý má rad hru na skrývačky a zábavný park, ktorý by najradšej zožral... ()

MIchael90

Viděl jsem už rozhodně daleko tupější filmy o hadech než je tento a pokud nebudete až tak moc používat zdravý rozum a film si pustíte jen tak na oddych, či pro někoho pro pobavení, je to poměrně příjemná podívaná, kterou navíc zdobí Michael Shanks, který jako jeden z mála podává v tomto snímku svůj tradičně chválihodný herecký výkon. ()

Carol Pifková odpad!

Bolo to zábavné pokiaľ to kamoši komentovali, ale potom keď už sme hore zostali len dvaja a bojovali sme s týmto tragickým snímkom už sa to vtipne brať nedalo a len sme sa zdesene dívali na to čo práve vidíme. Tá zvlečená hadia koža bola zrejme bublinková fólia. A efekty no neviem, nebol ten had náhodou maketa? Myslím si, že keby to hada nakreslím tak vyzerá na papieri stále lepšie ako tuto. Bolo to proste tragické. A tie monológy a dialógy..... no aspoň tie sa dali brať humorne. No ale stejnak to bolo na úrovni škôlkarov. ()

Torgal odpad!

Sú odpady a odpady. Toto je ten horší prípad filmu, ktorý vo svojej brakovosti ani nie je zábavný. Očakával som, že tvorcovia si uvedomujú že točia nebetyčnú kravinu a že sa postarajú aby som sa na nej aspoň náležite pobavil, lenže oni to natočili s plnou vážnosťou a tak som sa len nudil a krútil hlavou nad desivou úrovňou trikov. Objektívne som videl technicky aj herecky o dosť horšie filmy (odhliadnuc od hada je kamera celkom slušná, hoci nadväznosť scén je veľmi pochybná), ale u nich bol celkový amaterizmus zdrojom zábavy. Tu sa dalo pár krát pousmiať a to je na film s názvom Mega Snake strašne málo. 3-/10 (Hodnoteniu by mala prislúchať jedna hviezda, ale tá nuda to ťahá dolu.) ()

TERRORDROME

Milónta priemerná céčková variácia na tému obrovský had nie je príliš trápna a miestami je dokonca zábavná ( zožratá hlava, vytečený mozog ) ale rovnako zabudnuteľná ako všetky ostatné pred ňou. Deň po pozretí som sa úporne snažil spomenúť si ako ten had napokon skapal. Je ale fascinujúce ako vytrvalo sa točia ďalšie a ďalšie "hadoviny", tých ľudí to snáď nikdy neomrzí. ()