Sexy dívky od vedle

• USA Sexy Girls Next Door (více)
Pornografický / Dokumentární
USA, 2000, 25 min

Možná to ani nevíte, ale potkáváte je každý den na chodbě baráku, v kanceláři, obchodě nebo prostě jen na ulici. Mladé dívky natáčí svá domácí lechtivá videa, aby zaujaly odborníky z Playboye, vydobyly si tak svých patnáct minut slávy a získaly možnost natočit vlastní profi video pro Playboy. Některé z nich to následně dotáhly v této branži opravdu daleko… (SOLOM.)

Zeck

Kdyby mi bylo jedenáct a nikdy v životě neviděl porno, asi bych dal plný počet. Komu tyhle pořady, co dávají? Pokud se u softu někomu postaví, měl by si zašukat. ()

SOLOM.

Neškodný erotický pořad, který se svého času objevoval v pozdních hodinách v televizi, hned po skončení nějakého béčkového hororu. I z toho důvodu jsem pár dílů viděl, když jsem se mi to nahrálo i s filmem. Některé děvčata jsou schopna pro trochu slávy udělat opravdu všechno – natočit domácí svůdné video a pak když zaujmou někoho z Playboye, tradá rozjet kariéru roztahováním nohou a hlazením bradavek v profi „soft“ videích dané značky – no a občas pak rovnou do porna. Jo některé děvčata vypadala docela pěkně, většina to ale měla v hlavě pěkně vylízané – no a později i někde jinde… ()

spikey1

Některé dívky jsou skutečně skvostné, jde ale o to že jako lákavá erotická šou to není funkční, tři dívky se představí a ukáží svůj průvodní videoklip, pak je s nimi prováděno focení pro Playboy, to celé je vyplněno rádoby dráždivou vatou, kdy jim nějaký scénárista řekne o čem si mají povídat(hrozně lechtivá tématika, myšleno ironicky) ()

Lukoboss

Co na tom mám vlastně hodnotit? Některý holky jsou pěkný, jiný ne a všem jde o to, dostat se s pár fotkama do Playboye. Toť vše :) ()

cici24

Hodnotit něco co je vlastně jen o pózování hezkých holek, který jsou ještě spoře oděné není asi to nejvhodnější, ale za ty holky dávám 5*:-)) ()

elgato

holky jsou většinou hezký, ale nějak si nejsem jistej kvalitou obrazu, tohle patří do televize?, takové erotické home video ()