Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  *

  Neustálé, příliš vulgární urážky, které nejsou ani trochu vtipné, laciný situační humor, nesympatičtí pitomci v hlavních rolích, obličej několikrát zabořený v lejně (nechci ani hádat, čí bylo)... To tedy byla komedie. Spíš takový sled skečů. Nevtipných. Hvězdičku dávám za Steva Buscemiho v aquaparku a za Salmu Hayek házející žabky. Jinak nic.(23.11.2012)

 • PinokKio
  **

  Co tam proboha dělala Salma Hayek?(2.10.2010)

 • genetique
  ***

  Dugan ako Sandlerov dvorný režisér, či Sandler ako Duganov dvorný herec? Ich vzájomná spolupráca už štvrtýkrát baví ľudí a znova úspešne. Rýchlo stráviteľná konzumná komédia, ktorá vyfučí zhlavy tak rýchlo ako vzduch z pneumatiky po defekte, stále je však plná dobrých, no nedotiahnutých nápadov, tvorcovskej neschopnosti, ale hlavne hereckej pohody, čo dodáva filmu šťavu a energiu. Aj keď posun kvality nabral mierny spätný chod, nič to nemení na tom, že dúfam, že si pozriem aj ich piaty spoločný projekt. 70%.(5.9.2010)

 • petero
  **

  Prvý dojem veľmi vlažný, ale dám tomu určite ešte šancu.(27.8.2010)

 • Xmilden
  ***

  Teď už opravdu nelze přehlédnout sestup Adama Sandlera. Kde jsou časy Kliků, 50 x a stále ... nebo Kurzů sebeovládání. V poslední době si vzal Sandlera pod režisérskou taktovku Dennis Dugan výsledek se k mé spokojenosti ne a ne dostavit. Nenadchnul mě ani Chuck s Larrym ani Zohan. Postrádám prostě více vtipných situací. Machři se sice snaží místy tvářit dospěle anebo alespoň výchovně. Ale ty scény, které dokáží rozesmát prostě nenacházím. Humor je dosti fekální, nic s čím bychom se ve spojení se Sandlerem nedočkali, tady se na něj sází ovšem až moc.PS: Když si vzpomenu na nějakou vtipnou scénku tak ji sem určitě napíšu :)(10.8.2010)

 • - Režisér Dennis Dugan si ve snímku zahrál rozhodčího. (CrypzzXD)

 • - Ve scéně, kdy se zabodne šíp do nohy jednomu z herců (Rob Schneider), je vidět na nártu konec černého hrotu. V dalším záběru, kdy zraněného nesou, je možné spatřit, jak šíp projel celým chodidlem a hrot je cca 5 cm pod podrážkou. (Mr.Hudson)

 • - Natáčení probíhalo od 18. května 2009 ve Southborough ve státě Massachusetts. Dále pokračovalo ve Východním Warehamu, Essexu a Marbleheadu. (forsberg)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace