Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  Co bylo v první půlce zábavné, je v té druhé už ohrané. Pestré obsazení, sem tam hlášky, co uhodí hřebíček na hlavičku, ale celé je to zabalené v podprůměrné, k trapnostem se schylující, dějové taškařici. Co se týče Sandlera (nebo Dugana?), který mě Zohanem na dlouhou dobu otrávil, pobavilo mě jeho letošní Zkus mě rozesmát o mnoho více.(29.9.2011)

 • Gilmour93
  ***

  Sandler sice občas zaboduje verbálním humorem, ale strkání prstů do zadku, vyměšovací švandy a především to závěrečné kolektivní si vyříkání pravdy vše posílá do průměru, po kterém za čas neštěkne ani pes s podvázanými hlasivkami. Ostatně, může přijít z Hollywoodu něco pokrytečtějšího než film o všedních starostech a rodinných hodnotách? Z Buscemiho sádrového intermezza mi bylo trapno..(9.12.2014)

 • Superpero
  ****

  Strašně americké, ale naprosto cíleně. Mě se na tom líbila taková ta chlapská upřímnost. Kámošství a touha si zase, jen tak z prdky, hrát jako malí na chatě přímo sálá z každýho záběru a já se u toho parádně pobavil. Fakt byla sranda, jak se ty kámoši mezi sebou furt dobírali a navíc mám rád ten Sandlerovskej humor. V jinym filmu neuvidíte, jak tlustá babča-negřice spadne držkou přímo do šlehačkovýho dortu. A je tam aquapark.(10.4.2011)

 • dobytek
  ***

  Tahle průměrná komedie si tak silný herecký obsazení snad ani nezaslouží. Hodně komiků na moc malym prostoru. Připadalo mi to, že si tam spíš překážej. Aspoň teda nezbylo moc prostoru pro fakany, kterejch je ve filmu celkem početný stádo. Hlavní hvězdou je asi Adam Sandler. On je sice sympaťák, ale má na svym kontě rozhodně mnohem lepší filmy. A mě teda určitě mnohem víc pobavil Kevin James. I ta jeho rodinka mi přišla asi nejzábavnější. Naopak takovej Chris Rock tam byl vyloženě navíc. Kdyby ve filmu nehrál, ani si toho nevšimnu. Salma Hayek a Maria Bello nějak nemaj moc, co hrát a v podstatě akorát předváděj, že i v poněkud pokročilejšim věku může vypadat ženská pořád celkem dobře. Zbytek herců je tam spíš do počtu. Ale hlavně jsem nepochopil, co tam pohledával Steve Buscemi. Ukáže se dohromady asi tak na 5 minut a z toho 4 minuty má na sobě sádrovej krunýř a plácá tam nějaký blbosti. Došly mu snad prachy nebo co? Kýč a moralizování na konci filmu jsem očekával celou dobu, takže mě to zase až tak neznechutilo...(14.8.2011)

 • Momo_desu
  ***

  Komédia ničím extra výnimočná. Každý musel vedieť aspoň z polovice čo sa asi stane, ako čo dopadne a bla bla bla. Občas som sa zasmiala, a občas to čo malo byť vtipné malo na mňa efekt a lá kamenná tvár. Proste slabý priemer. A kedže taká možnosť ako pol "hvízdy" tu neexistuje tak dávam slabé 3*(17.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace