Moc dobrých ohlasů se na GROWN UPS nesneslo... a o to milejší překvapení to pro mě bylo. Dokonalá komedie v tom smyslu, že jsem se zasmál, bavil se po celou dobu a tak nějak to na mě po všech stránkách zafungovalo. Každá z celebrit se vyplatila a navíc mezi nimi panuje dobrá chemie. Nejvíc jsem nemohl z kokotskýho Schneidera a Buscemiho v menší troubovitý roli - oba super a pro smích. Čekal jsem nudu, bylo to vcelku parádní! [HD](17.11.2010)

Nemozem si pomoct, ale mne sa to pacilo. prijemne herecke obsadenie, niektore hlasky su super, az na tych par fekalnych, ale to k tomu patri... Ani nejde o to, ako to bolo vtipne, ale aka pohodova atmoska z tohto filmu srsi... Ja som sa nenudila.(16.7.2010)

• POMO

Ďalšia komédia so „scenárom“: Postavíme vedľa seba najpopulárnejších komikov súčasnosti a necháme ich improvizačne blbnúť. Niečo z toho vylezie. Niečo, čo zarobí iba v amerických kinách cez sto mega a všetci budeme vysmiati. Chabý dejový koncept, chabé využitie individualistického prejavu jednotlivých hercov, a osobnostne najhodnotnejší herec filmu, Steve Buscemi, v ňom hrá näjvačšieho idiota. Ďakujem, neprosím.(1.10.2010)

• - Režisér Dennis Dugan si ve snímku zahrál rozhodčího. (CrypzzXD)

• - Jako hlavní herce si producent Adam Sandler kromě Kevina Jamese vybral také Roba Schneidera, Steva Buscemiho či Jamie Chung. Se všemi se poprvé na place potkal při natáčení Když si Chuck bral Lerryho. (O´Neill)

• - Protože tvůrci filmu toužili natočit snímek co nejrealističtěji, bylo v plánu použít skutečné exteriéry. Jejich přání nejlépe naplnila stavba s pozemkem o rozloze 25 akrů v Essexu v Massachusetts. Nemovitost, ve které se chystali natáčet, patřila městu, a tak nebyl problém si ji na delší dobu pronajmout. Na tomto již několik let nepoužívaném objektu, který dříve sloužil jako rekreační středisko, bylo ale potřeba odvést mnoho práce. Uvnitř byla vybudována nová koupelna a řada místností, venku pak nový vstupní trakt a několik dalších konstrukcí, které sloužily jen jako kulisy. Po skončení natáčení plní rekonstruovaný dům funkci rekreačního sídla pro děti. (oje)