poster

Love Impossible! (festivalový název)

 • Indie

  Pyaar Impossible!

 • Austrálie

  Pyaar Impossible

Komedie / Romantický

Indie, 2010, 140 min

Režie:

Jugal Hansraj

Scénář:

Uday Chopra
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jossie
  ***

  Vcelku průměrná romantická komedie s nekonečnými songy (měla jsem nutkání je přetáčet, ale vydržela jsem), moc hezkou hlavní hrdinkou a sympatickým hrdinou, který mi polovinu filmu lezl na nervy svým chováním, ale naštěstí se na konci vzpamatoval a otravné dítě se také vzpamatovalo, takže proč ne.(21.7.2010)

 • nash.
  ****

  Zjistil jsem, že na Bollywood si člověk musí zvyknout. Na jeho specifický humor, stylizaci, hudební vstupy, hereckou afektovanost a vše ostatní čím přiznává svou filmovost a čím se tak liší od Hollywoodu, Evropy i Asie. Poprvé bych dal možná tak 2**, ale při repríze jsem se uvolnil a překvapivě dobře se bavil. Totálně uvolněný pohádkový příběh, který si nedělá hlavu s nějakými procenty pravděpodobnosti nebo logikou, scénárista a představitel hlavní role Uday Chopra byl až pohádkově dobrácký pohodář a sympaťák, kterému není těžké fandit, Priyanka Chopra je krásná, písničky měly švih a nikde to příliš nedrhlo. Zkrátka dokonale oddechová zábava, která pobavila a na konci člověk odcházel s dobrou náladou, pohodou. A „Thai tradition!“ mi zřejmě zůstane a zapojí se do dlouhé řady univerzálně použitelných filmových hlášek.(26.11.2013)

 • ScarPoul
  ****

  Hovorte mi, že som teľa, ale ja keď vidím Priyanku ako hádže ten svoj úsmev do kamery a potom vrtí svojími bokmi pri nejakej infantilnej piesni, strácam akýkoľvek náznak konštruktívnej kritiky. Love Impossible! je ten najtypickejší film o láske loosera s krásnou babou, ale je natočený a spravený perfektne. Perfektne v tom zmysle, že tam funguje, chémia, vtip aj dráma. Viac mi naozaj netreba. Hodnotový filmík, kde na konci aj zloduch uzná, že bol prekabátený, je vďaka indickým hercom a ich charizme neuveriteľne funkčný. Niečo také sa američanom len málokedy podarí. Pre mňa ulitmate guilty pleasure.(14.2.2013)

 • fun145
  *****

  Úžasný soundtrack, úžasná Prianka Chopra, zaujímavý príbeh, aj keď viac menej predvídateľný, omnoho lepši romanticky film, než 90 % americkej produkcie, áno presne tak, 90%, bollywoodske filmy si zakladajú nie len na príbehu, ale výrazne aj na hudbe, v tomto filme to však vyšlo geniálne, síce sa opakujem, ale neviem si pomôcť, jednoducho perfektný soundtrack ktorý ešte viac zvýraznil vcelku zaujímavý príbeh. Nemám čo dodať. Snáď len 'Possible, yeah'. A čo sa týka hodnotenia, tak nie 'Possible', ale 'For Sure 100%'.(30.7.2012)

 • NinadeL
  ****

  To musí být tím, že celý západní svět postrádá x-factor. Protože udělat to samé po evropsku nebo hollywoodsku, tak se na to nedá dívat. Prostě nerd se náhodou stane chůvou dívčiny, kterou 7. rokem platonicky miluje... pohádka, ještě na škole jí zachránil život, ale ani tehdy si ho nevšimla. Pak se do toho zamotala krádež softwaru a celé to vlastně nemá vůbec zvláštní smysl, Uday Chopra skutečně není můj ideál, ale Priyanka na něj měla nějaký zvlášť dobrý vliv a sama dokázala posílit svou dokonalost ještě o další úroveň. Jak tohle dělá nechápu, ostatně ani nemám moc příliežitost po tom pátrat, protože ještě pořád hledám čelist kdesi v suterénu.(22.2.2012)

 • - Když Abhaye (Uday Chopra) budí budík a říká mu různé zajímavosti, mimo jiné tvrdí: "Věděl jste, že nejvyšší prvočíslo je 13 395?" To ale není pravda, prvočísel je nekonečně mnoho. 13 395 navíc vůbec není prvočíslo. (IQ Tiqe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace