Love Impossible! (festivalový název)

• Indie

Pyaar Impossible!

Komedie / Romantický

Indie, 2010, 140 min

Jugal Hansraj

Uday Chopra

To je kúzelný film ako z rozprávky, úplne som podľahol a nehanbím sa. Postupne si zvykám, že indické filmy sú zväčša postavené na nehoráznych náhodách, ako aj tento. Ten kto hľadá vo filmoch za každú cenu logické nedostatky, tu nie je na správnej adrese. Pyaar Impossible! má úplne rutinný a neoriginálny romantický námet /ale celkom poteší aj pasáž s ukradnutým softvérom/, ale to rozprávkové čaro mu rozhodne nemožno uprieť. Chápem, že ten film nie je dokonalý ale zdvihol mi náladu a trocha ma vo vnútri prebudil, svojou naivitou a rozprávkovou atmosférou. Je to len druhý romantický film z Indie a obe ich s prehľadom zaraďujem na úplne popredné priečky môjho osobného rebríčka medzi všetky tie nudné a otravné americké romantické komédie. Ale zas na druhej strane je pravda, že k šťastiu mi stačí len pohľad na Priyanku Chopru, ale tým neznevažujem kvality tejto rozprávky!(5.4.2014)

It's possible! Můžete mít nízký rozpočet, nezkušeného producenta (a zároveň nepříliš zdatného herce), protivnou holčičku v klišoidní roli ultrazlobivého dítěte a naivňoučký, předvídatelný scénář, ale když se do práce pustíte s láskou, vytvoříte příjemný a zábavný film, který já osobně oceňuju víc, než americké filmy podobné žánrové a produkční kategorie. A není to ani tak zázrak, jako dobrá práce režiséra a hlavně Priyanky Chopry, v níž dřímá značný komediální talent a čím dál víc mi začíná být jasné, že ta toporná barbínka z Krrishe byla jen jakýmsi nárazovým poklesem herecké kondice. Inu, my osamělé duše občas sladce optimistické příběhy o looserech, co nakonec uspěli v kariéře i lásce, můžeme. Kór, když je zrovna toho Valentýna, že jo... 70%(15.2.2010)

..a a preco nie, par klise, trochu cukru, snivania, naivity,lasky, uprimnosti,.. ved to vsetko v tom nasom realnom zivote chyba, len si je to trochu takze priznat.. :)(25.5.2010)

Vcelku průměrná romantická komedie s nekonečnými songy (měla jsem nutkání je přetáčet, ale vydržela jsem), moc hezkou hlavní hrdinkou a sympatickým hrdinou, který mi polovinu filmu lezl na nervy svým chováním, ale naštěstí se na konci vzpamatoval a otravné dítě se také vzpamatovalo, takže proč ne.(21.7.2010)

Úžasný soundtrack, úžasná Prianka Chopra, zaujímavý príbeh, aj keď viac menej predvídateľný, omnoho lepši romanticky film, než 90 % americkej produkcie, áno presne tak, 90%, bollywoodske filmy si zakladajú nie len na príbehu, ale výrazne aj na hudbe, v tomto filme to však vyšlo geniálne, síce sa opakujem, ale neviem si pomôcť, jednoducho perfektný soundtrack ktorý ešte viac zvýraznil vcelku zaujímavý príbeh. Nemám čo dodať. Snáď len 'Possible, yeah'. A čo sa týka hodnotenia, tak nie 'Possible', ale 'For Sure 100%'.(30.7.2012)