poster

Love Impossible! (festivalový název)

 • Indie

  Pyaar Impossible!

Komedie / Romantický

Indie, 2010, 140 min

Režie:

Jugal Hansraj

Scénář:

Uday Chopra
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Niktorius
  ****

  It's possible! Můžete mít nízký rozpočet, nezkušeného producenta (a zároveň nepříliš zdatného herce), protivnou holčičku v klišoidní roli ultrazlobivého dítěte a naivňoučký, předvídatelný scénář, ale když se do práce pustíte s láskou, vytvoříte příjemný a zábavný film, který já osobně oceňuju víc, než americké filmy podobné žánrové a produkční kategorie. A není to ani tak zázrak, jako dobrá práce režiséra a hlavně Priyanky Chopry, v níž dřímá značný komediální talent a čím dál víc mi začíná být jasné, že ta toporná barbínka z Krrishe byla jen jakýmsi nárazovým poklesem herecké kondice. Inu, my osamělé duše občas sladce optimistické příběhy o looserech, co nakonec uspěli v kariéře i lásce, můžeme. Kór, když je zrovna toho Valentýna, že jo... 70%(15.2.2010)

 • deja.vu
  ****

  ..a a preco nie, par klise, trochu cukru, snivania, naivity,lasky, uprimnosti,.. ved to vsetko v tom nasom realnom zivote chyba, len si je to trochu takze priznat.. :)(25.5.2010)

 • Jossie
  ***

  Vcelku průměrná romantická komedie s nekonečnými songy (měla jsem nutkání je přetáčet, ale vydržela jsem), moc hezkou hlavní hrdinkou a sympatickým hrdinou, který mi polovinu filmu lezl na nervy svým chováním, ale naštěstí se na konci vzpamatoval a otravné dítě se také vzpamatovalo, takže proč ne.(21.7.2010)

 • elanista1
  ****

  To je kúzelný film ako z rozprávky, úplne som podľahol a nehanbím sa. Postupne si zvykám, že indické filmy sú zväčša postavené na nehoráznych náhodách, ako aj tento. Ten kto hľadá vo filmoch za každú cenu logické nedostatky, tu nie je na správnej adrese. Pyaar Impossible! má úplne rutinný a neoriginálny romantický námet /ale celkom poteší aj pasáž s ukradnutým softvérom/, ale to rozprávkové čaro mu rozhodne nemožno uprieť. Chápem, že ten film nie je dokonalý ale zdvihol mi náladu a trocha ma vo vnútri prebudil, svojou naivitou a rozprávkovou atmosférou. Je to len druhý romantický film z Indie a obe ich s prehľadom zaraďujem na úplne popredné priečky môjho osobného rebríčka medzi všetky tie nudné a otravné americké romantické komédie. Ale zas na druhej strane je pravda, že k šťastiu mi stačí len pohľad na Priyanku Chopru, ale tým neznevažujem kvality tejto rozprávky!(5.4.2014)

 • NinadeL
  ****

  To musí být tím, že celý západní svět postrádá x-factor. Protože udělat to samé po evropsku nebo hollywoodsku, tak se na to nedá dívat. Prostě nerd se náhodou stane chůvou dívčiny, kterou 7. rokem platonicky miluje... pohádka, ještě na škole jí zachránil život, ale ani tehdy si ho nevšimla. Pak se do toho zamotala krádež softwaru a celé to vlastně nemá vůbec zvláštní smysl, Uday Chopra skutečně není můj ideál, ale Priyanka na něj měla nějaký zvlášť dobrý vliv a sama dokázala posílit svou dokonalost ještě o další úroveň. Jak tohle dělá nechápu, ostatně ani nemám moc příliežitost po tom pátrat, protože ještě pořád hledám čelist kdesi v suterénu.(22.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace