Já, mé druhé já a Irena

Me, Myself & Irene

• SK název

Ja, moje druhé ja a Irena

Komedie

USA, 2000, 112 min

Až na opravdu vyložené nechutnosti (kojenec) to nebylo tak hrozné, jak jsem si pod dojmem pověsti režisérů představoval.(21.5.2003)

• Radyo

A tohle má být komedie? A kde? Asi by k tomuhle filmu měli vydat manuál, aby divák věděl, kdy a čemu se má zasmát. Já jsem to za ty skoro 2 hodiny opravdu nepochopil. Nehledě na to, že už tak chabý dojem ještě prznil Dejdar svým dabingem Jima Carreyho. Bohdan Tůma Forever!(5.12.2002)

Mám to rád, ale věřím, že to nepadne každému.(16.6.2004)

• gouryella

Po této vskutku trapné a nezábavné komedii jsem bratry Farrelly naprosto odepsal, což se mi jen potvrdilo jejich další komedií Těžce zamilován.(3.6.2003)

Každý muž, ktorý sa pokúšal močiť tesne po súloži, veľmi dobre vie, že toto je film zo života ;-). Videl som to viackrát a nebyť premrštenej stopáže (asi tak o polhodinu), dal by som o hviezdičku viac. Traja čierni synovia, ktorí sú hyperinteligentní, ale stále používajú černošský slang, sú jedna z najvtipnejších vecí, ake kedy kinematografia vôbec zrodila...(16.7.2007)

Všechny mé JÁ to hodnotí jako dobrou komedii a to i bez Ireny.(28.7.2006)

Rozpočet $51miliónovTržby USA $90,570,999Tržby Celosvetovo $149,270,999║ Bžunda ako sa patrí, spojenie Jim Carrey a bratia Farrellyovi vždy dobre klapalo, je to úchylné, zvrhlé a neskutočne zábavné. /videl v kine: 90%/(1.9.2005)

.. můžu se u toho smíchy potrhat! :)(21.5.2008)

• DaViD´82

Po seriózních a perfektně odehraných rolích si Jim Carrey opět odskočil natočit jednu ztřeštěnou komedii. A po hříchu on a stračena jsou jedinými kladnými body celého snímku. Vše ostatní od režie přes scénář až po neúnosnou délku je hrozné. Několik málo (ale skutečně málo) povedených scén celek nemá šanci zachránit.(24.1.2007)

Náhodou docela zábavná Carreyovina která má docela dost fakt HYPER míst. Občas to ztratí tempo a je to moc dlouhý ale zasmál jsem se a to je to hlavní.(8.4.2005)

Kdyby tam negříci byli častěji, bylo by to asi za 4*. Pohoda na nedělní odpoledne. (3,5*)(29.3.2011)

rozpočet : $51 million tržby celosvetovo : $149,270,999(13.12.2006)

Soundtrack Lee Scott: 1. Breakout - Foo Fighters [3:21] ,2. Do It Again - Smash Mouth [3:57] ,3. Deep Inside Of You - Third Eye Blind [4:10] ,4. Totalimmortal - The Offspring [2:50] ,5. The World Ain't Slowin' Down - Ellis Paul [4:48] ,6. Any Major Dude Will Tell You - Wilco [3:06] ,7. Only A Fool Would Say That - Ivy [3:03] ,8. Can't Find The Time To Tell you - Hootie & The Blowfish [2:47] ,9. Bodhisattva - Brian Setzer Orchestra [5:41] ,10. Bad Sneakers - The Push Stars [3:15] ,11. Reelin' In The Years - Marvelous 3 [3:26] ,12. Strange Condition - Pete Yorn [4:33] ,13. Barrytown - Ben Folds Five [3:48] ,14. Razor Boy - Billy Goodrum [3:45] ,15. Where He Can Hide - Tom Wolfe [3:34],(19.5.2011)

• movie

Obludně nechutné a naprosto nechutné.Farrellyové prostě neuměl od "BaB" pořádně rozesmát.(6.6.2002)

Naprosto brutalni komedie s obcas drsnejsima vtipkama a krimi zapletkou. Ale pribeh tu neni dulezitej, tohle je proste jedna velka show krutaka Jima, kterej rozdvojeni osobnosti dotah k naprosty dokonalosti. A nejbrutalnejsi je zaver, kdy uz to neni bud Charlie nebo Hank, ale oba najednou a vzajemne se rubou. Proste nebejt Carreyho, tak je to jen prumerna komedie, ale co ten tady vyvadi, to snad ani neni mozny a posouva tuhle komedii o nekolik trid vejs. Za zminku taky stoji jeste docela pekna Zellweger a tri pekne sprosty synacci. Proste perfektni komedie, ktery tech par hluchejch mist rad odpustim.(30.7.2007)

• Jossie

Bláznivá komedie, šílený Jim Carrey, ale přesto tam bylo pár dobrých hlášek a scéna s mrtvou krávou na silnici, ta neměla prostě chybu.(12.11.2004)

Zrovínka vcelku bžunda, postupem času sice trochu upadá, ale těch pár klíčových scén stojí za to(17.11.2009)

Skvostně >ujetá< PÍČOVINA - a to slůvko zdůrazňuji - protože je maximálně výstižné. I když by to tedy taky mohla být kokotina, že... ;o) . . . Škoda, že humor je v téhle >Fárre-Cárre< taškařici tak nevyrovnaný - od geniálních pšoukůdžouků (scéna s krávou, egovibrátor, ustřelený palec - etcatd... :-) až po zbytečné grimasy a pitomosti (např. kojení)... Nemá asi cenu zybytečně pitvat film tohoto zrna - prostě je to řemeslně zručně natočená a MÍSTY VELMI VTIPNÁ - píčovina... :o)))(17.7.2007)

Podle mě je to super komedie, nevim co proti tomu vsichni mate. Já se u toho vždycky dokonale pobavim(9.1.2005)

• Dudek

Ač je to neuvěřitelné, podařilo se mi najít děj a pár vcelku podařených gagů, které filmu zajistily jednu hvězdičku.(23.8.2005)

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27