Skvelá zábava, úžasný soundtrack, bohovský Jim Carrey a klasika od Farrellyovcov. Síce to nedosahuje bombovosť Blbý a blbší, v žiadnom prípade sa nejedná o nič priemerné. "Rocknrooooooll!!!"(26.5.2005)

• _Berunka_

Farellyovy nepotěšili jste mne, ani já vás nepotěším! Popravdě řečeno vás vůbec nepotěším... Co mělo znamenat tohle pomatení smyslů? Komedie? Ptám se, protože jsem se pousmála jen dvakrát, přičemž první úsměv byl z jisté dávky zoufalosti, druhé pousmání způsobil konec filmu. Tímhle humorem by mohli vymítat ďábla, protože trapnější a nechutnější vtípky by se pro nic jiného nehodily. Ovšem ještě jsem nebyla natolik znechucená, jelikož jsem film zhlédla v původním znění a tím pádem byla ochuzena o„sexy“hlas Martina Dejdara. Jediné světlé místečko ve filmu zaplnila Renée Zellweger, přičemž bych s jistotou mohla tvrdit, že si Jim Carrey asi šlehnul před podepisování smlouvy. Avšak když to beru kolem a kolem.... Kdo může říct, že strkal své přirození do Cadillacu?(21.3.2008)

• xxmartinxx

Dost možná vůbec nejhorší Carreyho film. Mrzí mě to, protože je to můj oblíbenec, ale když se to tak vezme, každý herec má takový kousek. Tohle mě skutečně neskutečně nudí, irituje a štve.(11.12.2009)

Skvostně >ujetá< PÍČOVINA - a to slůvko zdůrazňuji - protože je maximálně výstižné. I když by to tedy taky mohla být kokotina, že... ;o) . . . Škoda, že humor je v téhle >Fárre-Cárre< taškařici tak nevyrovnaný - od geniálních pšoukůdžouků (scéna s krávou, egovibrátor, ustřelený palec - etcatd... :-) až po zbytečné grimasy a pitomosti (např. kojení)... Nemá asi cenu zybytečně pitvat film tohoto zrna - prostě je to řemeslně zručně natočená a MÍSTY VELMI VTIPNÁ - píčovina... :o)))(17.7.2007)

• Radyo

A tohle má být komedie? A kde? Asi by k tomuhle filmu měli vydat manuál, aby divák věděl, kdy a čemu se má zasmát. Já jsem to za ty skoro 2 hodiny opravdu nepochopil. Nehledě na to, že už tak chabý dojem ještě prznil Dejdar svým dabingem Jima Carreyho. Bohdan Tůma Forever!(5.12.2002)

• - Jeden z Charlieho (Jim Carrey) synů pochybuje o tom, že je Pluto planeta. Šest let od natočení snímku bylo skutečně rozhodnuto, že Pluto planeta není. (Corpsegrinder)

• - Film je věnován památce filmového kritika, Genea Siskela. (HellFire)

• - Ve skutečnosti jsou filmoví synové Anthony Anderson a Mongo Brownlee jen o 8 a 9 let mladší než jejich filmový otec Jim Carrey. (Stanley619)