• Le_Chuck

Aj keď som relatívne benevolentný čo sa týka Džimových xichtoidných exesov, tak tu toho bolo na mňa kapánek veľa. Človek sa potom nemože poriadne sústrediť keď ho neustále dokolečka niečo vytáča.(10.6.2005)

Charlie, Hank, Vagiclean, "nesmrtelná" kráva a spousta další komediální akce tohoto rozpolceného policisty..(20.9.2012)

Možná sem blázen, ale líbilo se mi to, nyní překlad do negrovštiny: Kurva, možná sem nějakej čuromedánskej mamrd, ale do píči ty pyzdy to fakt daly a mně se to do zjeba líbilo jako bombózní mrd.(9.11.2004)

Náhodou docela zábavná Carreyovina která má docela dost fakt HYPER míst. Občas to ztratí tempo a je to moc dlouhý ale zasmál jsem se a to je to hlavní.(8.4.2005)

Naprosto brutalni komedie s obcas drsnejsima vtipkama a krimi zapletkou. Ale pribeh tu neni dulezitej, tohle je proste jedna velka show krutaka Jima, kterej rozdvojeni osobnosti dotah k naprosty dokonalosti. A nejbrutalnejsi je zaver, kdy uz to neni bud Charlie nebo Hank, ale oba najednou a vzajemne se rubou. Proste nebejt Carreyho, tak je to jen prumerna komedie, ale co ten tady vyvadi, to snad ani neni mozny a posouva tuhle komedii o nekolik trid vejs. Za zminku taky stoji jeste docela pekna Zellweger a tri pekne sprosty synacci. Proste perfektni komedie, ktery tech par hluchejch mist rad odpustim.(30.7.2007)