Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ****

  .. můžu se u toho smíchy potrhat! :)(21.5.2008)

 • Wacoslav1
  *

  Mno tak tohle už mě vážně nebaví. Nikdy jsem nebyl nějakej extra Carreyho fanda, ale hlavně se držím zásady, že všechno se jednou okouká a to je přesně příklad tohohle filmu. Demence je ok, ale všeho s mírou.15%(9.11.2014)

 • _Berunka_
  **

  Farellyovy nepotěšili jste mne, ani já vás nepotěším! Popravdě řečeno vás vůbec nepotěším... Co mělo znamenat tohle pomatení smyslů? Komedie? Ptám se, protože jsem se pousmála jen dvakrát, přičemž první úsměv byl z jisté dávky zoufalosti, druhé pousmání způsobil konec filmu. Tímhle humorem by mohli vymítat ďábla, protože trapnější a nechutnější vtípky by se pro nic jiného nehodily. Ovšem ještě jsem nebyla natolik znechucená, jelikož jsem film zhlédla v původním znění a tím pádem byla ochuzena o„sexy“hlas Martina Dejdara. Jediné světlé místečko ve filmu zaplnila Renée Zellweger, přičemž bych s jistotou mohla tvrdit, že si Jim Carrey asi šlehnul před podepisování smlouvy. Avšak když to beru kolem a kolem.... Kdo může říct, že strkal své přirození do Cadillacu?(21.3.2008)

 • MMR
  *****

  Zde mám sto chutí napsat někomu, kdo tomu dal odpad a pohádat se s ním… Vždyť to je suprová komedie se vším, co ke komedii patří! Jim Carrey je přece úžasný. Jinak také mám někdy pocit, že i ve mně dřímá skrytý Hank.(20.3.2011)

 • Dudek
  odpad!

  Ač je to neuvěřitelné, podařilo se mi najít děj a pár vcelku podařených gagů, které filmu zajistily jednu hvězdičku.(23.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace