Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  *****

  Možná sem blázen, ale líbilo se mi to, nyní překlad do negrovštiny: Kurva, možná sem nějakej čuromedánskej mamrd, ale do píči ty pyzdy to fakt daly a mně se to do zjeba líbilo jako bombózní mrd.(9.11.2004)

 • choze
  ***

  Po megaúspěchu MARY se od IRENY očekávalo hodně, tím spíš, že na ní Farellyovci po geniálním BLBÉM A BLBĚJŠÍM spojili opět síly s Jimem Carreym. Jenže i když se tu jak Jim se svou obličejovou ekvilibristikou tak Farellyovi s fekálnostmi a sprosťárnami fest vyřádili a každopádně vznikla nadprůměrná komedie, výsledek má trpkou pachuť. Nemůžu si pomoct, ale výborná zápletka mi přijde nevytěžená, řada gagů trapná, Renée Zellweger se mi tu vůbec nelíbila a místy je to nepříjemně farellyovsky melancholické. Taky by určitě neuškodila střízlivější stopáž. Ale VagiClean, vulgární černí géniové nebo "živej nanuk" byli perfektní.(28.12.2007)

 • MMR
  *****

  Zde mám sto chutí napsat někomu, kdo tomu dal odpad a pohádat se s ním… Vždyť to je suprová komedie se vším, co ke komedii patří! Jim Carrey je přece úžasný. Jinak také mám někdy pocit, že i ve mně dřímá skrytý Hank.(20.3.2011)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Nevím proč jsem film v TV vždy přepl, konečně jsem si jej pustil celý a Jim Carrey klobouk dolů opět předvádí svůj typický herecký výkon a jeho škoda, protože komik je geniální a nyní už netočí téměř vůbec. Nápad se schizofrenikem s projevy narcismu byl geniální. 85%(17.7.2016)

 • D.Moore
  odpad!

  To je ale břečka.(16.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace