Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  **

  Aj keď som relatívne benevolentný čo sa týka Džimových xichtoidných exesov, tak tu toho bolo na mňa kapánek veľa. Človek sa potom nemože poriadne sústrediť keď ho neustále dokolečka niečo vytáča.(10.6.2005)

 • LiVentura
  ***

  Charlie, Hank, Vagiclean, "nesmrtelná" kráva a spousta další komediální akce tohoto rozpolceného policisty..(20.9.2012)

 • Hitman_47
  *****

  Možná sem blázen, ale líbilo se mi to, nyní překlad do negrovštiny: Kurva, možná sem nějakej čuromedánskej mamrd, ale do píči ty pyzdy to fakt daly a mně se to do zjeba líbilo jako bombózní mrd.(9.11.2004)

 • Superpero
  ****

  Náhodou docela zábavná Carreyovina která má docela dost fakt HYPER míst. Občas to ztratí tempo a je to moc dlouhý ale zasmál jsem se a to je to hlavní.(8.4.2005)

 • B!shop
  *****

  Naprosto brutalni komedie s obcas drsnejsima vtipkama a krimi zapletkou. Ale pribeh tu neni dulezitej, tohle je proste jedna velka show krutaka Jima, kterej rozdvojeni osobnosti dotah k naprosty dokonalosti. A nejbrutalnejsi je zaver, kdy uz to neni bud Charlie nebo Hank, ale oba najednou a vzajemne se rubou. Proste nebejt Carreyho, tak je to jen prumerna komedie, ale co ten tady vyvadi, to snad ani neni mozny a posouva tuhle komedii o nekolik trid vejs. Za zminku taky stoji jeste docela pekna Zellweger a tri pekne sprosty synacci. Proste perfektni komedie, ktery tech par hluchejch mist rad odpustim.(30.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace