Mám to rád, ale věřím, že to nepadne každému.(16.6.2004)

Charlie, Hank, Vagiclean, "nesmrtelná" kráva a spousta další komediální akce tohoto rozpolceného policisty..(20.9.2012)

Komedie jak má být. Jim Carrey dostal opět roli, ve které se pořádně vyřádil, hlavně když byl Hank. Neutuchající zábava, kde si každý najde to svoje. Ta kráva má ale tuhý kořínek. :D(22.7.2016)

Přímo v jímce fekálního humoru, který sahá až po kolena, nachází se zemička dvou milých bratrů. Petera a Bobbyho. Po ranním rituálu prdění v rytmu kvapíku přichází řada na psaní roztomilých příběhů jakými byly kupříkladu BLBÝ A BLBĚJŠÍ nebo NĚCO NA TÉ MARY JE. Tady jde taky o dívku, ale tentokráte Irenu v podání roztomilé Reneé Zellweger. Prvně musím říct, že dabing jímž se Nova prezentovala by skolil i statnějšího vola či spíše krávu, jenž ve filmu padla za oběť Carreymu. Dejdar nemá dar na dabing, takže ho nemůže ani dávat. A pak, proč nestrkat ptáka do Chryslera? Protože Farrellyovská pohonná směs je zatraceně agresivně výbušná, čímž by mohlo dojít k nenávratné ztrátě výše jmenovaného objektu, kterážto patrně vede k masové neoblibě obou bratří. Celkově je to film stylu bum.........nuda..........bum...........nuda. Chvilku se něco děje, sem tam nějaká hláška, řádně nasraný lilipután či jiné podivné organismy (nebo předměty:)), ale pak dlouho nic, nuda, pruda, uspávárna. Proto dávám dvě a půl hvězdičky, které prezentují asi 20 minut v typicky Farrellyovském duchu a přídavném puchu.(6.11.2004)

Až na opravdu vyložené nechutnosti (kojenec) to nebylo tak hrozné, jak jsem si pod dojmem pověsti režisérů představoval.(21.5.2003)