Takového Hanka bychom občas potřebovali každý z nás. Kdekdo nám kálí na hlavu, že přes výměšky není vidět. Pak se někde ve vás objeví malý Hank, stroj na řešení problému a jde se vesele dál. Tvůrci kápli na silný námět, ovšem kalkulují zde s figurou, která je sotva někomu blízká. Navzdory však této skutečnosti dávám plný počet, protože některé exhibice Jima Careyho prostě za to stojí.(30.6.2011)

• gouryella

Po této vskutku trapné a nezábavné komedii jsem bratry Farrelly naprosto odepsal, což se mi jen potvrdilo jejich další komedií Těžce zamilován.(3.6.2003)

• hellstruck

Když se skloubí Carrey s takovým tím úplně blbým humorem,nemůže z toho vyjít nic moc dobrého.Námět je sice celkem originální,Renée Zellweger hraje dobře a sprostí synové byli občas taky vtipní,ale já tomuhle jednoduchému humoru prostě neholduju.Na tom,že kopou a dusí krávu mi zrovna nic moc směšného nepřipadá,chvilkami to zkrátka člověka spíš znechutí a naštve.Jakoby ty fóry vymýšlelo sedmileté dítě.Škoda,že se Carrey nepouští víc do vážnějších rolí,ty jeho ksichty a gesta mi lezou vážně na nervy.(30.3.2011)

• - Irene se z řečtiny překládá jako "klid". Irene se ve filmu neustále snaží uklidnit obě osobnosti – Charlieho i Hanka. (HellFire)

• - Scéna, kdy Charlie vyskočí z auta, byla natočena napoprvé. (HellFire)

• - Ve scéně, kde Renée Zellweger kopne Jima Carreyho a shodí jej přes zábradlí, nebyl použit žádný kaskadér. Scéna se natáčela několikrát, nakonec se použil první záběr. (HellFire)