• Wacoslav1

Mno tak tohle už mě vážně nebaví. Nikdy jsem nebyl nějakej extra Carreyho fanda, ale hlavně se držím zásady, že všechno se jednou okouká a to je přesně příklad tohohle filmu. Demence je ok, ale všeho s mírou.15%(9.11.2014)

Já se přitom i zasmál (nejednou), a celkem i divil, co je schopný Carrey dělat. Takovýho blázna stěží najdete!(26.4.2008)

Takového Hanka bychom občas potřebovali každý z nás. Kdekdo nám kálí na hlavu, že přes výměšky není vidět. Pak se někde ve vás objeví malý Hank, stroj na řešení problému a jde se vesele dál. Tvůrci kápli na silný námět, ovšem kalkulují zde s figurou, která je sotva někomu blízká. Navzdory však této skutečnosti dávám plný počet, protože některé exhibice Jima Careyho prostě za to stojí.(30.6.2011)

Každý muž, ktorý sa pokúšal močiť tesne po súloži, veľmi dobre vie, že toto je film zo života ;-). Videl som to viackrát a nebyť premrštenej stopáže (asi tak o polhodinu), dal by som o hviezdičku viac. Traja čierni synovia, ktorí sú hyperinteligentní, ale stále používajú černošský slang, sú jedna z najvtipnejších vecí, ake kedy kinematografia vôbec zrodila...(16.7.2007)

Soundtrack Lee Scott: 1. Breakout - Foo Fighters [3:21] ,2. Do It Again - Smash Mouth [3:57] ,3. Deep Inside Of You - Third Eye Blind [4:10] ,4. Totalimmortal - The Offspring [2:50] ,5. The World Ain't Slowin' Down - Ellis Paul [4:48] ,6. Any Major Dude Will Tell You - Wilco [3:06] ,7. Only A Fool Would Say That - Ivy [3:03] ,8. Can't Find The Time To Tell you - Hootie & The Blowfish [2:47] ,9. Bodhisattva - Brian Setzer Orchestra [5:41] ,10. Bad Sneakers - The Push Stars [3:15] ,11. Reelin' In The Years - Marvelous 3 [3:26] ,12. Strange Condition - Pete Yorn [4:33] ,13. Barrytown - Ben Folds Five [3:48] ,14. Razor Boy - Billy Goodrum [3:45] ,15. Where He Can Hide - Tom Wolfe [3:34],(19.5.2011)

• - Ve scéně, kdy Charlie políbí Irene, pronese větu: "Bolí mě zadek." Píseň, která v tu chvíli hraje na pozadí, se jmenuje "Hluboko v tobě" a text písně zní "je to hluboko v tobě". (HellFire)

• - Film je věnován památce filmového kritika, Genea Siskela. (HellFire)

• - Okrem Kurnikovovej a Shanahana si vo filme zahral aj ďalší športovec - legendárny bývalý hokejista Cam Neely. (Zdroj: ČSFD.cz)