Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  *****

  Zde mám sto chutí napsat někomu, kdo tomu dal odpad a pohádat se s ním… Vždyť to je suprová komedie se vším, co ke komedii patří! Jim Carrey je přece úžasný. Jinak také mám někdy pocit, že i ve mně dřímá skrytý Hank.(20.3.2011)

 • B!shop
  *****

  Naprosto brutalni komedie s obcas drsnejsima vtipkama a krimi zapletkou. Ale pribeh tu neni dulezitej, tohle je proste jedna velka show krutaka Jima, kterej rozdvojeni osobnosti dotah k naprosty dokonalosti. A nejbrutalnejsi je zaver, kdy uz to neni bud Charlie nebo Hank, ale oba najednou a vzajemne se rubou. Proste nebejt Carreyho, tak je to jen prumerna komedie, ale co ten tady vyvadi, to snad ani neni mozny a posouva tuhle komedii o nekolik trid vejs. Za zminku taky stoji jeste docela pekna Zellweger a tri pekne sprosty synacci. Proste perfektni komedie, ktery tech par hluchejch mist rad odpustim.(30.7.2007)

 • Superpero
  ****

  Náhodou docela zábavná Carreyovina která má docela dost fakt HYPER míst. Občas to ztratí tempo a je to moc dlouhý ale zasmál jsem se a to je to hlavní.(8.4.2005)

 • Hrabka
  ****

  Jim Carrey v typické roli. Zábava je dobrá, ti tři černoši jsou kabrňáci a Carrey předvádí opět své osobité divadýlko. Některé scény jsou dobře zapamatovatelné a velmi vtipné, jiné zase divné až trapné. Lehce nadprůměrná komedie se zkušenými herci v hlavních rolích. 70%(31.12.2007)

 • Rembrant
  ****

  Výborná komedie ať si říká kdo chce co chce. Některý Carryho momenty jsou nezapomenutelný.(22.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace