poster

Těžce zamilován

 • USA

  Shallow Hal

 • slovenský

  Ťažko zamilovaný

Romantický / Komedie / Drama

USA / Německo, 2001, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ****

  Tak tohle je opravdu zvláštní filmeček. Výborné herce podporuje i zajímavý námět. Někdy by bylo fajn, aby to tak fungovalo ve skutečnosti. Aby se nám lidé jevili krásní podle jeho vnitřního dobra nikoli vnějšího vzhledu. Samozřejmě film shazuje hned několik klišé a pár hloupých momentů, ale samotná podstata filmu a Jack Black z něho dělají trochu víc než obyčejný průměr.(26.9.2009)

 • Hakha
  ***

  Bohužel ze zajímavého nápadu vznikl průměrný film. Na tohle dílko jsem se těšil hodně už kvůli herecké dvojici(jsem si ještě potvrdil, že Gwyneth Paltrow je velice fešná kráska) a také kvůli režii bratrů Farrellových. Bohužel film dopadnul tak, jaké je na čsfd hodnocení. Místy je to super a zas naopak někde těžce pokulhává. Myslím, že 3 hvězdičky si tenhle sympatický film zaslouží...(28.12.2006)

 • Mahalik
  ***

  Prasárna elefantních rozměrů!! Ale docelá vtipná...(20.3.2008)

 • kleopatra
  **

  Zprvu se to zdálo jako velmi dobrý nosný nápad, vsugerovat hlavnímu hrdinovi myšlenku, že krásá lidí je uvnitř, takže krásné mohou být i ženy, které nejsou podle jeho obvyklých měřítek (playmate 90-60-90 na 170), ale postupně se vkrádá otázka, že to vnitřní krásno si tvůrci představují přesně tak, jak on to vnější povrchno, takže tím tu původní bohulibou myšlenku vlastně shazují. Každopádně Jack Blackova komika a jeho ležérnost, s jakou si dělá šoufky sám ze sebe ...... to mám ráda.(20.2.2005)

 • B!shop
  ****

  Spatny to neni, ale jak Farrellyovi, tak Black maj spoustu lepsich filmu. Problem je, ze by to chtelo napad vic rozvest. Dost casto se totiz tvurci spokojily jen s tim, ze Black vidi sexy kocky a ostatni vidi prisery a spolehaj na to, ze to je vtipny, jenze se to casem omrzi, rozhodne to chtelo vic foru, protoze napad to spatnej nebyl. Taky skoda dojemnejch zaverecnejch 15 minut, skoda, ze Farrellyovi nemeli koule na to, udelat spravne nehappy-endovej konec, dokazu si predstavit, jak by se Black vsem vysmival a mohla to bejt parada. Nicmene i pres tyhle vytky se porad jedna o prijemnou romantickou komedii s par paradnima forkama, sexy Paltrow (kdyz je hubena) a sympatickym Blackem, akorat jako partaka bych mu spis dal Kylea Gasse, kterej tu je naprosto nevyuzitej, nicmene Alexander spatnej neni.(17.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace