Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ***

  No, klobouk dolů před Farrellyovic bratrstvem, že natočili další komedii plnou pěkných holek a přitom to zaonačili tak, aby to o pohledných holkách nebylo. A dokonce nechali hlavního hrdinu, aby se do těch svých halucinací zaplétal a měl z toho konflikty s "normálním" okolím, což má v sobě víc logiky a reality než všechny telenovely (a že jich je) s programem KSČM dohromady. Problém je v tom, co řekla kleopatra - díky tomu jak je Shallow Hal podán se ta pěkná myšlenka jaksi ztrácí. To víte, podvědomí je mocná čarodějka:) Nebylo to zlé, ale smutná kukadla Gwyneth Paltrow k sobě s poskakováním a ksichty Jacka Blacka moc nepasují. Dávám tři hvězdy, ale z filmu si nepamatuju nic...takže šeď průměru a 50%.(3.1.2007)

 • MM_Ramone
  ***

  Malý, obtlstlý Jack Black nepatrí zrovna medzi mojich obľúbených hercov. Ale v mysterióznej, romantickej komédii "Ťažko zamilovaný" bol dobrý. Tak isto aj jeho filmová partnerka Gwyneth Paltrow. Je to zjednodušené, hollywoodske posolstvo o tom, že ozajstná krása človeka sa skrýva v jeho srdci. Očarujúca tvár, nádherné vlasy a dokonalá sexi postava nie sú to najdôležitejšie. ***(17.8.2010)

 • genetique
  ***

  Pokiaľ tento film porovnám s ostatnými jemu podobným, kde herci naberú megatony, ktorými poväčšine spravia hanbu nielen sebe, ale aj filmovému priemyslu, tak tento z nich vychádza pomerne ako víťaz. Všetko to zariadila sympatická dvojica v hlavných úlohách a rovnako aj dvojica za kamerou. 60%.(6.3.2006)

 • MMR
  *****

  Zdárný příklad toho, že ač nemusím herce hrajícího hlavního hrdinu, tak se dokážu skvěle bavit a maximálně chcípat smíchy. A copak že je tou příčinou? No přece Farellyovci!!! Jejich specifický humor je v každé jejich komedii, někdy si říkám, že tohle dokážou vymyslet jedině oni. Naprosto geniální a ulítlá komedie, přesně jak je jejich zvykem, mě naprosto odrovnala a skvěle pobavila. Kdo má rád bizarnosti, tak ať si pustí toto, pokud tak ještě neučinil.(28.10.2011)

 • Matty
  **

  Největším handicapem této komedie je její přístup k dané „problematice“. Pokud se bratři snažili říct, že všichni tělesně postižení jsou duší dobráci (což sice není pravda, ale budiž), pak nechápu, proč naprostá většina vtipů pramení právě z jejich zesměšňování. 50% Zajímavé komentáře: JohnnyD, Slarque(19.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace