Těžce zamilován

• slovenský

Ťažko zamilovaný

Romantický / Komedie / Drama

USA / Německo, 2001, 109 min

Tak tohle mě pobavilo a velmi mě zaujal celý ten nápad s "růžovými brýlemi". Je to sice s nadsázkou, ale když je člověk zamilovaný přesně takhle toho druhého vidí. Jack Black jako nesmrtelný komik září i v této roli.(11.3.2011)

Docela vtipný film s Jackem Blackem a Gwyneth Paltrow. Ona je prostě tlustá, ale Jack ji vidí jako hubenou. :D(29.4.2015)

• kleopatra

Zprvu se to zdálo jako velmi dobrý nosný nápad, vsugerovat hlavnímu hrdinovi myšlenku, že krásá lidí je uvnitř, takže krásné mohou být i ženy, které nejsou podle jeho obvyklých měřítek (playmate 90-60-90 na 170), ale postupně se vkrádá otázka, že to vnitřní krásno si tvůrci představují přesně tak, jak on to vnější povrchno, takže tím tu původní bohulibou myšlenku vlastně shazují. Každopádně Jack Blackova komika a jeho ležérnost, s jakou si dělá šoufky sám ze sebe ...... to mám ráda.(20.2.2005)

• Torision

Maximálně sračkoidní komedie bez jakýkoli známky vtipu .(23.4.2007)

No, klobouk dolů před Farrellyovic bratrstvem, že natočili další komedii plnou pěkných holek a přitom to zaonačili tak, aby to o pohledných holkách nebylo. A dokonce nechali hlavního hrdinu, aby se do těch svých halucinací zaplétal a měl z toho konflikty s "normálním" okolím, což má v sobě víc logiky a reality než všechny telenovely (a že jich je) s programem KSČM dohromady. Problém je v tom, co řekla kleopatra - díky tomu jak je Shallow Hal podán se ta pěkná myšlenka jaksi ztrácí. To víte, podvědomí je mocná čarodějka:) Nebylo to zlé, ale smutná kukadla Gwyneth Paltrow k sobě s poskakováním a ksichty Jacka Blacka moc nepasují. Dávám tři hvězdy, ale z filmu si nepamatuju nic...takže šeď průměru a 50%.(3.1.2007)

• - Gwyneth Paltrow musela na natáčení údajně chodit o čtyři hodiny dříve než všichni ostatní herci. Právě tak dlouho jí totiž trvalo, než se nasoukala do svého obřího lataxového obleku. (Karlos80)

• - Potom, ako si Gwyneth Paltrow (Rosemary) prvýkrát obliekla svoj latexový oblek, strávila zvyšok dňa chodením na verejnosti. Nikým nepoznaná vnímala reakcie ľudí, aby pochopila charakter svojej postavy a myslenie obéznych žien. (misterz)