Blbý a blbější

Dumb & Dumber

Blbý a blbší

Komedie / Road movie

USA, 1994, 107 min

Pro mě naprosto kultovní komedie! Kdo olíznutí kovové tyče v zimě nezkusil?! Já teda jo .. :)(22.5.2008)

• ajuska

Hrubozrná komedie, jejíž styl humoru není mým šálkem kávy, ale věřím, že spoustu lidí to špičkově pobaví. Až na několik povedených okamžiků mě "blbé" chování ústřední dvojice spíš rozčilovalo, než bavilo. A sledovat počínání nesympatických hrdinů, kteří jsou vám minutu od minuty stále protivnější, zkrátka není ideální zábava..(26.1.2006)

Stádo pokrytcov. Keď si Harry prilepí jazyk o zamrznutú tyč tak je to vulgárne a hnusné a nedá sa na to pozerať, ale keď to isté urobí banda faganov v Obecnej škole, tak je to art a "príjemný film zo života". Blbý a blbší je dokonalá komédia s úžasnými dialógmi, skvele vypointovanými a bezchybne zrežírovanými (a načasovanými) gagmi, vynikajúcou výpravou, životnými výkonmi všetkých zúčastnených a najlepším pesničkovým soundtrackom všetkých čias.(18.1.2006)

Za toho ptáka bez hlavičky 3* :o)(4.2.2005)

Podle mého názoru je to skvělá komedie, která musí pobavit většinu publika. Je jasné, že těm zarputilým komediálním týpkům se to zdá trapný až debilní, ale je to otázka názoru. Mě se to líbilo mrtě a tlemil jsem se nehorázně. Skvěle vytipovaná dvojka sehrála celý film bravůrně a dobře se doplňovala. 80%(28.12.2007)