Blbý a blbější

Dumb & Dumber

Blbý a blbší

Komedie / Road movie

USA, 1994, 107 min

Tak toto fakt môžem! Asi najlepšia komédia v ktorej sa "Džim" Carrey objavil.(10.6.2005)

No kto by nemal rád týchto dvoch blbečkov!(13.1.2013)

• RHK

Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(11.1.2010)

Tohle byla moje první crazy komedie. A tehdy, když mi bylo 11, jsem se bavil vážně královsky. Zapalování metanu, andulka bez hlavy, a dva blbci k sobě přimražení vlastní močí mi tehdy přišlo jako vrchol zábavy. Ovšem ten film byl i něčím víc, a to opravdu dobrou komedií. ALE! tehdy měl film jinej dabing, kterej byl fakt úžasnej, moje hodnocení asi pochopí jen ten, co to viděl s verzí dabingu, kde Vazbičovi říkali Vazbič, a ne Sumec...(9.7.2007)

Komedie kvuli ktere J.Carrey nevahal si nechat urazit kus zubu (no dobra, dobre mu to zaplatili). Sranda od zacatku do konce, skvela komedie s gagy k popukani, napr. scenka s mocenim do lahvi od piva ;)(10.1.2004)