poster

Teror na palubě

 • USA

  Silent Venom

 • Slovensko

  Tichý zabijak

Akční / Thriller

USA, 2009, 84 min

Režie:

Fred Olen Ray

Scénář:

Mark Sanderson

Kamera:

Theo Angell

Hudba:

Stu Goldberg

Producenti:

Jeffrey Schenck

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Peter Dang
(další profese)
 • bassator
  odpad!

  Mělo by se spíše jmenovat: "Teror na plátně" - 16. 8. 2010 - 5%(30.5.2011)

 • L_O_U_S
  *

  Fred Olen Ray má asi v oblibě hady, ale já nemám v oblibě Freda Olena Raye. Tentokrát se mu podařilo natočit poměrně impotentní film plný klišé, špatných efektů a nehereckých výkonů. V rámci žánru (a asi i Rayovy tvorby) jde vlastně o standard. (577., srpen 2010)(27.8.2010)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Luke Perry několikrát ve filmu sdělil, že půjde do důchodu. Byl totiž nasraný, že dostal starou ponorku. Rozhodně by měl jít, neboť jeho filmy z poslední doby : Země v ohrožení , Supernova , Teror na palubě je jedna sračka za druhou!!! ODPAD!(28.8.2010)

 • Phobia
  *

  Teror na palubě? Ale kdepak, žádný strach - Groteska na palubě! Zpočátku jsem byla opravdu zklamaná, že mě snad má virgule na odpad zklamala, film se tvářil pouze jako standardní podprůměrná hovadina. Ale jak šel čas, přibývalo třeskutě inteligentních dialogů a vzrůstala absurdita, začala jsem se konečně bavit, hurá! Viděli jste někdy film o ponorkách? Třeba i dokument, nebo o nich něco četli? Pak vás asi stejně jako mě zarazí, kterak člen posádky při hledání hadů bloumá po tichých, ztemnělých, liduprázdných chodbách. Kompletní posádka ponorky obstarožního Dylana z Beverly Hills čítá totiž asi 9 jedinců + 2 "vědce" jako pasažéry:-). Jeden "vědec" má z hadů panickou hrůzu a druhá kravka stále náruživě mektá cosi o neškodnosti, mírumilovnosti té havěti, co s chutí likviduje jednoho námořníka za druhým. Také se ona bujně obdařená paní rozčiluje nad snížením teploty v plavidle - s argumentem, že hadi budou méně pohybliví a bude je tedy TĚŽŠÍ najít a odchytit:-)). V okamžiku, kdy namísto záběrů na skutečná zvířata začaly úřadovat výtvory amatérských počítačových grafiků, chechtala jsem se už skoro v jednom kuse. Bohužel sledování přerušily reklamy, mně v tu ránu spadly víka a přišla jsem o závěrěčnou taškařici, která dle zdejších popisů byla nejvýživnější částí komedie. Jaká škoda, někdy si to finále budu muset dopřát. "Kvalitní" fraška - 25%.(21.2.2013)

 • Wacoslav1
  *

  Mne to teda zklamalo od Raye jsem cekal pohodovejsi kousek toto je bohuzel bez spadu a o nicem a navic vzhledem k pravidlum zanru tu tech hrdinu na moje gusto prezilo az kurevsky moc!(12.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace