poster

Teror na palubě

 • USA

  Silent Venom

 • Slovensko

  Tichý zabijak

Akční / Thriller

USA, 2009, 84 min

Režie:

Fred Olen Ray

Scénář:

Mark Sanderson

Kamera:

Theo Angell

Hudba:

Stu Goldberg

Producenti:

Jeffrey Schenck

Střih:

Randy Carter
(další profese)
 • Campbell
  **

  Takovej slabší Ray, u tohohle režiséra se musí zvyknout na křečovitost a levnost, ale i na zábavnost, a na to že uvidíme poctivý béčko. Inu tohle se moc nepovedlo, digitální hadi jsou fajn(a to nemluvím o těch umělých co se ani nehýbou), Perry je strašnej suchar v každým filmu. Slabší variance na Hadi v letadle, ale i tak dávám aspoň ty dvě hvězdy za pár vtipných scén.(18.10.2011)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Luke Perry několikrát ve filmu sdělil, že půjde do důchodu. Byl totiž nasraný, že dostal starou ponorku. Rozhodně by měl jít, neboť jeho filmy z poslední doby : Země v ohrožení , Supernova , Teror na palubě je jedna sračka za druhou!!! ODPAD!(28.8.2010)

 • Tuax
  *

  Teda čekal jsem lecos v tom špatném smyslu, ale i tak to překonalo mé očekávání, v negativním smyslu. Nejpěknější je asi ten poster jinak film za moc nestojí. Chození jak v telenovele ze dveří do dveří, bez rozmyslu. Scény bez nápadu a dvacet hadů nafouknutých do mnohem většího počtu. Triky by byly k smíchu i u o deset let staršího snímku. Tady se asi doopravdy nic nepovedlo.(18.8.2010)

 • blackrain
  *

  Jak už poznamenal kolega SOLOM., tak filmů, kde se objevují hadi existuje opravdu hodně. Já si v první řadě vybavuji jen Anakondu a Hady v letadle. Tvůrcům už zřejmě opravdu docházejí nápady, když se rozhodli stvořit něco takového. Co příjde příště? Hadi ve vesmíru? Já už bych se ničemu nedivila.(26.8.2010)

 • bassator
  odpad!

  Mělo by se spíše jmenovat: "Teror na plátně" - 16. 8. 2010 - 5%(30.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace