Teror na palubě

Randy Carter

Scénografie:

Peter Dang
  • Terva

Už zase hadi. Musím si pustit první Anakondu, abych věděl, jak skvěle se dá natočit film o hadech.(24.8.2012)

• L_O_U_S

Fred Olen Ray má asi v oblibě hady, ale já nemám v oblibě Freda Olena Raye. Tentokrát se mu podařilo natočit poměrně impotentní film plný klišé, špatných efektů a nehereckých výkonů. V rámci žánru (a asi i Rayovy tvorby) jde vlastně o standard. (577., srpen 2010)(27.8.2010)

• hladass

Co si budeme nalhávat, je to sračka, nudná sračka... A proč jsem teda nedal odpad? Protože ke konci se z nudné kokotiny stává regulérní zábava... A taky, kde jinde můžete vidět jedovatou korálovku :-)(24.8.2010)

• Campbell

Takovej slabší Ray, u tohohle režiséra se musí zvyknout na křečovitost a levnost, ale i na zábavnost, a na to že uvidíme poctivý béčko. Inu tohle se moc nepovedlo, digitální hadi jsou fajn(a to nemluvím o těch umělých co se ani nehýbou), Perry je strašnej suchar v každým filmu. Slabší variance na Hadi v letadle, ale i tak dávám aspoň ty dvě hvězdy za pár vtipných scén.(18.10.2011)

• bassator

Mělo by se spíše jmenovat: "Teror na plátně" - 16. 8. 2010 - 5%(30.5.2011)