poster

Teror na palubě

 • USA

  Silent Venom

 • Slovensko

  Tichý zabijak

Akční / Thriller

USA, 2009, 84 min

Režie:

Fred Olen Ray

Scénář:

Mark Sanderson

Kamera:

Theo Angell

Hudba:

Stu Goldberg

Střih:

Randy Carter
(další profese)
 • Phobia
  *

  Teror na palubě? Ale kdepak, žádný strach - Groteska na palubě! Zpočátku jsem byla opravdu zklamaná, že mě snad má virgule na odpad zklamala, film se tvářil pouze jako standardní podprůměrná hovadina. Ale jak šel čas, přibývalo třeskutě inteligentních dialogů a vzrůstala absurdita, začala jsem se konečně bavit, hurá! Viděli jste někdy film o ponorkách? Třeba i dokument, nebo o nich něco četli? Pak vás asi stejně jako mě zarazí, kterak člen posádky při hledání hadů bloumá po tichých, ztemnělých, liduprázdných chodbách. Kompletní posádka ponorky obstarožního Dylana z Beverly Hills čítá totiž asi 9 jedinců + 2 "vědce" jako pasažéry:-). Jeden "vědec" má z hadů panickou hrůzu a druhá kravka stále náruživě mektá cosi o neškodnosti, mírumilovnosti té havěti, co s chutí likviduje jednoho námořníka za druhým. Také se ona bujně obdařená paní rozčiluje nad snížením teploty v plavidle - s argumentem, že hadi budou méně pohybliví a bude je tedy TĚŽŠÍ najít a odchytit:-)). V okamžiku, kdy namísto záběrů na skutečná zvířata začaly úřadovat výtvory amatérských počítačových grafiků, chechtala jsem se už skoro v jednom kuse. Bohužel sledování přerušily reklamy, mně v tu ránu spadly víka a přišla jsem o závěrěčnou taškařici, která dle zdejších popisů byla nejvýživnější částí komedie. Jaká škoda, někdy si to finále budu muset dopřát. "Kvalitní" fraška - 25%.(21.2.2013)

 • hladass
  **

  Co si budeme nalhávat, je to sračka, nudná sračka... A proč jsem teda nedal odpad? Protože ke konci se z nudné kokotiny stává regulérní zábava... A taky, kde jinde můžete vidět jedovatou korálovku :-)(24.8.2010)

 • Campbell
  **

  Takovej slabší Ray, u tohohle režiséra se musí zvyknout na křečovitost a levnost, ale i na zábavnost, a na to že uvidíme poctivý béčko. Inu tohle se moc nepovedlo, digitální hadi jsou fajn(a to nemluvím o těch umělých co se ani nehýbou), Perry je strašnej suchar v každým filmu. Slabší variance na Hadi v letadle, ale i tak dávám aspoň ty dvě hvězdy za pár vtipných scén.(18.10.2011)

 • Tuax
  *

  Teda čekal jsem lecos v tom špatném smyslu, ale i tak to překonalo mé očekávání, v negativním smyslu. Nejpěknější je asi ten poster jinak film za moc nestojí. Chození jak v telenovele ze dveří do dveří, bez rozmyslu. Scény bez nápadu a dvacet hadů nafouknutých do mnohem většího počtu. Triky by byly k smíchu i u o deset let staršího snímku. Tady se asi doopravdy nic nepovedlo.(18.8.2010)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Luke Perry několikrát ve filmu sdělil, že půjde do důchodu. Byl totiž nasraný, že dostal starou ponorku. Rozhodně by měl jít, neboť jeho filmy z poslední doby : Země v ohrožení , Supernova , Teror na palubě je jedna sračka za druhou!!! ODPAD!(28.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace