Nemožná

Československo, 1987, 75 min

• Master19

Nudný a šedý film. Stejný, jako doba, ve které vznikl. Téma je nevšední, zpracování ale naprosto nevýrazné.(18.6.2007)

• jhrasko

ON: A v Bratislave čo nové? ONA: Smog, napchaté električky, málo zelene, veľa malej kritiky, málo veľkej. ON: Si prísna. ONA: Aj na seba. ON: Na seba si krutá. ONA: Rán od života som dostala toľko, že by som ich mohla rozdávať. ON: Veď ich aj rozdávaš. Čítam Tvoje úvodníky...KEĎ SI TERAZ ČÍTAM PRÁVE NAPÍSANÉ, PREHODNOCUJEM A DÁVAM JEDNU HVIEZDIČKU (za návaly smiechu pri podobných scenáristických skvostoch). A PRETOŽE SOM V ŽIADNOM INOM SLOVENSKOM FILME NEVIDEL ŽENU AKO JEDNOZNAČNÝ PREDOBRAZ NADRASY - matka, dcéra, šéfka, milenka a nado všetko SÚDRUŽKA.."Mám pocit, že sa na tú prácu nehodím. Pocity si nechaj do postele, súdružka."(18.9.2010)

Hviezdicka navyse za realie Povazskej Bystrice, hotel Manin, koncert skupiny YPS a hudbu Andreja Sebana...(7.11.2009)

• - Natáčanie snímky Nemožná prebiehalo v Plaveckom Podhradí, Sološnici, Považskej Bystrici a Šúri. (dyfur)