Sedem jednou ranou

Pohádka

Československo / Západní Německo / Itálie / Francie, 1988, 88 min

• Hennes

Amanda Sandrelli s československými herci. Pohádka není žádný zázrak, ale ještě že byla alespoň kooprodukční :-).(4.1.2013)

• MM_Ramone

"Sedem jednou ranou". XXXXXXX Len jeden raz čapil, sedem ich zabil. Čo na tom, že to boli len muchy pasúce sa na krajci chleba s lekvárom? Vychytralý krajčír Šimon využije toto drsňácke motto na to, aby ku šťastiu prišiel. Vybije si na kožený opasok sedem krížov a vyrazí so vztýčenou hlavou do sveta. Miro Noga nie je žiaden svalovec, ani krásavec, je to skôr taký celkom sympatický trkvas, ktorý do hlavnej úlohy, v tejto koprodukčnej rozprávke, dobre zapasoval. **(8.1.2012)

• Jillen

Mno...tohle mě teda dokázalo solidně uspat...stopáž je sice na pohádku normální, ale na mě v tomhle případě až moc dlouhá...nevím jestli koprodukce tomuto projektu prospěla, ale spíše si myslím, že naopak...je to nudné, laciné a trapné...Dávám 15%(25.12.2006)

• triatlet

Rovláčné vyprávění, které pozornost neupoutá.(26.4.2012)

• Kryton

Nějak jsem se moc u této pohádky nebavil. Ač Miro Noga se snaží tak tato koprodukční pohádka hodně nudí. Div jsem po pulhodině neusnul, což je dobré pokud spát chcete , ale ne pokud nechcete!(27.11.2008)