poster

Sedem jednou ranou

Pohádka

Československo / Západní Německo / Itálie / Francie, 1988, 88 min

 • lepo
  **

  Otrasná realizácia. Vlastne ako celá rozprávková séria na motívy bratov Grimmovcov z tejto produkcie.Skôr sa mi páčila verzia slovenskej rozprávky z roku 1982 s Jozefom Holecom v hlavnej úlohe. http://www.csfd.cz/film/205795-o-smelom-krajcirikovi/(28.3.2016)

 • triatlet
  **

  Rovláčné vyprávění, které pozornost neupoutá.(26.4.2012)

 • Kryton
  **

  Nějak jsem se moc u této pohádky nebavil. Ač Miro Noga se snaží tak tato koprodukční pohádka hodně nudí. Div jsem po pulhodině neusnul, což je dobré pokud spát chcete , ale ne pokud nechcete!(27.11.2008)

 • xaver
  *

  Klasická pohádka zpracovaná neklasicky. Nezachránila to ani koprodukce se západními zeměmi. Byly to vyhozené peníze. Méně je někdy více a v tomto případě to platí stoprocentně. Miro Noga je dobrý komik, ale v roli krejčíka mi prostě neseděl. Škoda peněz, škoda práce a škoda hvězdiček. Víc jako jednu nedám.(9.3.2012)

 • Jillen
  *

  Mno...tohle mě teda dokázalo solidně uspat...stopáž je sice na pohádku normální, ale na mě v tomhle případě až moc dlouhá...nevím jestli koprodukce tomuto projektu prospěla, ale spíše si myslím, že naopak...je to nudné, laciné a trapné...Dávám 15%(25.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace