2001: Vesmírná prda

• slovenský

2001: Vesmírna prda

Komedie / Sci-Fi

Kanada / USA / Německo, 2000, 100 min

,,Turbo zapnuto...uááááááááááááááá!" ,,Proč se tak radujou? Taky byste se radoval, kdybyste mohl jen jednou za rok..." Není to ani Bláznivá střela ani Spaceballs, ale úplný propadák? To je pro mne většina trapných tekutinových amerických hovadin. Přes řadu hluchých míst jsem se několikrát zasmál a opravdu mě pobavil koncert se všemi eskapádami a trapasy. Příjemný dabing V.Brabce dostává ode mne hvězdu navíc. Je to ptákovina, ale to snad divák očekává, ne?(25.3.2013)

• Hurley

Z takového vláčení Leslie Nielsena blátem se mi chce až plakat. Jednu hvězdičku dávám za předmluvu, v čele s hláškou: ,,Drž hubu ty blbá opice!" (Nutno vidět)(9.9.2006)

• bestlama

Lidi, probuďte se!!! Tak nízké hodnocení? .... .Ano, máte pravdu!! Je to blbost :)(20.5.2009)

• PROROK14

Určite sa na to dalo pozerať. Aj som sa zasmial aj všetko. 50%(12.3.2009)

Asi najobľúbenejšia komédia s Lesliem Nielsenom. Nieje to obyčajná komédia, ale ako vždy bláznivá. Túto komédiu mám radšej než ostatné paródie (možno okrem Hot Shots!), pretože je viac menej z vesmírneho prostredia. Leslie Nielsen ako vždy nesklame, to zaručujem. Príbeh je celkom postačujúci, občas aj celkom svižný a občas nejaký dobrý, aj keď neoriginálny žartík. Proste zase ide o pobavenie a nie o získanie oscarov, tak to aj tak berte.(14.1.2015)

• - Rozpočet 26 000 000 amerických dolarů. (Čiban)