2001: Vesmírná prda

2001: Vesmírna prda

Komedie / Sci-Fi

Kanada / USA / Německo, 2000, 100 min

• Galadriel

Hrůza a děs. Nielsen už je asi moc starý na to, aby rozeznala dobrý scénář od špatného (i když "špatný" je v tomhle případě ještě dost slabé slovo). Tak nudnou a pitomou "komedii" už jsem hodně dlouho neviděla a myslím, že ani dlouho neuvidím.(15.2.2003)

• eraserhead666

No, prda to teda moc není. Nejlepší fórky (toporožec, východ měsíce) se nachází hned v úvodních třech minutách a pak už (kromě Nielsenova mnohdy humorného, tady už jen špatně recyklovaného, blbství a neohrabanství) pobaví snad jen docela dobrej nápad s dvojníky slavných lidí (kdyby mi někdo řekl, že zde Hilary Clinton hraje samu sebe, jen že trošku přibrala, skočil bych mu na to).(30.1.2009)

• BadoXXII

Naozaj veľká nevtipná hovadina, ale Leslieho mám rád.(13.3.2012)

Není to už zdaleka ono, ale komu Bláznivé střely Franka Drebina přirostly k srdci jako špatně namontovaný bypass, bude se idiotsky smát i u tohoto filmu. I když mi Vesmírná prda přišla chvílemi spíše jako Nesmírná nuda, celkový dojem je na trojku, jako ve škole.(5.11.2012)

• Terva

Kde jsou ty časy, kdy Nielsen hrál v dobré komedii ?(6.2.2009)