2001: Vesmírná prda

2001: Vesmírna prda

Komedie / Sci-Fi

Kanada / USA / Německo, 2000, 100 min

• Dr.film

Parodie Leslieho Nielsena mně vždycky upřímně rozesmáli - mám na mysli zejména série Bláznivých střel. U Vesmírné prdy se jedná už o pouhé opakování se dobře fungujících vtipů ze zmiňované Bláznivé střeli, a ještě k tomu vsazené do tak imbecilního scénáře (svého žánru), že logika a pointa humoru tu upadá hluboko na dno trapnosti.(31.12.2004)

• klerik

Nie také zlé ako som čakal, ale Leslieho návrat sa nekonal. Trápnosti nebolo až tak veľa, aby som chcel z kina odísť, ale v hĺbke duše som cítil, že je to riadný prieser...(26.3.2006)

• sinp

Leslie Nielsen si za to může sám, když leze do všech parodií, co hlodající trh vyplivne. 2001: Vesmírná prda zaujme svou bezradností. Goldsteinův film není trapný (to je dobře), ale šíleně nudný (to je špatně). Film bych rozdělil do pětiminutových scének, na jejímž konci vyleze k smrti banální gag, většinou v čase, kdy už divák dávno zařezává. Netrpěl jsem, ale doufal v konec a cítil zbytečnost sledování. Zde platí rovnice: nudná parodie = špatná parodie = zbytečná kravina.(14.4.2006)

• ScarPoul

už ani neviem čo na to povedat(28.8.2007)

Rozpočet $26miliónovTržby Celosvetovo $268,000(4.6.2010)