2001: Vesmírná prda

2001: Vesmírna prda

Komedie / Sci-Fi

Kanada / USA / Německo, 2000, 100 min

• Nancy

A horší a horší... Leslie Nielsen se zapsal do dějin jako komik a herec komediálních rolí, bohužel už mu nestačí jen udělat pár ksichtíků nebo říct dvě - tři celkem vtipné hlášky, na to už si publikum zvyklo. Možná by Lesliemu neškodilo, kdyby si zase střihnul nějakou vážnou roli a nedělal ze sebe pořád kašpara. Film místy postrádá logiku a je značně nudný. Leslie už zkrátka neseká jednu vtipnou hlášku za druhou, jako tomu bylo v Bláznivých střelách. Mám ho ale pořád, ani nevím proč, tak nějak ráda i když v podstatě to co předvádí v poslední době by zvládl každý amatérský herec líp nebo aspoň na stejné úrovni.(21.2.2005)

• EdaS

Chtěl jsem to zhlédnout, abych mohl ohodnotit, ale to se prostě nedá. Myslím, že všichni, kdo se na této obludnosti podíleli, by měli být izolováni na nějaké psychiatrické klinice!!!(1.1.2004)

• klerik

Nie také zlé ako som čakal, ale Leslieho návrat sa nekonal. Trápnosti nebolo až tak veľa, aby som chcel z kina odísť, ale v hĺbke duše som cítil, že je to riadný prieser...(26.3.2006)

• bestlama

Lidi, probuďte se!!! Tak nízké hodnocení? .... .Ano, máte pravdu!! Je to blbost :)(20.5.2009)

• becki_tu

Nejslabší Nielsenův film, který má k jeho nejlepším kousků opravdu hodně daleko. Za zmínku stojí snad jen trefné narážky na slavné osobnosti a pár "klasických" Leslieho hlášek.(21.1.2011)