2001: Vesmírná prda

2001: Vesmírna prda

Komedie / Sci-Fi

Kanada / USA / Německo, 2000, 100 min

• Gemini

Filmy Leslieho Nielsena jsou horší a horší, a jak tak koukám, není to jen můj názor....Agent WC40 mě ještě celkem pobavil, ale co je moc, to je moc...(30.7.2003)

• bestlama

Lidi, probuďte se!!! Tak nízké hodnocení? .... .Ano, máte pravdu!! Je to blbost :)(20.5.2009)

,,Turbo zapnuto...uááááááááááááááá!" ,,Proč se tak radujou? Taky byste se radoval, kdybyste mohl jen jednou za rok..." Není to ani Bláznivá střela ani Spaceballs, ale úplný propadák? To je pro mne většina trapných tekutinových amerických hovadin. Přes řadu hluchých míst jsem se několikrát zasmál a opravdu mě pobavil koncert se všemi eskapádami a trapasy. Příjemný dabing V.Brabce dostává ode mne hvězdu navíc. Je to ptákovina, ale to snad divák očekává, ne?(25.3.2013)

• becki_tu

Nejslabší Nielsenův film, který má k jeho nejlepším kousků opravdu hodně daleko. Za zmínku stojí snad jen trefné narážky na slavné osobnosti a pár "klasických" Leslieho hlášek.(21.1.2011)

Rozpočet $26miliónovTržby Celosvetovo $268,000(4.6.2010)