Zatím spolu, zatím živi

Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive

Knight and Day

Akční / Komedie / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2010, 105 min

"Nikdo nás nebude sledovat nebo zabiju nejdřív sebe a pak ji." Roy je vtipný pohoďák, June je zmatená kráska, mezi létajícími kulkami to mezi nimi jiskří a ano, mě to ke spokojenosti stačí. Tohle je totiž zábava natolik přímočará, že bych jí nestačil uhnout, ani kdybych se o to snažil.(18.4.2016)

Veľmi zábavné, perfektne spracované. Od začiatku až do konca sa stále niečo dialo a ten film na po celý čas neprestával prekvapovať. Zostrihanie na 109 minút stálo za to a výsledok je čistý masaker. Čo sa akčnosti filmu týka, tak akčnejšie to už byť nemohlo. Skvelý soundtrack, slušný výkon Toma Cruisa a čo sa Cameron Diaz týka, tak som bol tiež milo prekvapený :)(25.11.2010)

Soundtrack John Powell: 1. At The Airport ,2. Rough Landing ,3. Trouble On I-93 ,4. Running From Roy ,5. Hostage ,6. Car Ferry ,7. To The Island Of Love ,8. In Austria ,9. Galley Fight ,10. Five Star ,11. June Spies ,12. He's A Spy ,13. Rooftops ,14. The Villa ,15. Reunion ,16. Bull Run ,17. Going To Cape Horn? Take A Jacket(5.5.2011)

Mastná, slaná zábava s cool ústrednou dvojicou z Vanilla Sky. Prvá polovica excelentne výnimočná, avšak v tej druhej tempo i jedinečnosť upadá. Potešil aj nenápadný Paul Dano.(23.10.2010)

• emma53

"Film je dobrý tehdy, stojí-li za vstupenky, večeři a poplatek za hlídání dětí."(6.1.2012)

• - Ve scéně, kdy June Havens (Cameron Diaz) jede na letišti po eskalátoru, si lze všimnout, že se za ní nachází pokaždé někdo jiný. V záběru ze strany je to muž s novinami, naopak v záběru zepředu jsou to dva pánové v košilích. (Jirka1111)

• - Ve scéně, kdy jsou Roy Miller (Tom Cruise) a June Havens (Cameron Diaz) u kontejneru pod palbou agentů, si Roy přebije zásobník a nenabije, přesto dál střílí. (dc125)

• - Motocykly značky Ducati vybral do filmu sám Tom Cruise. (Čiban)