Zatím spolu, zatím živi

USA, 2010, 105 min

• BadoXXII

Nepodarok.(1.2.2011)

• verbal

Živá reklama na scientology a paní s výrazem chcípajícího káčátka slibovali neuvěřitelnou jízdu! A místo toho se tenhle film přede mnou skoro dvě hodiny impotentně převaloval, jako frigidní romská prostitutka před obtloustlým Němcem. Opravdu jsem ne(u)věřil! Tomík Zábavníplavba by potřeboval nový audit, protože takovým engramem mohl pana Hubbarda akorát tak nasrat...(20.9.2010)

(3,5* pohodička, ale s tou Prahou jakožeRakousko teda ts ts ts, snad mohli jet rovnou sem, nee?)(30.10.2011)

[imdb: 6.6/10] | me: Spomienka na roky minulé s hviezdnym obsadením, ktoré je hlavným plusom filmu. Je to divočina, ktorá sa vyhýba logike presne ako sa na takýto žáner patrí, lenže celkovo sa drží na úrovni priemernosti. Film je dosť nevybalansovaný - v jednej chvíli plný dobrých gagov, inokedy nudný a vlažný ako nedeľné popoludnie. Celkovo však divák dostane presne to čo očakáva, žiadne prekvapenia sa nekonajú ... ale to predsa až tak nevadí.- niekedy je proste dobré vyplniť čas len tak - jednoduchou akčnou zábavou.(12.10.2010)

Siedmy film od Mangolda, ktorý som videl, štvrtýkrát hodnotenie za štyri a vyššie. Asi to predsa len bude chlapec od remesla. S chrípkou v posteli ma nenapadlo nič lepšie ako pustiť si oddychovú popcornovku a tento film bol správnym ťahom. Ideálny film na vylepšenie zlej nálady, ktorá bola spôsobená slnečným víkendom preležaným v posteli. Tomovi po dvojročnej odmlke opäť naplno sadla úloha v humorne ladenom filme. V tých sme ho síce posledných dvadsať rokov vôbec nevídali, ale zvyká sa na to dobre. Hlavná línia príbehu a jeho zápletku hlavnú, či vedľajšie sme v mnohých obmenách už mali možnosť vidieť v nejednom hollywoodskom brainwashingu, tento má však narozdiel od svojich kolegov decentné riešenie všetkých zvratov, nápady oplývajú tvorcovskou kreativitou a technické vychytávky boli v akčných scénach na najvyššej úrovni. 80%.(9.10.2010)