poster

Zatím spolu, zatím živi

 • USA

  Knight and Day

 • Slovensko

  Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive

Akční / Komedie / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2010, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  ****

  Ideální letní popcorn. John Powell je současný král filmové hudby. Cruise s Diazovou výborní. A spolu s Kick-Ass nejlepší akční scény letošního roku.(4.7.2010)

 • hirnlego
  ***

  (3,5* pohodička, ale s tou Prahou jakožeRakousko teda ts ts ts, snad mohli jet rovnou sem, nee?)(30.10.2011)

 • Nathalie
  ****

  The MAN of GOLD in the world of yesterday. Knight and Day je návštěva z minulého století- s jiskrou dávno zapomenutých dialogů, s herci, kteří své thymolinové tesáky zubili už na začátku devadesátek, se staromódní atmosférou stylových zabijáků a nadpozemských agentů, se slovními přestřelkami, nevinným škádlením a sváděním. Stroj času čeká: řídí Tom Cruise, mimozemšťan, který mládne před očima.(6.8.2010)

 • Flipper
  **

  Kristušak chyť už jednu guľku do hlavy. Keď sa strieľa tak sa mieri na hlavu a nie na stenu, alebo bok.(18.9.2010)

 • Shit
  ****

  To je snad Cruisův první film, kterej slouží čistě jen pro zabavení a daří se mu to fakt náramně, samozřejmě příběh je vyloženě typickej, využívá 100x omletý postupy a fóry, téměř nic v něm neni originálního, dokonce jsem tam zahlíd nápad z My name is Earl, u kterýho jsem se smál už tehdy, ale to mě nejak nerozhodilo, tady mi to přislo taky dobrý a akce je správně extrémní a správně přehnaná. Navíc Cameron Diaz taky můžu, na skoro čtyřicítku je to fakt kočka, takže já se rozhodně bavil dobře.(18.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace