Barneyho ženy

Barneyho ženy

Drama / Komedie

Kanada / Itálie, 2010, 134 min

• paascha

Neskutečně pitomá slátanina, do které je, nechápu proč, jako hřebík zaražený slabý Dustin Hoffman(20.11.2011)

Těžko říct, kde v tom je ta komedie. Milý film o osudové lásce,tzv. "ze života" (lidí, kteří jsou existencionálně zabezpečeni tak, že musí řešit jenom svoje vztahy), který trpí tím, že se místy utápí v sentimentu. Každopádně ze strany Giamattiho perfektní práce, přestože mi do role něčím nesedl. No vážně, kde by "fešák" jeho ražení vzal takové kočičky? 70%(27.9.2012)

• iamek

Potěšilo mě vidět po delší době v normální roli Hoffmana, ale tohle bylo tak vše. Příběh je nudný, roztahaný a Giamatti je nesympatické pako. To je tak vše.(9.11.2011)

Jsem ráda, že v době akčních stříleček a horrorů, se stále točí filmy, které připomínají skutečnost, že samotný život je nejlepší film ze všech. Giamatti, Pike, Hoffman - alta trinita tohoto filmu...(2.8.2011)

• danecek24

68. Zlatý Glóbus za rok 2010 - cena (1) - *Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Paul Giamatti(2.2.2011)