poster

Barneyho ženy

 • Kanada

  Barney's Version

 • Itálie

  La Versione di Barney

 • Slovensko

  Barneyho ženy

Drama / Komedie

Kanada / Itálie, 2010, 134 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PogoJoe
  ****

  Bavilo mě to. Skvělý Paul Giamatti zde ztvárnil velice zajímavý charakter - ani kladný, ani záporný, prostě svůj, ale jeho hlubokou lásku k Miriam (opět půvabná Rosamund Pike) mu uvěří každý a snad i každý jeho zarputilé nezdolnosti i fandí.(15.10.2014)

 • Terva
  ***

  Život, ve kterém hrají podstatnou roli ženy. Příjemný snímek, potěší, pohladí, ale brzy na něj zapomenu.(11.1.2012)

 • joehot
  ***

  Těžko říct, kde v tom je ta komedie. Milý film o osudové lásce,tzv. "ze života" (lidí, kteří jsou existencionálně zabezpečeni tak, že musí řešit jenom svoje vztahy), který trpí tím, že se místy utápí v sentimentu. Každopádně ze strany Giamattiho perfektní práce, přestože mi do role něčím nesedl. No vážně, kde by "fešák" jeho ražení vzal takové kočičky? 70%(27.9.2012)

 • Snorlax
  **

  Nevtipná komedie o jednom zakrslém a obtloustlém machovi, který si namlouval, že je alfa samcem, byť sotva dosáhl na gama samce. A jeho otce hrál Dustin Hoffman, který po pár krátkých sentencích zemřel v náručí šlapky. A to je asi tak vše, co se ve filmu odehrálo.(2.3.2014)

 • kalap
  *****

  Aj ked na oko nie veľmi príťažlivý Žid, Bárny, ktorý je zo svojich predošlých manželstiev bez lásky unavený. Ale predsa len zbadá nádhernu Židovku Miriam a hned sa zamiluje, a aj ked ženatý, neustále ju bombarduje svojou pozornosťou a túžbou. Po čase sa rozvedie a žije spokojný život so svojou skutočnou láskou Miriam, ale podľa svojho úsudku, podľa seba súdim teba, ju podvedie, aj ked jeho žena je čistá ako slza a v tom pochopí, čo spravil, prizná sa k nevere, aj ked vie čo bude následovať, lebo vie, že mu to tak patrí. Výborný Giamatti,Hoffman a další.(31.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace