Barneyho ženy

La Versione di Barney

Barneyho ženy

Drama / Komedie

Kanada / Itálie, 2010, 134 min

Bavilo mě to. Skvělý Paul Giamatti zde ztvárnil velice zajímavý charakter - ani kladný, ani záporný, prostě svůj, ale jeho hlubokou lásku k Miriam (opět půvabná Rosamund Pike) mu uvěří každý a snad i každý jeho zarputilé nezdolnosti i fandí.(15.10.2014)

Život, ve kterém hrají podstatnou roli ženy. Příjemný snímek, potěší, pohladí, ale brzy na něj zapomenu.(11.1.2012)

Těžko říct, kde v tom je ta komedie. Milý film o osudové lásce,tzv. "ze života" (lidí, kteří jsou existencionálně zabezpečeni tak, že musí řešit jenom svoje vztahy), který trpí tím, že se místy utápí v sentimentu. Každopádně ze strany Giamattiho perfektní práce, přestože mi do role něčím nesedl. No vážně, kde by "fešák" jeho ražení vzal takové kočičky? 70%(27.9.2012)

• Snorlax

Nevtipná komedie o jednom zakrslém a obtloustlém machovi, který si namlouval, že je alfa samcem, byť sotva dosáhl na gama samce. A jeho otce hrál Dustin Hoffman, který po pár krátkých sentencích zemřel v náručí šlapky. A to je asi tak vše, co se ve filmu odehrálo.(2.3.2014)

Aj ked na oko nie veľmi príťažlivý Žid, Bárny, ktorý je zo svojich predošlých manželstiev bez lásky unavený. Ale predsa len zbadá nádhernu Židovku Miriam a hned sa zamiluje, a aj ked ženatý, neustále ju bombarduje svojou pozornosťou a túžbou. Po čase sa rozvedie a žije spokojný život so svojou skutočnou láskou Miriam, ale podľa svojho úsudku, podľa seba súdim teba, ju podvedie, aj ked jeho žena je čistá ako slza a v tom pochopí, čo spravil, prizná sa k nevere, aj ked vie čo bude následovať, lebo vie, že mu to tak patrí. Výborný Giamatti,Hoffman a další.(31.10.2011)