poster

Město žen (TV seriál)

 • USA

  Cougar Town

Komedie

USA, 2009, 102x22 min

Hudba:

Al Sgro

Hrají:

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus
(další profese)
 • LiVentura
  **

  Pořád jen o sexu a kráse, líbení se, apod... Američané mi již připadají fádní a pohodlní svým přesvědčením a způsobem života. Courteney Cox zde přesto hraje dobře a táhne seriál..(5.3.2011)

 • Elyssea
  *****

  Sitcom, který je chytrý, potrhlý a nesmírně vtipný. Courteney Cox už pro mě nikdy nemůže být Monicou, protože Jules Cobb je jednoduše úžasná postava a Monica je vedle ní jen otravná sestřenice. Navíc má svou partičku kamarádů, kteří se předhánějí v tom, kdo řekne lepší hlášku a kdo koho líp utře. Cougar Town nepřekračuje hranici trapnosti (i když párkrát možná zabalancoval na hraně) a celých dvacet minut uteče jako voda. V mých očích tedy válcuje všechny HYMIMy dohromady. P.S: Busy Philipps bych chtěla za kamáradku :))(20.12.2010)

 • Dannysek4U
  ****

  Nic neresici, ale mily. Sitcom, kterej neurazi a dokonce dokaze pobavit i 40 minus:o)(4.1.2011)

 • KarelR

  Lawrence zahodil "scrubsovské vztahy" a namísto toho Cougar Town postavil na rychlopalných hláškovacích výměnách v podání pečlivě vybraného ansáblu. Srdcovka se z toho tak asi nevylíhne, ale jako oddechový sitcom funguje Cougar Town na jedničku, protože Courteney Cox nebo Christa Miller v podobných rolích vedle prostě nešlapou. A Brian Van Holt je už po dvou dílech geniální.(4.10.2009)

 • Tom Riddle
  *****

  V dnešní době seriálového boomu je těžké něčím zaujmout. Cougar Town má ovšem hned dvě páky. Tou první, očividnou, je samozřejmě MILFka Courteney Cox. Ta zřejmě naláká většinu. Druhou je tvůrce, Bill Lawrence, jehož tvorbu bedlivě sledují všichni fandové Scrubs. V Cougar Townu se nekonají druzí Přátelé a ani druzí Scrubs, ale to je spíš dobře, protože to jsou sitcomy na úzké špici, a tak většinou pokusy jim konkurovat dopadají neblaze. Proto Cougar Town netlačí na pilu, dokonce ani nepoužívá ony ohromně populární moderní způsoby vyprávění (rozdvojená(trojená) obrazovka atd..), a spíš se drží příjemného oldschoolu. Vůbec slovo "příjemný" na Cougar Town sedí asi nejvíc. Nebudete se řezat smíchy jako u 30 Rock, ani neobratně skrývat slzy dojetí jako u Přátel (znáte přece, jak vždycky, když se koukáte na něco dojemného, spadne vám smítko do oka, ne?), ale s enormně sympatickým castem určitě strávíte nejednu dost příjemnou chvíli.(13.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace