poster

Město žen (TV seriál)

 • USA

  Cougar Town

Komedie

USA, 2009, 102x22 min

Hudba:

Al Sgro

Hrají:

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon

Střih:

Roger Bondelli

Scénografie:

Cabot McMullen
(další profese)
 • Ant
  ****

  Důstojná náhrada za Scrubs. Výborné obsazení hlavní role Courtney Cox, její nahrávači se ale taky nenechávají zahambit. Jen ta zápletka je poněkud ošemetná a v dalších řadách už se z ní nedá tolik těžit, takže uvidíme, jak si s tím Lawrence poradí.(16.5.2010)

 • kombajn
  ****

  1. série ***** - společně s Glee výborný seriál. Hlaškuje se více než v Přátelích a je to někdy ujetě krkolomné, ale výborné a opravdu od srdce se směju kažkou epizodu. 2. série ** - postupně se seriál propadl (vinou scénáristů?) do obludné podivnosti, vtipy ztratily kouzlo, schémata jednotlivých dílů jsou jako přes kopírák, postavy se začínají chovat naprosto šílené, dialogy jsou naprosto hloupé a celé to rozbředlo v beztvarou trapnou hmotu. Na druhou sérii se již nedodívám. Škoda.(30.12.2009)

 • klerik
  ****

  1.séria. Čakal som všeličo. Ale, že to bude zrovanteľné so ZÚFALÝMI MANŽELKAMI som nečakal. Nemá to príbeh na pozadí ani nič extre dramatické, ale je to fakt (!) vtipné!!!(8.10.2011)

 • lesumir
  ***

  Tenhle sitcom v porovnání s HIMYM (pouze žánrem) je jako když večeříte pravidelně losos a někdo vám dá místo toho topinky s česnekem. Je to vtipné, někdy teda. Courtney je fakt hot a hláškující nevlastní manžel boží, ale hodí se to fakt jen na vyplnění časového rozmezí mezi romantickou sračkou od Rosamundy Pilcher a zprávama, jak to funguje na Primě :-)(23.1.2010)

 • whack
  odpad!

  Novodobá telenovela pre slobodné americké štyridsiatničky.(29.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace