Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009 - 2015, 37 h 24 min (Minutáž: 102x22 min)

Al Sgro

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon

Roger Bondelli

Scénografie:

Cabot McMullen

Miluju tenhle seriál, Courtney je naprosto dokonalá. Je to pokračování mého vývoje ... Gilmorova děvčata, Zoufalé manželky - Cougar Town :)(4.2.2010)

• whack

Novodobá telenovela pre slobodné americké štyridsiatničky.(29.5.2010)

Obsazení seriálu je naprosto perfektní, funguje to a díky tomu tu máme fantastickou partu přátel, kterou by si každý přál mít. Já tedy ano. Courteney Cox exceluje po boků skvělé Christy Miller a Busy Phillips - obě tyto dámy v seriálu excelují a člověk jim víc jak jen věří jejich postavy. Nemohu jinak než pět hvězd protože seriál na své kvalitě neztrácí už pátou sérií.(4.2.2014)

Důstojná náhrada za Scrubs. Výborné obsazení hlavní role Courtney Cox, její nahrávači se ale taky nenechávají zahambit. Jen ta zápletka je poněkud ošemetná a v dalších řadách už se z ní nedá tolik těžit, takže uvidíme, jak si s tím Lawrence poradí.(16.5.2010)

Jednou mě to odzbrojilo nějakým perpným vtípkem, pak jsem znechuceně vyvrátil oči na nějakou stupidní rádoby haha grimasou. A pak zas jeden hodně dobrej a potom najednou nějakej teenage joke. Necháme tomu volný průběh, druhá epizoda třeba bude lepší. ||| 1x08 a jsem nesmírně potěšen!(26.9.2009)

• - Ve 21. epizodě druhé série sleduje v pozadí rozhovor Travise (Dan Byrd) a Laurie (Busy Philipps) postava Abeda (Danny Pudi) ze seriálu Zpátky do školy (od r. 2009), pro něhož je Město žen nejoblíbenějším seriálem. (J. T. Kirk)

• - „Cougar“ je žena, která má více než 40 let a která začne znovu flirtovat. V Česku se takové ženě říká „puma“. (CrashONE)

• - V 13. epizodě (Stop Dragging My Heart Around) sleduje Jules (Courteney Cox) seriál Scrubs (2001), který stejně jako Cougar Town natočil Bill Lawrence. (astarik)