Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009, 102x22 min

Al Sgro

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon

Roger Bondelli

Scénografie:

Cabot McMullen
  • Thomick

Ať si to je zrovna sebevětší záměr, to, že se v Cougar Town neustále piští, křičí, ječí, mě hrozně otravuje; stejně jako ten neherec Travis (jeho talent je fakt neexistující, na to vemte jed) ... bohužel mě navíc se železnou jistotou míjej i ty údajný hláškostroje a nesedí mi ani oblíbenkyně Courteney. Jinými slovy: velký zklamání.(21.2.2012)

• KarelR

Lawrence zahodil "scrubsovské vztahy" a namísto toho Cougar Town postavil na rychlopalných hláškovacích výměnách v podání pečlivě vybraného ansáblu. Srdcovka se z toho tak asi nevylíhne, ale jako oddechový sitcom funguje Cougar Town na jedničku, protože Courteney Cox nebo Christa Miller v podobných rolích vedle prostě nešlapou. A Brian Van Holt je už po dvou dílech geniální.(4.10.2009)

Jednou mě to odzbrojilo nějakým perpným vtípkem, pak jsem znechuceně vyvrátil oči na nějakou stupidní rádoby haha grimasou. A pak zas jeden hodně dobrej a potom najednou nějakej teenage joke. Necháme tomu volný průběh, druhá epizoda třeba bude lepší. ||| 1x08 a jsem nesmírně potěšen!(26.9.2009)

1. séria (80%): Veľmi príjemný oddychový sitcom, ktorého najväčším kladom je úžasná atmosféra zachraňujúca aj menej vtipné diely. Tá sa tvorí z hudby, slnečnej Floridy a partie vtipných postavičiek a ich príhod. Nečakajte žiadne riešenie kontroverzných tém, či emotívne scény- toto je pravý relax na pláži s úsmevom na tvári.(29.5.2010)

Jakožto milovník Scrubs jsem si nemohla tento seriál nechat ujít. Musím říct, že Scrubs to nepřekoná, ale i tak to má něco do sebe. Popisky v titulcích pobaví a jsou originální a v každém díle se najde něco čemu se zasmát :) Je to jeden z TOP seriálů :)(25.11.2012)

• - „Cougar“ je žena, která má více než 40 let a která začne znovu flirtovat. V Česku se takové ženě říká „puma“. (CrashONE)

• - 4. epizody 3. série s názvem „Full Moon Fever“ režírovala Courteney Cox, představitelka jedné z hlavních rolí. (R´Hell)

• - Originální název Cougar Town, volně přeloženo jako "Město pumy", vychází ze slangového označení „Cougar“, česky "pums", kterým se v okolí Vancouveru označovaly starší ženy lovící po nocích v barech. Časem se označení vžilo pro finančně zajištěné ženy od třiceti let výše, které hledají milostná dobrodružství s mladšími muži. (Olík)