Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009, 102x22 min

Al Sgro

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda
  • KarelR

Lawrence zahodil "scrubsovské vztahy" a namísto toho Cougar Town postavil na rychlopalných hláškovacích výměnách v podání pečlivě vybraného ansáblu. Srdcovka se z toho tak asi nevylíhne, ale jako oddechový sitcom funguje Cougar Town na jedničku, protože Courteney Cox nebo Christa Miller v podobných rolích vedle prostě nešlapou. A Brian Van Holt je už po dvou dílech geniální.(4.10.2009)

Náhodou jsem objevil tento seriál a na zkoušku jsem si pustil první díl, který mě neskutečně bavil až do samotného konce. Stejně tak mě baví i další díly. Courteney Cox (Přátelé) mě mile překvapila a vlastně i celé obsazení. Velmi sympatické postavy, vtipné dialogy a situace mě donutily dát plný počet.(28.2.2013)

Důstojná náhrada za Scrubs. Výborné obsazení hlavní role Courtney Cox, její nahrávači se ale taky nenechávají zahambit. Jen ta zápletka je poněkud ošemetná a v dalších řadách už se z ní nedá tolik těžit, takže uvidíme, jak si s tím Lawrence poradí.(16.5.2010)

Obsazení seriálu je naprosto perfektní, funguje to a díky tomu tu máme fantastickou partu přátel, kterou by si každý přál mít. Já tedy ano. Courteney Cox exceluje po boků skvělé Christy Miller a Busy Phillips - obě tyto dámy v seriálu excelují a člověk jim víc jak jen věří jejich postavy. Nemohu jinak než pět hvězd protože seriál na své kvalitě neztrácí už pátou sérií.(4.2.2014)

Když jeden seriál klesá kvalitativně vinou scénáristů do horoucích sitcomových pekel (HIMYM), objeví se z ničehož nic překvapivá alternativa, která si mě získala už samotným pilotem. Courteney Cox a Christa Miller jsou ty nejmocnější zbraně, o kterých Bill Lawrence ví a nebojí se je použít. I s 40 na krku se dá užít spousta zábavy - tak proč se chovat dospěle? Otázkou zůstává - jestli Cougar Town dokáže udržet nastavenou laťku. Po 10 dílech totální guilty pleasure! Po 20 dílech guilty as charged. GAC! GAC! GAC!(21.1.2011)