Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009, 102x22 min

Al Sgro

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason
  • virus10

Pustil jsem se do toho jen kvůli Courteney Cox. Už po pár dílech jsem přemýšlel nad odpadem, ale ještě jsem to vydržel a dokoukal první sérii. Za tu dobu jsem si trošku zvykl na ty trapný vtípky, takže nakonec ne tak zlý hodnocení, ale další sérii už vynecham.(30.7.2012)

Jules je tak dobře švihlá!...Strašně nerada hodnotím a komentuji komedie, protože každý máme jiný smysl pro humor. Já tady oceňuji zejména příjemné tempo a šmrnc. Ze všeho nejvíc ale zbožňuji, když nervózní Jules střílí pistolkama z prstů po mužích. Navíc se mi zamlouvají všechny hlavní postavy - to se tak často neděje. Snesla bych i 30 minut. 4,5* Oblíbené postavy: Jules a Laurie(30.5.2011)

"Když stárne žena, je to hnus. Když stárne muž, je to rozkošné." Zkrátka, když se dámě zavěsí čtvrtý křížek na krk, když bývalý manžel raději rajtuje na zahradní sekačce či golfovém posouvátku a když synka začíná přitahovat i jiný než mámin klín, tak nastal čas pro trochu zábavy. Někdo na to nemá, ale Jules je třída. Vyráží mezi sexuchtivé lidi, mezi kterými zjišťuje pomalejší spalování alkoholu, ztrátu pružnosti svého těla a schopnost vše vtipně okomentovat. Já se přitom dobře bavím, takže účel sitcomu tímto považuji za naplněný.(21.1.2016)

101/102 (2x) Bývala bych sice radši, kdyby si Cox dokázala podržet i pro další sezony něco tak dokonalého, jako byla první série Dirtu, ale když už to znovu musí být komedie, pak jsem ráda za Cougar. Nijak zvlášť se mi nechtělo poznávat novou rodinku kolem Courteney, nicméně se ukázalo, že Juls Cobbová je na tom mnohem líp, než Monica Geller-Bingová. Je dospělejší, trhlejší, má nadhled a není tak šílená na úklid ;) Má dvě kámošky, který se tolerujou jenom kvůli ní, syna v pubertě, kterej je jen o ždibíček trhlejší, než její kamarádky, exmanžela na lodi, kterej je udělanej do golfu... a sexy barmana přes ulici. A s tímhle materiálem se už dá něco podniknout. Například Penny Can! :) Po delší době se zamilovávám hned po prvních pár dílech, fandím heterosexuální dvojici, což už tady opravdu dlouho nebylo... Takhle má vypadat seriálové guilty pleasure a ne jinak. Samozřejmě tu máme také senzační hostovačky Sheryl Crow, Lisy Kudrow a Jennifer Aniston a dokonale vtipné websérie Ask Barb a Andy's Dreams. 3. série by byla lepší, kdyby nebyla celá o přípravách na svatbu. #TheLarmy 4. série s přestěhováním na novou televizi TBS dotahuje předsvatební melodrama a celé je to mnohem zábavnější, než kdy dřív. A absolutně miluju flashbackový díl. Tom se dostává do popředí, Courteney už se zase našla a zase vypadá dobře. Méně dramatu, více humoru a epických nápadů s přepálenými žánrovými styly. J-Bird jako boxer? Jistě! Během 5. série I can't stop this feelin deep inside of me... Matthew Perry a jeho dokonalá žádost o ruku zůstane navždy v mém srdci. 6. sérií se rozloučíme. #OneLastPour 6.12(17.2.2011)

Když jeden seriál klesá kvalitativně vinou scénáristů do horoucích sitcomových pekel (HIMYM), objeví se z ničehož nic překvapivá alternativa, která si mě získala už samotným pilotem. Courteney Cox a Christa Miller jsou ty nejmocnější zbraně, o kterých Bill Lawrence ví a nebojí se je použít. I s 40 na krku se dá užít spousta zábavy - tak proč se chovat dospěle? Otázkou zůstává - jestli Cougar Town dokáže udržet nastavenou laťku. Po 10 dílech totální guilty pleasure! Po 20 dílech guilty as charged. GAC! GAC! GAC!(21.1.2011)