poster

Zpátky do školy (TV seriál)

 • USA

  Community

 • Slovensko

  Community

Komedie

USA, 2009, 110x22 min

Hrají:

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan, Dan Eckman, Sandeep Parikh, Jared Kusnitz, Paget Brewster, Richard Erdman, Blake Clark, Jill Latiano, Jack Black, Eric Christian Olsen, Hilary Duff, Michael Kenneth Williams, Stephen Tobolowsky, Josh Holloway, Amber Lancaster, Betty White, Rob Corddry, Brit Marling, Michael McCafferty, Lauren Stamile, Jillian Rose Reed, Taran Killam, Kirk Fox, John Goodman, Katharine McPhee, Patton Oswalt, Holly Beavon, Michael Ironside, Ryan Lee, Julianna Guill, Holland Roden, Marcus Folmar, Crystal the Monkey, Marcus Choi, Jeff Garlin, Luis Guzmán, Iqbal Theba, Matt Walsh, Nick Kroll, Tony Hale, Jason Rogel, David Born, Alix Elizabeth Gitter, Brad Slaughter, Matt Lucas, Malcolm McDowell, Irene Choi, James Brolin, Mel Rodriguez, Luke Youngblood, Kimberley Datnow, John Oliver, Brie Larson, Matt Jones, Jonathan Banks, Robert Patrick, Josh Diamond, Walton Goggins, Barak Hardley, Jennie Garth, Nathan Fillion, Danielle Kaplowitz, Brooke Lynn Howard, Mitchell Hurwitz, Gloria Sandoval, Katie Leclerc, Dan Harmon, Adam DeVine, Randall Park, Larry Cedar, Natalina Maggio, Maite Schwartz, Steven W. Bailey, Brian Huskey, Lee Weaver, Aaron Takahashi, Dan Bakkedahl, Max Charles, Marcy McCusker, Paulie Redding, Bruno Amato, Brendan Hunt, Matt Riedy, Mary McDonald-Lewis, Carol Kiernan, Zack Pearlman, Jennifer Flack, Cyrina Fiallo, Rob Schrab, Will Harris, Lisa Rinna, Natasha Leggero, Essam Ferris, Malcolm-Jamal Warner, Matt Berry, David Ury, Myko Olivier, Emily Chang, Jacob Bertrand, Tyrel Jackson Williams, Rene Gube, James Earl, Wendy McColm, David Schroeder, Duncan Joiner, David Jean Thomas, Billy Zane, Steve Guttenberg, Germaine Mozel Sims, Peggy Stewart, Tig Notaro, Saginaw Grant, Sancho Martin, Adrian Sparks, Charley Koontz, Steve Agee, Jill E. Alexander, Eddie Jackson, Isaac C. Singleton Jr., Blake Anderson, Hank Chen, Eve Brent, E.J. Callahan, Alfred Dennis, Brandon Killham, Aaron Hill, Sara Erikson, Lisa Loeb, Miguel Izaguirre, Leslie Connelly, Tim Mikulecky, Eric Bauza, James Martin Kelly, Tate Hanyok, Jen Kirkman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HoneyBunny
  ****

  Alelujá, konečně znovu seriál s inteligentním, svěžím humorem takové ráže, že spadnete smíchy z křesla. Na vysoké škole Greendale se sešla partička studentů, kterým scénáristé napsali krásně různorodé osobnosti: egoistický holkař Jeff, nezávislá feministka Britta, černošská křešťanská mamča Shirley, ex-drogově závislá slušňačka Annie, přitroublý fotbalista Troy, roztomilý xenofobní důchodce Pierce a můj oblíbený geek Abed. Právě díky posledně jmenovanému může Community odkazovat a parodovat řadu filmů a seriálů od MASH po buddy movies. Ale ty jsou jen lákavou polevou nad tím hlavním chodem - skvěle napsanými postavami s úžasnou chemií. Sledovat je při hláškování je opravdu slast. Naši partičku, která se původně scházela jen kvůli účení španělštiny, doplňují bizardnosti jako socha Luise Guzmána, školní maskot Human Being (skvělý running joke!) nebo ředitel školy, který vypadá jako Moby. Jen se modlím, aby tahle kvalitka ještě pár sezon vydržela. (Edit: Seriál vydržel, kvalita bohužel ne...)(1.3.2011)

 • TheJokerCZ
  ****

  Docela ulítlý seriál, abych pravdu řekl. Ale mě ty bláznivé scény a dialogy nevadí. Ba naopak. Zvláště pak v podobě teplého děkana a seňora Changa. No a myslím si, že scénu s Piercem pokoušícím se nakreslit mlýn si budu hodně dlouho pamatovat, protože jsem měl skoro slzy v očích. První dvě řady byly TOP no a ta pátá se slušně rozjíždí, takže to nevypadá na podobný průser, jako tomu bylo u té čtvrté. 1. řada 9/10, 2. řada 9/10, 3. řada 7/10, 4. řada 4/10.(31.1.2014)

 • Stegr
  ***

  60%(8.7.2015)

 • sheen
  *****

  Každým dílem lepší a lepší, hltám to:)(15.7.2012)

 • Hrabka
  ***

  Slušný seriál, ale jen několik málo dílů stojí opravdu za to. Zbytek je pro mě jen nudná šablona ve stylu "Jeff (nebo někdo jiný) se vzepře skupině, ale nakonec si to uvědomí a udělá vše proto, aby se na konci měli zase všichni hrozně rádi". Tohle se tam objevuje dost často a vyznívá to uměle a strojeně. Koncem první série se to začalo stupňovat a postavy mi začaly lízt na nervy, zachraňoval to už jen Chang. Ovšem paintball (1x23) a poslední epizoda (1x25) se mi líbila, takže jsem dal druhý sérii ještě šanci. Tou jsem se ovšem jen těžko prokousával, na některý postavy jsem byl už dost alergickej. Některý epizody nebo spíš některý momenty byly fajn, ale jinak jsem u toho dost často trpěl a doufal, že to trápení brzy skončí. Opravdu povedený byl jen paintball vol. II slepený do posledních dvou epizod. Nechápu tu většinovou oblíbenost tohoto seriálu, mě to celkově moc nebaví. Nevím, jestli se do další série vůbec pustím...(27.2.2011)

 • Joel McHale

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace