poster

Sezení

 • USA

  Sessions, The

 • USA

  Surrogate, The

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Terapia

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2012, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ***

  V rámci možností dobré. Což nic nemění na tom, že film, v němž se ochrnutý John Hawkes snaží přijít o panictví s Helen Hunt, nepůsobí zrovna dvakrát lákavě. Naštěstí se to vcelku úspěšně drží mezi krajními mantinely "nevkusné" a "líbivý lapač cen". Cílová divácká skupina filmu mi uniká - protože pro starší konzervativní diváky, kteří mají obyčejně rádi dojemné filmy s postiženými lidmi, jsou The Sessions nejspíš příliš sexuálně otevřené, pro fanoušky how-to-lose-virginity komedií je v nich příliš nahého Johna Hawkese a Helen Hunt ...(1.2.2013)

 • verbal
  ***

  Prcání kvadruplegiků není téma, na které bych zrovna dvakrát toužil vidět film, notabene s avízovanou frontální nahotou padesátileté Honící Heleny, s níž bych slovo sex nespojoval ani v dobách, kdy ještě svou vizáží plašívala Swayzeho Nejbližší příbuzenstvo. Po zhlédnutí však musím konstatovat, že ten soft na Gluma dokáže opravdu zázraky a na to, jak má přetočený tachometr, se na ní dalo docela dívat i ve chvílích, kdy si za zvuku suchého zipu odlepila z bobra kalhotky a snažila se do sebe nasoukat kvadruplegikova lenocha. Ačkoliv se to ke konci trochu zvrhne v obrněnou romantiku, určitě si jeden obohatí své wykydpedické znalosti o to, jak se dá s úspěchem opíchat gumový muž s lízací hlavou, aniž by se zadusil, když má zrovna na xichtě rybu.(1.2.2013)

 • numi
  ***

  Až na hlavu zcela ochrnutý John Hawkes si v šestatřiceti u Helen Hunt koupí ztrátu svého panictví a povídá si o tom s knězem Williamem H. Macym? Tenhle je film je opravdu přesně takový, jaký byste dle popisu čekali.(23.3.2013)

 • boshke
  ****

  (Febio Fest) Hned na začátku, když se Mark ploužil areálem školy na té své motorové posteli, mi přirozeně naskočilo "Jéžiš, slzavé údolí. Jsem postižený, litujte mne. Nešťastně se zamiluju a pak budu půl filmu umírat.". Kardinální (asi vliv nedávno skončivší konkláve) chyba. Mark je sympatický ironik, a i když pocit lítosti tam je (kdo by také nelitoval člověka schopného ovládat pouze hlavu a strávit mimo svou "železnou plíci" pouhých několik hodin), většinu filmu jsem i přesto strávil s úsměvem na rtech, který jednoduše (ani složitě) nešel potlačit. Překvapila mne Helen, jaká je to nestyda (ve zcela pozitivním slova smyslu), a potěšil William H. Macy jako farář... 90%(19.3.2013)

 • Kaluž
  ****

  40 let panic 2. Méně humoru, více emocí, Helen Huntová ukáže bobříka a William H. Macy válí v roli kněze. Žánrově neuchopitelné, ale rozhodně svěží. Podruhé to však vidět nepotřebuju, sexuální praktiky kvadruplegiků nejsou zrovna mým šálkem erotična.(20.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace