poster

Nezapomeň na mě

 • USA

  Remember Me

 • Slovensko

  Nezabudni na mňa

Drama / Romantický / Psychologický

USA, 2010, 113 min

 • Molly
  *****

  Jsou mladí, jsou krásní, uvnitř však zranění, zžíráni traumatem ze ztráty blízkého člověka. Hříčkou osudu se seznámí a zamilují, dvě bytosti ztracené v newyorské šedi, a navzájem si prosluní své životy. A když to už už vypadá, že se všechno v dobré obrátí, když se svět zdá konečně barevnější a traumata po boku milované osoby snesitelnější, přijde jedno osudové ráno... Ne, pane režisére, nebojte se, na ten zážitek, který jste mi svým filmem zprostředkoval, na to mrazení v zádech v přetopeném kině, na ten čistý zásah do srdce určitě nezapomenu. Nechci.(8.4.2010)

 • Payushka
  ***

  První slovo, které mě při pohledu na Roberta napadlo, bylo wow! Jistě, je to velice pohledný mladý chlapec, ale především – on skutečně umí hrát!(7.11.2010)

 • viperblade
  ****

  Jednou jsem takhle viděl trailer na nový film s tím "bledým ksichtem" Pattinsonem. A hned jsem si myslel, že tenhle kluk prostě nemá na to, aby vystoupil ze stínů Twilight ságy. Jenže dnes, když jsem dokoukal tento film, už o tom nejsem tak přesvědčený. Neříkám, že je to nějaký extra herec, ale svou roli zde (až na některá místa) zvládl solidně. A takový je i celý Remember Me. Je to solidní film, který nestojí jen na tom překvapivém konci (mimochodem, musím "vřele" poděkovat několika lidem v diskuzi, že mi zkazili zážitek a napsali tam pointu, aniž by předtím bylo varování nebo alespoň to debilní slovo SPOILER!) ale stojí i na skvělých hercích. Emilie de Ravin mi potvrdila, že i když Ztraceni skončili, ona rozhodně neskončila - v tomto snímku byla dokonalá, navíc i ve 29 letech jsem jí věřil, že je studentkou, která má 21. Po hodně dlouhé době (nebo snad i poprvé?) jsem viděl Pierce Brosnana v dost záporné roli, kterou si ale parádně užil. A Chris Cooper to je jen ta pomyslná třešnička na dortu. Ale nesmím zapomenout ani na malou Ruby Jerins (Caroline), která na svůj věk podala parádní výkon. Těsně po skončení filmu jsem chtěl dát plný počet, navzdory tomu, že jsem si neužil pointu, ale po půlhodině, co film skončil, ten "správný" pocit už nemám. Na tenhle film sice nezapomenu, ale vyprchal ze mě vcelku rychle, proto dnes "jen" za čtyři s tím, že na Pattinsona se dá dívat jedině bez toho bílého make-upu!(21.9.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Emilie de Ravin se narodila ve stejném roce jako její filmová postava Ally, tedy v roce 1981. (Polinecka)

 • - Najít představitelku Ally bylo složité a trvalo dlouho, než byla objevena Emilie de Ravin. Největším problémem byl posléze výškový rozdíl mezí ní a Robertem Pattinsonem. (akisha)

 • - Během přestávky při natáčení scény z ulice, se Robert Pattinson zranil při útěku před horlivými fanoušky. Při přecházení ulice do něj narazilo auto, ale nepřejelo ho. Neutrpěl žádná vážná zranění a bodyguardi mu okamžitě přispěchali na pomoc. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace