Přestupný rok

Leap Year

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2010, 99 min

• playboxguest

V Irsku je krásně, to se musí nechat, ale příběh se mezi záběry na ten skvost někam jaksi vytratil. A zábavu vzal sebou.(27.9.2011)

Další z plejády amerických tuctovek, která drží v ruce dva silné trumfy - Amy Adams a Irsko, což je stát, do něhož jsem se bezvýhradně zamiloval a to až tak, že jsem si v Dublinu koupil ponožky se zeleným trojlístkem a nápisem "My feet will be always in Ireland". Čím víc Irska, tím lépe pro mě.(28.7.2016)

Překrásný romantický film přesně podle mého gusta. Vím, že takových filmů bylo natočených už hodně, ale já na to můžu koukat donekonečna a stejně mě to nikdy nepřestane bavit. Sympatický pár a pěkná příroda taky dělalo hodně. 80%.(2.11.2013)

• predators

Přestupný rok neurazí, ale k nějaké romantické nebo vtipné uspokojenosti má daleko. Nic nového pod sluncem, ale i tak se najde moment, kdy srdéčko zaplesá, a to hlavně díky milé ústřední dvojici a Irsku. :-) 45%(24.4.2010)

• rikitiki

Velkým kladem snímku je, že by s z něj dal sestříhat moc hezký kalendář s přírodními krásami Irska. A co dál? Dál už nic! Film o setkání dvou vzájemně si nesympatických lidí nemusí být vždycky jen blbost. Jak se říká: "Láska nehněvaná, není milovaná". Jenomže to by musel scénárista trochu rozhýbat mozek a ne jenom vzpomínat, jaké romantické komedie na tohle téma viděl a co by z nich mohl ukrást. ____ Hlavní dvojice je na facku, jejich nevraživost je až protivně vykalkulovaná. Oba by potřebovali návštěvu dobrého psychologa a v reálném životě by měli mít zakázáno se k sobě jen přiblížit. Protože potomek takové dvojice by dokázal rozpoutat třetí světovou.(31.12.2013)