poster

Přestupný rok

 • USA

  Leap Year

 • Slovensko

  Priestupný rok

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2010, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mia...
  *****

  Bez výhrad .. jemné, krásné, křehké a zcela vyvážené. Nepřehnané a milé .... jsem více než spokojená se vším ...krásný příběh, herci, příroda ... :)(2.1.2014)

 • F.man
  *

  Další z těch umělohmotných a neosobních komedií, při kterých po 10 minutách zná člověk celý děj. Tentokrát tady ale nejsou ani žádné vtipné momenty, zajímavé dialogy či alespoň malinkatý moment překvapení. Amy Adams taky nepředvádí nějaké extra herectví což se bohužel týká i Matthewa Goodeho. No prostě snímek, který znamená ztrátu času a který nemůže dostat vyšší hodnocení než jednu hvězdu. What are you, the Lucky Charms leprecaun?(4.8.2010)

 • mysiak
  **

  Rozdielne časti filmu, prispeli skôr ku slabšiemu hodnoteniu...Goode a Adams sú veľmi dobrá dvojka čo sa týka humoru, ale v citovej časti sa to moc nechytá...o klišé je zbytočné hovoriť, ide o obyčajnú romantickú komédiu...(18.8.2010)

 • HoneyBunny
  ***

  Přestupný rok je lepší, než čsfd hodnocení napovídá. Minimálně ústřední dvojka Amy Adams - Matthew Goode stojí za to: jiskří to mezi nimi, oba jsou sympaťáci a co chvíli se vytasí s dobrým vtípkem nebo průpovídkou. A pak tu samozřejmě máme krásné irské exteriéry. Scénář žádná překvapení nenachystal, ale ani neškobrtne (ach ano, ten konec na sluncem ozářených útesech je jak z filmů podle Rosamunde Pilcher). Navzdory absenci originality mě tenhle film poměrně bavil a bez problému si ho dám na televizní obrazovce znovu.(9.8.2010)

 • Aknah
  ****

  To se mi tedy tuze líbilo... milé, ano prvoplánové, ale to asi jako každej romantickej film, kde hned prokouknete scénař a jak to asi dopadne... :) Každopádně oba herci sympatičtí, Amy mám ráda. Mimochodem, kdo by nepropadl jeho očím, no? :) moc hezké, poplakala jsem si :D(24.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace