poster

Přestupný rok

 • USA

  Leap Year

 • Slovensko

  Priestupný rok

 • Velká Británie

  Leap Year

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2010, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  V Irsku je krásně, to se musí nechat, ale příběh se mezi záběry na ten skvost někam jaksi vytratil. A zábavu vzal sebou.(27.9.2011)

 • claudel
  ***

  Další z plejády amerických tuctovek, která drží v ruce dva silné trumfy - Amy Adams a Irsko, což je stát, do něhož jsem se bezvýhradně zamiloval a to až tak, že jsem si v Dublinu koupil ponožky se zeleným trojlístkem a nápisem "My feet will be always in Ireland". Čím víc Irska, tím lépe pro mě.(28.7.2016)

 • Kamca_
  ****

  Překrásný romantický film přesně podle mého gusta. Vím, že takových filmů bylo natočených už hodně, ale já na to můžu koukat donekonečna a stejně mě to nikdy nepřestane bavit. Sympatický pár a pěkná příroda taky dělalo hodně. 80%.(2.11.2013)

 • predators
  **

  Přestupný rok neurazí, ale k nějaké romantické nebo vtipné uspokojenosti má daleko. Nic nového pod sluncem, ale i tak se najde moment, kdy srdéčko zaplesá, a to hlavně díky milé ústřední dvojici a Irsku. :-) 45%(24.4.2010)

 • rikitiki
  **

  Velkým kladem snímku je, že by s z něj dal sestříhat moc hezký kalendář s přírodními krásami Irska. A co dál? Dál už nic! Film o setkání dvou vzájemně si nesympatických lidí nemusí být vždycky jen blbost. Jak se říká: "Láska nehněvaná, není milovaná". Jenomže to by musel scénárista trochu rozhýbat mozek a ne jenom vzpomínat, jaké romantické komedie na tohle téma viděl a co by z nich mohl ukrást. ____ Hlavní dvojice je na facku, jejich nevraživost je až protivně vykalkulovaná. Oba by potřebovali návštěvu dobrého psychologa a v reálném životě by měli mít zakázáno se k sobě jen přiblížit. Protože potomek takové dvojice by dokázal rozpoutat třetí světovou.(31.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace