poster

Přestupný rok

 • USA

  Leap Year

 • Slovensko

  Priestupný rok

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2010, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Duše irského samorosta se smyslem pro nevkus a americké trubky s úchylkou dávat jména kufrům k sobě míří tak nekompromisně, že jakékoli překvapení samo sebe vyloučilo již po úvodních titulcích. Sarkastické hlášky však málokde znějí tak dobře, jako v dešti na zeleném ostrově, takže já s tímto lehce průhledným snímkem nemám žádný problém.(12.10.2011)

 • novoten
  **

  Všechno se zdá být v naprostém pořádku. Irsko je prototyp krajiny snů, Matthew Goode dává na odiv samotářské charisma a Amy Adams...je Amy Adams. Ale ve chvíli, kdy se spustí titulky, přichází neodvratná pravda. Leap Year není ničím jiným než naplněnou škatulkou. Sice naplněnou přesně do puntíku, ale se zoufale předvídatelným vzorcem, kde je jasné všechno, včetně plánovaných dějových překvapení. Proto musí být předem jasné i konečné hodnocení.(17.8.2011)

 • Kamca_
  ****

  Překrásný romantický film přesně podle mého gusta. Vím, že takových filmů bylo natočených už hodně, ale já na to můžu koukat donekonečna a stejně mě to nikdy nepřestane bavit. Sympatický pár a pěkná příroda taky dělalo hodně. 80%.(2.11.2013)

 • mysiak
  **

  Rozdielne časti filmu, prispeli skôr ku slabšiemu hodnoteniu...Goode a Adams sú veľmi dobrá dvojka čo sa týka humoru, ale v citovej časti sa to moc nechytá...o klišé je zbytočné hovoriť, ide o obyčajnú romantickú komédiu...(18.8.2010)

 • F.man
  *

  Další z těch umělohmotných a neosobních komedií, při kterých po 10 minutách zná člověk celý děj. Tentokrát tady ale nejsou ani žádné vtipné momenty, zajímavé dialogy či alespoň malinkatý moment překvapení. Amy Adams taky nepředvádí nějaké extra herectví což se bohužel týká i Matthewa Goodeho. No prostě snímek, který znamená ztrátu času a který nemůže dostat vyšší hodnocení než jednu hvězdu. What are you, the Lucky Charms leprecaun?(4.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace