Poslední píseň

Last Song, The

Posledná pieseň

Drama / Romantický

USA, 2010, 103 min

Nenudil jsem se, pobavil jsem se a poslechl jsem si výborný soundtrack. Má to hloubku, což se cení. 7/10!(25.7.2010)

Tuctová teenagerská romantika okorenená jedným smutným okamihom. Ale dá sa na to pozerať.(28.7.2010)

• dopitak

Cílová skupina? Teenagerky? Ale co teda ta rakovina? Pokus o doják? Jediné uznání si zaslouží mladičký Jonah (Bobby Coleman) a kupodivu docela povedený dabing bez Libora Terše a multihlasů. Liam Hemsworth by se jistě uživil i jako pornoherec.(24.10.2010)

• - Meno hlavnej hrdinky vymyslela jej samotná predstaviteľka Miley Cyrus. (Cherry_Bomb)

• - První den natáčení filmu začal scénou, kdy si Veronica Miller (Miley Cyrus) a William Blakelee (Liam Hemsworth) dají polibek v oceánu. (Terva)

• - Film se měl původně natáčet v Severní Karolíně, avšak po uvážení finanční stránky projektu a výhod se štáb rozhodl pro Georgii. (Terva)