Poslední píseň

Last Song, The

Posledná pieseň

Drama / Romantický

USA, 2010, 103 min

66% na kontě? To mi přijde sakra málo, protože tohle byl jeden z nejlepších romantických filmů, co jsem viděl. Ano, bylo tam spoustu klišé a scén, kdy další průběh bylo velmi lehké odhadnout. Jenomže na ten film se fakt dobře koukalo. Měl povedený námět, scénář, zajímavou hlavní hrdinku se zvláštním chraplavým hlasem a hudební stránka byla taky perfektní (dobrá práce, Aarone Zigmane - hudba). Navíc herec Greg Kinnear (táta Ronnie) zahrál svojí roli opravdu dobře a věřím, že jeho osud v závěru dojal nemálo žen. Tleskám a děkuji režisérce za krásný filmový zážitek. 80% (with J.)(3.7.2012)

• Maty85

Romantika a drama žánr do sebe jen horko těžko zapadají, k tomu přidejte průměrný herecký obsazení a na výsledek se můžete podívat. Nic moc.(28.7.2010)

Jde o naprosto průměrnou romanťárnu dle zaběhnutého scénáře. Nic nepřekvapí, nic nepotěší, nic neodradí.(22.7.2012)

• - Film bol dokončený skôr ako kniha. (Cherry_Bomb)

• - Mnoho záběrů, zejména těch nočních, bylo točeno s dablerkou hlavní představitelky. Kvůli její nezletilosti byla totiž její pracovní doba značně omezena. (fraktal)

• - Meno hlavnej hrdinky vymyslela jej samotná predstaviteľka Miley Cyrus. (Cherry_Bomb)