Poslední píseň

Last Song, The

Posledná pieseň

Drama / Romantický

USA, 2010, 103 min

Teda z toho snímku sálá teplo. Hřejivé, humorné, pěkné a romantické. Scénář - Nicholas Sparks a Jeff Van Wie. Když jsem v hodnoceních uviděl pět hvězd a pod tím hned odpad, neodolal jsem a na snímek se podíval. Tento druh filmů nějak moc nesleduji, ale čtyři hvězdy se mi zdá uspokojivé - já se nenudil.(20.7.2011)

Miley Cyrus nemám ráda a v podstatě jsem jenom byla zvědavá na zpracování dalšího románu Nicholase Sparkse. A nebylo to vůbec špatné. Je to takový film pro teenagery, který se snaží na diváka strhnout lavinu emocí a místy se to i daří.(19.9.2010)

Vážně povedené. Kdo tenhle film film viděl a stejně dál tvrdí, že Miley Cyrus neumí hrát, má smůlu - nicméně my, kteří máme alespoň trochu citu pro objektivitu, to zkrátka uznat musíme. Děvče podalo opravdu dobrý výkon, a co bylo ještě lepší, nezastínil ho ani výborný Greg Kinnear. Vadil mi snad jedině Liam Hemsworth (to způsobila moje heterosexualita), ale i jeho loverboy se dal překousnout. Scénář Poslední písně není nijak objevný, už na začátku si vlastně můžete domyslet, jak film dopadne, ovšem právě díky hercům to tentokrát není až takové minus jako jindy. Bod snímku dávám určitě i za fakt, že ačkoliv se zkraje tváří jako prázdninové zaláskovaná limonáda, přemění se v dramátko plné opravdově vypadajících emocí. A s hezkou hudbou.(19.3.2011)

Tuctová teenagerská romantika okorenená jedným smutným okamihom. Ale dá sa na to pozerať.(28.7.2010)

• lopata555

Úplne súhlasím s názorom užívateľa menom Riley "OMG jedno klišé za druhým. Den první: Will polije Ronnie milk shakem. Den druhý: Ronnie Willa k smrti nenávidí. Den třetí: Ronnie s Willem spolu z neznámého důvodu chodí. Stále den třetí: Ronnie se s Willem rozchází. Stále den třetí: Ronnie Willovi odpouští. Den čtvrtý: Ronnie a Will rovná se velká světová láska. Den pátý: Ronnie se z Willem opět rozchází. Stále den pátý: I LOVE YOU. Den šestý: rozchod. Den sedmý: Happy end." Ja len k tomu ešte dodám je to tak patetické a sladké, že idem dneska na testy či som nedostal celoživotnú cukrovku !(10.2.2014)