Poslední píseň

Last Song, The

Posledná pieseň

Drama / Romantický

USA, 2010, 103 min

K Miley Cyrus mám neutrální vztah, nejsem tak zatížen zakořeněnou averzí vůči mladičké zpěvačce, takže mohu prohlásit, že přestože Poslední píseň není vlastně ničím originální, tak jde o povedenou kombinaci romantiky a dramatu, u níž fungují obě roviny, tak jak mají. Herecké výkony nejsou vůbec špatné, Greg Kinnear je skvělý, Liam Hemsworth sympatický a Miley se snaží a docela jí to vychází. Vcelku milá záležitost.(30.1.2011)

mam iba jednu otazku. kto dovolil Miley vstupit pred kameru? to dievca nevie hrat. pribeh pekny, tak ako vsetky Sparksovky, ale kazdy jeho film stoji a pada na hlavnych predstaviteloch a na chemii medzi nimi. A jedine stastie tohto filmu bolo, ze neslo ani tak o vztah dcera/priatel, ako o vztahy dcera/otec/brat. takze za tri, s prizmurenymi ocami a aj to iba za mojho milovaneho Grega.(20.10.2015)

• Maty85

Romantika a drama žánr do sebe jen horko těžko zapadají, k tomu přidejte průměrný herecký obsazení a na výsledek se můžete podívat. Nic moc.(28.7.2010)

Miley Cyrus nemám ráda a v podstatě jsem jenom byla zvědavá na zpracování dalšího románu Nicholase Sparkse. A nebylo to vůbec špatné. Je to takový film pro teenagery, který se snaží na diváka strhnout lavinu emocí a místy se to i daří.(19.9.2010)

OMG jedno klišé za druhým. Den první: Will polije Ronnie milk shakem. Den druhý: Ronnie Willa k smrti nenávidí. Den třetí: Ronnie s Willem spolu z neznámého důvodu chodí. Stále den třetí: Ronnie se s Willem rozchází. Stále den třetí: Ronnie Willovi odpouští. Den čtvrtý: Ronnie a Will rovná se velká světová láska. Den pátý: Ronnie se z Willem opět rozchází. Stále den pátý: I LOVE YOU. Den šestý: rozchod. Den sedmý: Happy end.(31.7.2011)