poster

Poslední píseň

 • USA

  Last Song, The

 • Slovensko

  Posledná pieseň

Drama / Romantický

USA, 2010, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chen
  ****

  K Miley Cyrus mám neutrální vztah, nejsem tak zatížen zakořeněnou averzí vůči mladičké zpěvačce, takže mohu prohlásit, že přestože Poslední píseň není vlastně ničím originální, tak jde o povedenou kombinaci romantiky a dramatu, u níž fungují obě roviny, tak jak mají. Herecké výkony nejsou vůbec špatné, Greg Kinnear je skvělý, Liam Hemsworth sympatický a Miley se snaží a docela jí to vychází. Vcelku milá záležitost.(30.1.2011)

 • larelay
  ***

  mam iba jednu otazku. kto dovolil Miley vstupit pred kameru? to dievca nevie hrat. pribeh pekny, tak ako vsetky Sparksovky, ale kazdy jeho film stoji a pada na hlavnych predstaviteloch a na chemii medzi nimi. A jedine stastie tohto filmu bolo, ze neslo ani tak o vztah dcera/priatel, ako o vztahy dcera/otec/brat. takze za tri, s prizmurenymi ocami a aj to iba za mojho milovaneho Grega.(20.10.2015)

 • Maty85
  **

  Romantika a drama žánr do sebe jen horko těžko zapadají, k tomu přidejte průměrný herecký obsazení a na výsledek se můžete podívat. Nic moc.(28.7.2010)

 • Ellise
  ***

  Miley Cyrus nemám ráda a v podstatě jsem jenom byla zvědavá na zpracování dalšího románu Nicholase Sparkse. A nebylo to vůbec špatné. Je to takový film pro teenagery, který se snaží na diváka strhnout lavinu emocí a místy se to i daří.(19.9.2010)

 • Riley
  ***

  OMG jedno klišé za druhým. Den první: Will polije Ronnie milk shakem. Den druhý: Ronnie Willa k smrti nenávidí. Den třetí: Ronnie s Willem spolu z neznámého důvodu chodí. Stále den třetí: Ronnie se s Willem rozchází. Stále den třetí: Ronnie Willovi odpouští. Den čtvrtý: Ronnie a Will rovná se velká světová láska. Den pátý: Ronnie se z Willem opět rozchází. Stále den pátý: I LOVE YOU. Den šestý: rozchod. Den sedmý: Happy end.(31.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace