Dobytí Měsíce (TV film)

Dokumentární / Drama

Velká Británie, 2009, 91 min

Richard Dale

Tony Basgallop

Slušná dokumentárně-dramtická rekonstrukce události, která zásadně ovlivnila dějiny celého lidstva. Filmu trochu škodí občasná nepřehlednost, ale nakonec si na to divák zvykne...(22.7.2009)

Tradiční dokudrama. Celkem nic zvláštního.(22.9.2009)

Celkom zaujímavý a nenáročný film. Poteší, ale neprekvapí. Dosť bolo filmov o vesmíre. 70%(10.11.2012)

• corona

Zo všetkých hraných dokumentov, filmov a rekonštrukcií na tému pristátia na Mesiaci, ktoré som videla, bol tento asi najviac patetický a nabitý patriotizmom. Ok, závod vyhrali, Kennedyho výzvu naplnili, možno by ma viac potešilo, keby už konečne astronautov ukázali ako obyčajných ľudí ( Armstrong neskôr trpel, že bol prvý, Aldrin, že bol druhý a Collins, že tam nebol).(28.7.2011)

Dokument o malém kroku pro člověka a velkém skoku pro lidstvo. Byl jsem dojat, když jsem viděl Armstronga poskakujícího po Luně, vzadu nad obzorem kotouč Země, tehdy se podařilo něco neskutečného.(29.8.2012)