poster

Dobytí Měsíce (TV film)

 • Velká Británie

  MoonShot

Dokumentární / Drama

Velká Británie, 2009, 91 min

Režie:

Richard Dale

Scénář:

Tony Basgallop
 • TheMaker
  ****

  Hezký dokument. Sice jsem měl ze začátku také problém s přehledností, jak píše Sairina, ale nakonec jsem se do toho dostal :) Hvězdičku přidávám za nádhernou hudbu, která byla (ne)nápadně podobná hudbě z mých oblíbených filmů Znamení a Armaggedon.(21.7.2009)

 • Pragrik
  ***

  Téma skvělé, zpracování průměrné, ale tento historický okamžik v dějinách nelze opomenout a slova,,Malý krůček pro člověka,ale velký skok pro lidstvo" si musíme neustále připomínat. A dokument nám připomíná a neznalce upozorňuje, že na Měsíc jako první neletěl jen samotný a všem známý Neil Armstrong, ale i dva další američtí kosmonauté Edwin „Buzz“ Aldrin a pilot velitelského modulu Michael Collins.(22.7.2009)

 • NinadeL
  ***

  Tradiční dokudrama. Celkem nic zvláštního.(22.9.2009)

 • igi B.
  *

  Jo, tak asi tak nějak se to před těma čtyřiceti letama natáčelo... %-[] - - - P.S. Za český dabing nakopat šašky z čété do odvrácené tváře... °-[ - - - P.P.S. Chybí mi zde v popisu žánr "lidová komedie"... A co na to Chip? A co strýček Sam?? ;oP - - - - - (Poprvé viděno 24.7.2011 na >náměsíčném prostoru< , hodnocení 185., komentář zde s úšklebkem jako šestnáctý - 24.7.2011)(24.7.2011)

 • Greg
  ****

  Slušná dokumentárně-dramtická rekonstrukce události, která zásadně ovlivnila dějiny celého lidstva. Filmu trochu škodí občasná nepřehlednost, ale nakonec si na to divák zvykne...(22.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace