poster

Dobytí Měsíce (TV film)

 • Velká Británie

  MoonShot

Dokumentární / Drama

Velká Británie, 2009, 91 min

Režie:

Richard Dale

Scénář:

Tony Basgallop
 • Pragrik
  ***

  Téma skvělé, zpracování průměrné, ale tento historický okamžik v dějinách nelze opomenout a slova,,Malý krůček pro člověka,ale velký skok pro lidstvo" si musíme neustále připomínat. A dokument nám připomíná a neznalce upozorňuje, že na Měsíc jako první neletěl jen samotný a všem známý Neil Armstrong, ale i dva další američtí kosmonauté Edwin „Buzz“ Aldrin a pilot velitelského modulu Michael Collins.(22.7.2009)

 • RHK
  ****

  Dokument o malém kroku pro člověka a velkém skoku pro lidstvo. Byl jsem dojat, když jsem viděl Armstronga poskakujícího po Luně, vzadu nad obzorem kotouč Země, tehdy se podařilo něco neskutečného.(29.8.2012)

 • GILLWANDER
  ***

  Celkom zaujímavý a nenáročný film. Poteší, ale neprekvapí. Dosť bolo filmov o vesmíre. 70%(10.11.2012)

 • Fingon
  ***

  Tomuto hranému dokumentu nejvíce ubližuje dabing - i přes použití provařených dabérů dokumentů se v české zvukové stopě stírá v originálu pravděpodobně slyšitelný rozdíl mezi původními nahrávkami a nově natočeným materiálem, což je strašná škoda. Proč sakra ČT nevysílá duálně, titulky pro neslyšící teď má prakticky každý film, na který jsem se v poslední době v TV díval...(22.7.2009)

 • Greg
  ****

  Slušná dokumentárně-dramtická rekonstrukce události, která zásadně ovlivnila dějiny celého lidstva. Filmu trochu škodí občasná nepřehlednost, ale nakonec si na to divák zvykne...(22.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace