poster

Má mě rád, nemá mě rád

 • USA

  Flipped

 • Slovensko

  Má ma rád, nemá ma rád

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Otázka každé ztřeštěné mladé holčiny: Má mě rád, nemá mě rád. A do toho si trhá lístečky dokud z pampelišky nezůstane jenom stonek. Nádherně a neskutečně příjemně odvyprávěný dětský příběh o láskách, strastech a radostech, kterých se člověk může dočkat, ale i nemusí. Každopádně v každém ohledu ho tento film svojí láskou zahřeje a na hodinu a půl vyloudí pohodový úsměv na obličeji.(31.1.2011)

 • Cherish
  *****

  Nádhera, nádhera, nádhera! Tento snímek mě uchvátil jak vypravěčským stylem, tak retro atmosférou, kterou zbožňuji. A pokud má film pro mě tu správnou atmosféru, jsem ochotna mu odpustit skoro cokoliv. I když tady v podstatě nebylo co odpouštět. K hlavním představitelům ani nemá cenu se vyjadřovat, byli úžasní. Po skončení závěrečných titulků jsem měla obrovskou chuť pustit si Flipped znovu a to se mi rozhodně často nestává. Tento snímek se zařadil k mým oblíbeným a já nemám nejmenší důvod nedat mu plné hodnocení.(21.8.2011)

 • Sarkastic
  ****

  Tak stejně jako u jeho předchozího filmu Než si pro nás přijde, se Reinerovi (skoro) podařilo dostat mě tam, kam chtěl. Znovu šlo o neobyčejně pozitivní a příjemnou podívanou, jenom s tím rozdílem, že režisér místo ironie, hořkosti, nadhledu, (nepřeháněného) dojímání a bilancování přišel s kouzlem v podobě obrovské dávky přirozenosti. Člověk se tak na ty 2 dívá, po chvíli se musí začít usmívat, a to mu vydrží vlastně až do konce filmu, který režisér dokázal vkusně ukočírovat. Nápad s 2 pohledy na stejnou věc se tady určitě vyplatil a i výběr hlavních protagonistů se vcelku vydařil (i když Callan McAuliffe mi tolik k srdci nepřirostl). Potěšila také dobová hudba, a přestože mě film nedostal tolik, jak bych si sám přál, poctivé 4* si tahle neobyčejně milá věc zaslouží (i když pořád tak nějak nechápu, že právě tenhle režisér natočil i Misery nechce zemřít, tomu se alespoň říká žánrová obměna).(25.5.2013)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 7.5/10] | me: Veľmi milý film s pekným príbehom a veľmi dobrým spracovaním. Spôsob rozprávania ako aj príbeh samotný idú ruka v ruke a pôsobia tak na diváka veľmi pohodovo a príjemne. Bryce, you should come up here. It's so beautiful. (30.5.2011)

 • cheyene
  *****

  Už od prvních minut jsem začínal tušit, že tohle by se mi mohlo líbit. Mé tušení nezklamalo. "Má mě rád, nemá mě rád" je jako precizně namíchaný koktejlík, který je naservírovaný v krásném pohárku, sám o sobě chutně vypadá, ještě lépe chutná a po jeho požití je vám neskutečně příjemně a dobře po těle i po duši. Zkrátka chuťovka a sladká odměna spojená s neopakovatelnými a jedinečnými pocity při její konzumaci. Že přeháním? Ani trochu. Snímek je opravdu skvěle zpracován, moc se mi líbila forma, v níž je podáván, takže chvíli je onen oddechový, romantický, komediální i lehce dramatický děj líčen z pohledu jednoho hrdiny a poté se vrací, aby nám vše ukázal i z druhé strany. Vskutku znamenitý tah. Nebylo by fér, kdybych nezmínil výborný soundtrack a obdivuhodné herecké výkony ústřední dvojice. Rád bych ještě vyzdvihl velmi sympatickou postavu dědečka, jenž zde představuje moudrost, tolerantnost a takt v jinak velmi zvláštní rodině, jež si o sobě myslí, že je víc, než "póvl" odnaproti. Jedna společná návštěva však může ukázat, jak se věci opravdu mají. Otec idiot, dcera "ťopka", syn srab, matka vcelku normální a děda pobral kladné vlastnosti za všechny. Rob Reiner mi připravil velmi příjemné překvapení, které si zaslouží diváckou pozornost a ode mě i plný počet hvězdiček.(15.12.2011)

 • - Bryce s rodinou sledují v televizi westernový seriál Bonanza (1959). (facojurka)

 • - Herci Anthony Edwards a John Mahoney v tomto filmu představující tchána a zetě se setkali již při natáčení jedné z epizod seriálu Pohotovost (od r. 1994). (JardaBauer)

 • - Stejnojmennou knihu, podle níž je film natočen, napsala americká spisovatelka Wendelin Van Draanen. Zatímco ve snímku se příběh odehrává v šedesátých letech dvacátého století, v knize se děj odehrává po roce 2000. (-bad-mad-wolf-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace