Má mě rád, nemá mě rád

Flipped

Má ma rád, nemá ma rád

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 90 min

Příběh povídaný ve dvou rovinách. Každá vyprávěná z jiného úhlu pohledu dospívajících dětí Juli a Bryce. Už od začátku je jasné, o čem celý příběh bude, takže žádné velké překvapení se nekoná. Ovšem i přesto velmi příjemně strávený filmový večer a mohu jen doporučit.(24.2.2011)

Krásně zpracované, někdy jsem si připadal jako kdybych četl knihu a ne se díval na film. Celý příběh mě pohltil i když jsem čekal úplně něco jiného a i když příběh něměl prakticky nějakou velkou hloubku, ta hloubka byla v té jednoduchosti.(23.1.2011)

Pekný film s veľkou dávkou romantiky medzi dvomi dospievajúcimi deťmi, ktoré si k sebe nevedia nájsť cestu. Film má tiež pekný dej a výborný rozprávačský štýl, veľmi ma tento film zaujal.(5.1.2011)

• - Stejnojmennou knihu, podle níž je film natočen, napsala americká spisovatelka Wendelin Van Draanen. Zatímco ve snímku se příběh odehrává v šedesátých letech dvacátého století, v knize se děj odehrává po roce 2000. (-bad-mad-wolf-)

• - Dům Bakerových byla jen "stavebnice". Místo, na kterém tento dům stál, je jinak park. (Cheeker)

• - Bryce s rodinou sledují v televizi westernový seriál Bonanza (1959). (facojurka)