Má mě rád, nemá mě rád

Má ma rád, nemá ma rád

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 90 min

• lesumir

Slušný vypravěčský styl, ale shit příběh o malejch zamilovanejch děckách. Teda, skoro.(5.8.2012)

Pekný film s veľkou dávkou romantiky medzi dvomi dospievajúcimi deťmi, ktoré si k sebe nevedia nájsť cestu. Film má tiež pekný dej a výborný rozprávačský štýl, veľmi ma tento film zaujal.(5.1.2011)

Rozpočet $14miliónovTržby USA $1,755,212Tržby Celosvetovo $-║ tak toto Reinerovi vyšlo, krásny príbeh braní s dvoch pohľadov, má to iskru, roztomilé /80%/(17.1.2011)

Úžasný štýl rozprávania, skvelí herci, brilantná réžia, výborný soundtrack, retro, humor, slzičky a jeden strom. Rob Reiner sa vrátil 20 rokov dozadu, keď bol kráľom filmových rozprávačov. Nádherné!(30.12.2010)

Rob Reiner se mi trefil do noty a po dlouhé době romantický film, který mě zahřál u srdce. Jde o to, že příběh je na přeskáčku vyprávěn z pohledu dvou dětí a díky tomuto se zde nachází mnoho překvapivých momentů, jak určitou situaci každá postava vnímá, nebo jak zkreslený pohled má... když se k tomu přidají úderné dialogy, skvělé herecké obsazení a příjemné prostředí a atmosféra, tak pohodová podívaná je na světě. Tento klenot byste si neměli nechat ujít, jen cynikům nedoporučuji… mé hodnocení 4,5 hvězdičky…(13.11.2011)