Má mě rád, nemá mě rád

Flipped

Má ma rád, nemá ma rád

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 90 min

Krásně zpracované, někdy jsem si připadal jako kdybych četl knihu a ne se díval na film. Celý příběh mě pohltil i když jsem čekal úplně něco jiného a i když příběh něměl prakticky nějakou velkou hloubku, ta hloubka byla v té jednoduchosti.(23.1.2011)

75%(3.2.2011)

Láskavý film, ktorý zahrial pri srdiečku. Nič viac, nič menej. Je to jednoduché, milé, úsmevné, poučné, dobre zahrané i zrežírované. Taká jednohubka, ktorá v túto dobu určite spríjemní deň. 90%.(22.2.2012)

• - Bryce s rodinou sledují v televizi westernový seriál Bonanza (1959). (facojurka)

• - Dům Bakerových byla jen "stavebnice". Místo, na kterém tento dům stál, je jinak park. (Cheeker)

• - Had ve filmu je vejcožrout africký. Živí se vajíčky snovačů (snovač je například vrabec), která jsou výrazně menší, než vejce slepičí. Juli by tak nemohla splnit Brycovo doporučení: "My ty vejce nechceme. Nakrm s nimi hada!" (Jirka_Šč)