poster

Má mě rád, nemá mě rád

 • USA

  Flipped

 • SK název

  Má ma rád, nemá ma rád

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 90 min

 • Cherish
  *****

  Nádhera, nádhera, nádhera! Tento snímek mě uchvátil jak vypravěčským stylem, tak retro atmosférou, kterou zbožňuji. A pokud má film pro mě tu správnou atmosféru, jsem ochotna mu odpustit skoro cokoliv. I když tady v podstatě nebylo co odpouštět. K hlavním představitelům ani nemá cenu se vyjadřovat, byli úžasní. Po skončení závěrečných titulků jsem měla obrovskou chuť pustit si Flipped znovu a to se mi rozhodně často nestává. Tento snímek se zařadil k mým oblíbeným a já nemám nejmenší důvod nedat mu plné hodnocení.(21.8.2011)

 • Radek99
  *****

  Tak jednoduchý, ale přitom tak krásný příběh. Kouzelný malý film, který spojuje podmanivou romantiku s laskavým pohledem na svět, v němž ženy a muži jsou sice skutečně dva různé živočišné druhy, dva různorodé živly, dva různé pohledy na svět, ale opravdu nelze přestat a pořád dokola k sobě navzájem hledat a nalézat cestu. Naprosto odzbrojující snímek...(1.2.2012)

 • Davies182
  *****

  Super. Každý, úplně každý z nás si něco podobného sám zažil. Sledování tohoto filmu musí zákonitě evokovat ohromnou myriádu nejrůznějších pocitů, díky kterým je pak samotný divácký zážitek úchvatným dobrodružstvím. Romantických příběhů tu je kopa, ale ne tolik jich vypráví o malé holce a klukovi... Takže alou pozapínat televizory, vyladit stereo a nechat se dobrovolně unést všedně výjimečným příběhem pro každého. Jistě, že je to dost prvoplánovité (spoustě lidí prostě "umělé" slzy vadí), ale tenhle snímek je prostě tak nádherný, že je pomalu euforií samotnou. Nejkrásnější závěrečná scéna za velmi dlouhou dobu.(16.1.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Herci Anthony Edwards a John Mahoney v tomto filmu představující tchána a zetě se setkali již při natáčení jedné z epizod seriálu Pohotovost (od r. 1994). (JardaBauer)

 • - Had ve filmu je vejcožrout africký. Živí se vajíčky snovačů (snovač je například vrabec), která jsou výrazně menší, než vejce slepičí. Juli by tak nemohla splnit Brycovo doporučení: "My ty vejce nechceme. Nakrm s nimi hada!" (Jirka_Šč)

 • - Stejnojmennou knihu, podle níž je film natočen, napsala americká spisovatelka Wendelin Van Draanen. Zatímco ve snímku se příběh odehrává v šedesátých letech dvacátého století, v knize se děj odehrává po roce 2000. (-bad-mad-wolf-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace