poster

Má mě rád, nemá mě rád

 • USA

  Flipped

 • Slovensko

  Má ma rád, nemá ma rád

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 90 min

 • Sarkastic
  ****

  Tak stejně jako u jeho předchozího filmu Než si pro nás přijde, se Reinerovi (skoro) podařilo dostat mě tam, kam chtěl. Znovu šlo o neobyčejně pozitivní a příjemnou podívanou, jenom s tím rozdílem, že režisér místo ironie, hořkosti, nadhledu, (nepřeháněného) dojímání a bilancování přišel s kouzlem v podobě obrovské dávky přirozenosti. Člověk se tak na ty 2 dívá, po chvíli se musí začít usmívat, a to mu vydrží vlastně až do konce filmu, který režisér dokázal vkusně ukočírovat. Nápad s 2 pohledy na stejnou věc se tady určitě vyplatil a i výběr hlavních protagonistů se vcelku vydařil (i když Callan McAuliffe mi tolik k srdci nepřirostl). Potěšila také dobová hudba, a přestože mě film nedostal tolik, jak bych si sám přál, poctivé 4* si tahle neobyčejně milá věc zaslouží (i když pořád tak nějak nechápu, že právě tenhle režisér natočil i Misery nechce zemřít, tomu se alespoň říká žánrová obměna).(25.5.2013)

 • Superpero
  ***

  Přišlo mi to moc vyumělkovaný. Holčička do něj byla zamilovaná nějak podezřele dlouho a já nevim proč. Hlavní hrdina mi totiž nesednul, vyhazoval jí vajíčka, vypadal přihřátě a v sedmý třídě nepozná kohouta od slepice, prostě to byl celkem debil. Uznávám, že ta vyprávěcí struktura, kdy je událost líčena z pohledu jednoho a pak zase trochu flashbackoidně z pohledu toho druhého, je fakt dobrá a i třeba společná večeře rodin se mi líbila. Jen to na mě celkově zas až tak nezapůsobilo, jako např. Reneirův starší majstrštyk Stůj při mě.(26.6.2011)

 • MISSha
  ****

  Nádherně odvyprávěný příběh jedné velké dětské lásky,který zahřeje u srdíčka i toho největšího škarohlída. 80%(7.6.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Herci Anthony Edwards a John Mahoney v tomto filmu představující tchána a zetě se setkali již při natáčení jedné z epizod seriálu Pohotovost (od r. 1994). (JardaBauer)

 • - Ve scéně po dražbě, kdy je oběd s košíkáři, tak Bryce  (Callan McAuliffe) vytáhne Juli (Madeline Carroll) ze židle a chce ji políbit. Při jeho vyprávění stojí Juli čelem ke dveřím a Bryce zády,  při vyprávění Juli je to naopak. (gegina31)

 • - Bryce s rodinou sledují v televizi westernový seriál Bonanza (1959). (facojurka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace