poster

Sestřička Jackie (TV seriál)

 • USA

  Nurse Jackie

 • Slovensko

  Sestrička Jackie

Drama / Komedie

USA, 2009, 80x30 min

Hrají:

Edie Falco, Merritt Wever, Paul Schulze, Stephen Wallem, Dominic Fumusa, Ruby Jerins, Anna Deavere Smith, Peter Facinelli, Mackenzie Aladjem, Eve Best, Arjun Gupta, Haaz Sleiman, Bobby Cannavale, Daniel London, Victor Garber, Andrea Martin, Jill Flint, Alexandra Daddario, James Schram, Harry L. Seddon, Angelo Lopez, Brian Distance, Christopher Evan Welch, Daisy Tahan, Nicole LaLiberte, Julia Ormond, Stephen Gevedon, Vanessa Ray, Eli Wallach, Christopher Abbott, Michael Arden, Becky Ann Baker, Cristin Milioti, Santino Fontana, Chris Chalk, Michael Potts, Mark Lotito, Nick Sandow, Jolly Abraham, Megan Byrne, Yetta Gottesman, Pedro Pascal, Michael Buscemi, Betty Gilpin, Morris Chestnut, Adam Ferrara, Julie White, Margaret Anne Florence, Jordan Gelber, Sepideh Moafi, Laura Poe, Ed Moran, Rajesh Bose, Virginia Kull, Annaleigh Ashford, Gillian Alexy, Alexander Flores, Fajer Al-Kaisi, Mellini Kantayya, Theo Stockman, Jenny Powers, Amina Robinson, Jennifer Ferrin, Raúl Castillo, René Ifrah, Nina Lisandrello, Angel Desai, Vanessa Aspillaga, Elizabeth Marvel, Jana Robbins, Julia Goldani Telles, Betsy Aidem, Cole Escola, John Keating, Susan Pourfar, Cory Nichols, Danny Flaherty, McCaleb Burnett, Xosha Roquemore, Gregory Jbara, D.K. Bowser, Massiel Hernandez, Nina Hellman, Tom Riis Farrell, Ali Reza, Erin Dilly, Everett Quinton, Greta Lee, Lynn Cohen, Madison Arnold, Joe Saulino, Deirdre O'Connell, Chuck Cooper, Saidah Arrika Ekulona, Stephen O'Reilly, Lenny Jacobson, Lee Aaron Rosen, Yury Tsykun, Rosie Perez, Colby Minifie, Skylar Gaertner, Judith Delgado, Hisham Tawfiq, Allison Case, John Matton, Henry Yuk, Craig muMs Grant
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Riddle
  ****

  Kde jsou ty časy, kdy v centru seriálů byli klaďasové a obětavé duše? Skončily s příchodem Showtime. Děvkař, drogová dealerka, vrah... No, v Nurse Jackie je ve středu dění "jen" jedna jízlivá zdravotní sestřička, která je sice neuvěřitelně sobecká, porušuje jedno pravidlo za druhým, a většinu volného času věnuje šňupání všelijakých léků na předpis, ale (skoro) vždycky jí na srdci leží dobro pacienta. Kolem ní se točí spousta bizarních postaviček, neschopný namyšlený doktor Coop, co ve stresu šahá lidem na intimní partie, brilantní doktorka O´Hara, která ujíždí na všem drahém a přepychovém, lékárník Eddie, co je do Jackie po uši zblázněný, její hláškující best gay friend Momo, a hlavně infantilní uniformy nosící ujetá sestřička v zácviku Zoey, která je sice neobyčejně schopná, ale hlavně neuvěřitelně nesmělá a nesebevědomá, co do povahy pravý opak Jackie. Nurse Jackie staví především na geniálním výkonu Edie Falco (která po roli mafiánské manželky Carmely Soprano dokazuje, že je skutečným hereckým chameleonem) a na netypickém humoru, který v žádném případě není pro všechny, ale komu sedne, sedne mu hodně. Navíc má příjemnou stopáž, při osmadvaceti minutách na díl nikdy nestačí nudit, a sem tam přijde i nějaký ten wtf twist a cliffhanger. Skutečně příjemná záležitost. Od třetí sezóny jde sice dolů, ale pořád se směle drží na 70%.(12.11.2011)

 • anderson
  ****

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: DOMA = 4.1.2011 - Vonku je pre - air epizóda novej komediálno - dramatickej série. Mapuje osudy titulnej sestričky Jackie (manželka Tonyho Soprana), ktorá svoj hektický život delí medzi prácu, rodinu, milenca a "fet". Myslím, že námet a spracovanie vyzerajú sľubne, preto tomu dám šancu. (1.6.2009)(1.6.2009)

 • danecek24

  Zlatý Glóbus - nominace (3) - 67. ročník (za rok) 2009 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Edie Falco, 68. ročník 2010 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Edie Falco(25.12.2009)

 • Dale
  ***

  Po Houseovi tu máme ďalšieho narkomana z lekárskeho prostredia. Rovnako ako on, ani Jackie na vás svojou povahou nespraví pozitívny dojem, no narozdiel od Housea, ona je úplne obyčajná a taký je aj celý seriál. Malé osadenstvo pohotovosti, kde nenájdete žiadnu sympatickú postavu, ktorá by vás zaujala, pomedzi to Jackiein dvojitý osobný život. Z lekárskeho prostredia som rozhodne videl viacero podarenejších seriálov.(11.11.2012)

 • Ant
  ****

  Tak v téhle nemocnici bych rozhodně nechtěla být pacientkou, nicméně jako diváka mě to dokonale baví. Jediná postava tady není úplně normální a to je dobře. První řada byla jen takový rozjezd, teprve v druhé řadě začne všechno katalyzovat. Třetí řada poněkud zpomalila tempo a něco významného se stalo až v posledním díle. Na Nurse Jackie se ale dívam především kvůli výborným postavám a ty zůstavají pořád stejně praštěné.(24.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace