Tééda, Kristen Bell mě coby tichá ségra plná mindráků z dětství moc neuchvátila. Podle mě se ve své roli neměla šanci ani nedochnout a tak to na ní šlo vidět...snad je to jen můj pocit.Odette Yustman byla naopak naprosto okouzlující. Těžce mi připomínala Megan Fox..navíc působila mnohem líp a krásněji než Megan. Co mi ale nesedlo vůbec byla trapná "pletka" mezi matkou a tetou - poněkud zbytečné a nepodařené. Jinak doporučuji pro chvíle nudy..je to lepší než koukat do zdi:-) něco málo přes 2,5*(9.2.2011)

Rozjuchanost až na prvním místě aneb i když máte hodně skvělý casting (Kirsten, Sigourney, Jamie, Odette, Betty) tak to neznamená, že z toho bude taky skvělá komedie. You Again se snaží být originální, ale to se podaří až těsně před koncem, kdy se střetne ta nejstarší generace - do té doby je to jen ukázkově nalajnovaná blbovinka, u které se sem tam pousmějete, ale spíše si budete říkat, jestli jsou na tom herecká esa typu Sigourney či Jamie tak špatně, aby braly i takovéhle role. Potěšilo mě cameo The Rocka, toho jsem ve filmu opravdu nečekal a Patricka Duffyho. Za dámskou část obsazení dávám většinu svého hodnocení, zbytek za poměrně slušně hláškujícího malého bratra - 50 %.(30.4.2012)

• khedy

Dvě hvězdy "s odřenýma ušima". Celé to bylo ("nečekaně") velmi předvídatelné, herecké výkony emociálně ploché a celkově mi byly všechny postavy tak nějak nesympatické.(29.8.2012)

Tato komedie není špatná, ale nemůžu ani říct, že by byla něco extra. Je tu hodně cítit klišé a všechno jakoby bylo naplánováno hned od prvních minut a nic nás tedy nemůže překvapit. Díky tomu se z tohoto snímku stává průměrná komedie, na kterou se nemusíme a ani nechceme dívat každý rok. :-)(8.9.2013)

Hah, Weaver a Curtis v jednom filme bolo iste snom mnohych fanuskov. Ze ale vo filme o zenskych strkaniciach...(11.2.2011)

• - Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis si na premiéru filmu vzaly stejné šaty, čímž poukázaly na jednu z filmových scén. (Pavlínka9)

• - V domě Márniiných (Kristen Bell) rodičů probíhalo také natáčení snímku Mezi námi děvčaty (2003), kde si také zahrála Jamie Lee Curtis. (beyli)

• - Christin Lakin, Patrick Duffy a Staci Keanan sa spolu stretli už v roku 1991 pri natáčaní komerčne úspešného sitcomu KROK ZA KROKOM. Málokto však vie, že to nie je ich prvá spolupráca. Rok predtým učinkovali v u nás neznámom seriáli ABC TGIF, kde sa objavili aj ďalšie tváre neskôr známe zo seriálu KROK ZA KROKOM. (mesneyi)