Pohodová komedie, která neni ani prasácká, ani stupidní, ani moc praštěná a navíc tu je dobrý herecký zastoupení v podobě Kristen Bell, kterou si začínám docela oblibovat, Odette Yustman (Mimochodem taky mam pocit, že Yustman === Megan Fox ), Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis. Bavil jsem se, i když se nejedná o nic úchvatnýho(30.12.2010)

Rozjuchanost až na prvním místě aneb i když máte hodně skvělý casting (Kirsten, Sigourney, Jamie, Odette, Betty) tak to neznamená, že z toho bude taky skvělá komedie. You Again se snaží být originální, ale to se podaří až těsně před koncem, kdy se střetne ta nejstarší generace - do té doby je to jen ukázkově nalajnovaná blbovinka, u které se sem tam pousmějete, ale spíše si budete říkat, jestli jsou na tom herecká esa typu Sigourney či Jamie tak špatně, aby braly i takovéhle role. Potěšilo mě cameo The Rocka, toho jsem ve filmu opravdu nečekal a Patricka Duffyho. Za dámskou část obsazení dávám většinu svého hodnocení, zbytek za poměrně slušně hláškujícího malého bratra - 50 %.(30.4.2012)

• D.Moore

Nepříliš vtipná komedie, která dojela především na nenápaditost scénáristů. Pokud má totiž hodinu a tři čtvrtě dlouhý film stále dokola těžit z jednoho až dvou mizerných nápadů, je něco špatně. Přitom herecký potenciál k tomu, aby byla mnohem lepší podívanou, Zase ona má. Tak především Kristen Bell bych v lepší roli vidět rozhodně chtěl, protože její (nejen) komediální talent nešlo přehlédnout, více šlo určitě vytěžit i ze střetu Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis, kterým tady bohužel nezbývalo nic než po sobě neustále metat zlostné pohledy a tvářit se jakoby nic. Dvouhvězdičková škoda.(10.7.2011)

• zelvopyr

Hrozně zbytečná, řídká a smradlavá hmota... Nestojí za delší popis.(16.1.2011)

Bál jsem se, jestli se nebude jednat o zbytečný komediální kousek s trapným humorem, ale naštěstí mě to celkem bavilo. J.L.Curtis a S.Weaver jsou zárukou kvality i zde. K.Bell se také neztratila.(14.1.2011)

• - Christin Lakin, Patrick Duffy a Staci Keanan sa spolu stretli už v roku 1991 pri natáčaní komerčne úspešného sitcomu KROK ZA KROKOM. Málokto však vie, že to nie je ich prvá spolupráca. Rok predtým učinkovali v u nás neznámom seriáli ABC TGIF, kde sa objavili aj ďalšie tváre neskôr známe zo seriálu KROK ZA KROKOM. (mesneyi)

• - V domě Márniiných (Kristen Bell) rodičů probíhalo také natáčení snímku Mezi námi děvčaty (2003), kde si také zahrála Jamie Lee Curtis. (beyli)

• - Kristin Chenoweth (Georgia), Cloris Leachman (Helen) a Meagan Holder (Kendall) boli členkami dievčenského spolku Gamma Phi Beta. (misterz)