Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  **

  Rodinná takmer komédia s posolstvom... Opäť raz klišé a klišé...(14.3.2014)

 • Rosaviva
  ***

  Na každé střední škole je někdo kdo terorizuje a někdo kdo je terorizován. Když se takhle sejdou tři generace, mohla by to být sranda. Ale opravdu jen mohla. Připadalo mi, že na tenhle typ filmu je tam až zoufale málo "vtipných" situací, i když možná jsem těhle filmů už nakoukala příliš mnoho, že už mi to příjde jako normální scéna, možné to je. Nedá se říct, že by se mi to nelíbilo, bylo to něco u čeho jsem se odreagovala, takže vlastně přesně to co jsem hledala. Ale tak něják jsem na druhou stranu očekávala možná něco lepšího. Ale tak je to takový průměr. 3* Scéna z tanečního střediska byla úžasná a ta babička do toho mě málem zabila.(25.2.2011)

 • emma53
  ***

  To jsou přesně filmy u kterých vím, do čeho jdu, takže se pak přece nebudu čertit, že to bylo plné klišé, patosu, předvídatelnosti a podobně. Výborné obsazení, úsměvná, relax podívaná. Jamie si se Sigourney a Kristen skvěle sekundovaly a já se bavila, to je podstatné.(8.6.2014)

 • hellstruck
  ****

  Nezahojené rány ze střední školy dokáží nadělat pěknou paseku... Ano, film je přesně jak podle nějaké hollywoodské šablonky romantických komedií plný klišé. Ale přiznejte se, kdo to po přečtení obsahu nečekal? Mě to tedy pobavilo a to mi u takového filmu celkem stačí. Jediné, co mi doopravdy vadilo byla Jamie Lee Curtis, té prostě asi nikdy na chuť nepřijdu...(26.7.2012)

 • Lord.Jim
  **

  Když odhlídnu od pár drobností (film je zcela amorální a není tam ani jedna sympatická postava) a ještě navíc k tomu zcela abstrahuji: tak se v něm nakonec několik drobně úsměvných scén objevilo. Ale celé je to tak typicky blbé americké až hrůza. Ta potřeba docílit satisfakce až za hrob, to mě vždycky dostane. Inu...(12.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace