Dopisy pro Julii

Letters to Juliet

Listy pre Júliu

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2010, 101 min

Jasně, bylo to prvoplánové. Už z upoutávky se dalo dokonale vyčíst, jak to skončí ... ale Itálie měla své romantické kouzlo a ústřední dvojice Vanessa Redgrave a Franco Nero byli pár k pohledání a Amanda se svým slzavým údolím a Christopher Egan s nesmělým úsměvem a naprosto příšerným stylem běhu byli k sežrání :) Čistě pro mou romantickou duši bych klidně napsal Julii a nebo i Rómeovi :)(24.7.2010)

Jedna z největších slaďáren která se dá v poslední době vidět. Ale pokud přijdete příjemně naladěni, není problém se dobře pobavit a párkrát se i přihlouple usmát nad tou 120% romantikou.(10.7.2010)

• balone

Tohle je opravdu pro ženy, film se scénářem podle konceptu, nic, co by nadchlo, snad jen prostředí bylo krásné, naštěstí pro nás je to blízko a můžeme se tam podívat, ale pro američana je to neprobádaná půda, kde nikdy nebyli. Zajímalo by mě, jestli vůbec znají Romeo a Julii, ale to se filmu netýká. Nemůžu to hodnotit za víc, protože žádný prožitek ani požitek mi film nepřinesl.(4.8.2011)

60%(23.7.2012)

• gilmore_girl

Rosamunde Pilcher by byla pysna, brrr.(11.6.2012)