poster

Spolubydlící

 • USA

  Roommate, The

 • Slovensko

  Spolubývajúca

Drama / Psychologický / Thriller / Horor

USA, 2011, 88 min

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Se svou vrozenou galantností jsem ochoten tolerovat zúčastněným herečkám závažnou skutečnost, že jsou krásné. Kvality jejich pokusu o herectví se ovšem má tolerance netýká. A jelikož tento příběh na mne nemrkal z obrazovky poprvé, tak mohu pogratulovat scénáristovi za získání honoráře svědomitě opsaným dějem, který odpovědně neničil žádnými svými nápady.(26.9.2012)

 • Pajky3
  **

  No, horor? To snad ani ne. Koukat se na to dalo, hlavně kvůli sympatickýmu obsazení, holkám to docela slušelo a navíc tam byl sympaťák Gigandet. Co tam ale dělal, to je mi záhadou. Tohle jsem chtěl vybrat na hororový pátek třináctého, ještěže mě něco osvítilo a já si to rozmyslel. To bych totiž asi dostal sodu, bát se totiž dalo snad jen toho, že tu spolubydlicí neprohlídne a za to by zasloužila zemřít(5.5.2011)

 • Hrabka
  ***

  Když od toho nic extra nečekáte, tak budete docela spokojeni. Tak jako já. Film sice není ničím výjimečný ani originální, ale jako thriller to funguje celkem dobře. Nenudil jsem se a příběh mi přišel v klidu. Prostě nic extra, takový průměrný napínák z vysokoškolského prostředí a s pěknejma holkama. Žánr mysteriózní sem ale určitě nepatří, na to pozor! A hlavně od toho nečekejte horor jako něktěří, kteří to pak hodnotí blbě jen kvůli nesplněným očekáváním. Hňupovina. 60%(23.5.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Alyson Michalka a Cam Gigandet si spolu zahrali už vo filme Easy A (2010). (lylka2296)

 • - Leighton Meester byla původně obsazena do role Sara, ale nakonec se producenti rozhodli, že jí obsadí do role Rebeccy. (maluti)

 • - Když dívky odcházejí z galerie umění, zastaví se u graffiti a vyfotí se spolu. Na fotoaparátu je viditelný obraz, který v daný moment vyfotily, avšak když si hned poté fotografii prohlížejí, od reality se liší. (Denila)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace