poster

Spolubydlící

 • USA

  Roommate, The

 • SK název

  Spolubývajúca

Drama / Psychologický / Thriller / Horor

USA, 2011, 88 min

 • Malarkey
  **

  Přišel takhle Skandinávskej režisér do Hollywoodu, aby ukázal co v něm je. Řekl si o rozpočet, který nebyl dvakrát velký, ale producenti mu ho rádi dali, protože měl nápad. Nápad v rámci psychologického příběhu, který se odehrává na škole, ve studentském prostředí a obsahuje prvky dramatu, romantiky a hororu, čímž nezklame žádného z nás. Do toho hlavní role jsou dvě herečky, které si vybral tak, že si odchytl ty levné, ale přesto sexy varianty, na které se bude hezky koukat. Holky pak ve filmu chodí v kalhotkách a celé to má takový ten studentský náboj, než se vše zesere a začne psycho-hororová analýza prostředí. Naprosto typická, ale v rámci takových filmů ne úplně špatná. Na ty holky se hezky koukalo, napětí taky nebylo špatný. Kdyby to nebylo tak umělý, klidně bych dal i víc. Jenže tady to bylo úplně jasný, ale jelikož jsem u toho stihl sprchu, oholit se, udělat si jídlo a připravit se na cestu do pryč, nemám zase takový problém vůči tomu filmu a zase to jako výraznější ztrátu času neberu. Druhá půlka se dokonce i docela slušně rozjela a napětí se dalo řezat i žiletkou.(23.4.2012)

 • Madlenka26
  ****

  A mě se to líbilo. No a co, že je to klasický příběh, že spolubydlící je posedla tou druhou a chce jí vlastnit! 4* jsou především za Leigton(moji oblýbenkyni) není to jen kvůli tomu, že jí mám ráda, ale kvůli tomu, že tu psycho holku zahrála na vítečnou. Věřila jsem ji to co dělala. A to se nepodaří jen tak někomu. Bylo to zajímavé od začátku do konce. Sice člověk tak tuší jak to asi szřejmě dopadne , já i přesto dávám vyšší hodnocení. Za velice napjatou atmosféru a moc se mi zde líbí , že člověk už od první chvíle poznal Že Rebecca nebude opravdu v pořádku a tvůrci to dali hned najevo.(21.5.2011)

 • Tuax
  **

  Snad každý už před začátkem filmu ví co a jak v něm bude, už podle názvu. Proto jsem čekal aspoň špetku originality, protože jak jinak natočit to co je již tolkrát natočeno. Jenže toto byla sáhodlouhá nuda, přišlo mi to jak tříhodinový film, strašně se to vleklo a chybělo tomu v podstatě všechno. Bylo v tom akorát dost mladých herců, kteří si dělají jméno, ale zrovna toto není nejlepší počin. Opět skoro st... kameo pro Ninu Dobrev, jakoby neměla navíc. Cam Gigandet už taky zažil lepší role. Celkově dost velké zklamání, chyběla tomu pořádná atmosféra a na hororovost si to nemůže dělat žádné nároky. Navíc snímání kamerou bylo chvílemi docela chaotick=, takže nic moc dojem celkově. 4/10(1.2.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Leighton Meester byla původně obsazena do role Sara, ale nakonec se producenti rozhodli, že jí obsadí do role Rebeccy. (maluti)

 • - Když dívky odcházejí z galerie umění, zastaví se u graffiti a vyfotí se spolu. Na fotoaparátu je viditelný obraz, který v daný moment vyfotily, avšak když si hned poté fotografii prohlížejí, od reality se liší. (Denila)

 • - Alyson Michalka a Cam Gigandet si spolu zahrali už vo filme Easy A (2010). (lylka2296)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace