Spolubydlící

Roommate, The

Spolubývajúca

Drama / Psychologický / Thriller / Horor

USA, 2011, 88 min

Tydle filmy o vyšinutých ženských mám prostě rád. I když finální scéna zas nebyla nic moc extra a dala se trochu přepokládat, i tak mě film držel po celou dobu ve zvláštním napětí...po celou dobu co jsem byl v práci :)(21.1.2012)

A máme tady další z nekonečné řady psychopatických thrillerů, které vesměs nikdy nezklamou, ale ani výrazně nepřekvapí. Dovolím si trochu srovnání s podobným filmem, který jsem taktéž viděl docela nedávno a to Homecoming. I když ve výsledku si ode mě oba snímky vysloužily stejnou průměrnou známku, tak musím objektivně říct, že The Roommate mě bavil o něco přeci jen méně. V obou je brutalita potlačena na minimum, ale zde chybí navíc i nějaké sebemenší napětí. Ani ten scénář mi nepřišel úplně na výbornou a když se zamyslíte najdete tam hned několik přiblblých nelogičností. Závěr opět zbytečně saje, ale je to vlastně jediná pasáž v celém filmu, kde se cosi dramatického děje. Dávám tři hvězdičky, ale takové ty ušmudlané a slabší... :))(19.6.2011)

• Tommassi3

"Hele, Rebecca je nějaká divná !! Ráno mi seděla za dveřma.." - "Jak to myslíš ??" - "Jen tam tak seděla a zírala jako šílená.."(16.8.2015)

• - Leighton Meester byla původně obsazena do role Sara, ale nakonec se producenti rozhodli, že jí obsadí do role Rebeccy. (maluti)

• - Když dívky odcházejí z galerie umění, zastaví se u graffiti a vyfotí se spolu. Na fotoaparátu je viditelný obraz, který v daný moment vyfotily, avšak když si hned poté fotografii prohlížejí, od reality se liší. (Denila)

• - Alyson Michalka a Cam Gigandet si spolu zahrali už vo filme Easy A (2010). (lylka2296)