Spolubydlící

Spolubývajúca

Drama / Psychologický / Thriller / Horor

USA, 2011, 88 min

• LihO

Predvídateľné, nudné, bez nápadu... ale tak boli tam aj nejaké svetlé momenty a celkom dobré obsadenie, takže za až tak zlé to nepovažujem. V každom prípade ma viac bavila love story medzi Minka Kelly + Cam Gigandet ako "psychotická spolubývajúca".(6.6.2011)

Nenáročná variácia na Spolubývajúcu (1992) s dobre vyzerajúcim ansáblom a solídnym spracovaním. Nechápem nevraživosť voči tomu snímku, predsa od neho nikto nemohol čakať nič svetoborné. Ale tak na druhej strane ja som si užil i Sorority Row (2009) a nie len raz.(3.5.2011)

Film se mi líbil a celý jsem si ho vychutnal.. Bod navíc za Leighton Meester.(20.1.2012)

Docela pomalej rozjezd, druhá půlka pak mnohem lepší. Holky sou sexy a je tam týpek z Titanicu...ještě těsně za tři.(24.5.2012)

• Caminzind

Pěkná podívaná. Klidně se vyhněte titulkům, které zbytečně odvádí pozornost. Tohle je nový nadčasový filmový žánr. Naoko se film motá okolo příběhu, veskrze mu však jde jen o jakousi eroticko-mimickou formu. Duši v ní nehledej, žádnou tam nenajdeš. A bez zášti připusť, že je to tak nakonec i dobře. 52% (20.8.2011)