Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,801,039(3.9.2010)

 • jhrasko
  **

  Typický príklad toho, že ani fínska sauna nemusí vždy účinkovať blahodárne.(28.9.2010)

 • Malarkey
  ****

  Neskutečně úchylná vztahová magořina, která mě ale šíleně bavila. Ve filmu se například šuká, šuká se často a je naprosto jedno kdo a s kym. Podstatný je to, že dva se rozvedou a pak si ze svýho domu udělaj jedny velký orgie, při kterých se pořád něco děje a žádný šuk nezůstane utajen. Ten název filmu to vystihuje naprosto přesně. Taková upřímná komedie, která v jistých scénách donutí přilepit k obrazovce obě oči.(17.9.2010)

 • Lokutus
  **

  Nudná blbost plná šukání s finskejma mužatkama. Nedík.(20.4.2011)

 • Morloth
  ****

  Kaurismäki není jen Aki. Mikka, ač již delší dobu pobývá ve slunném Riu, na výheň finské sauny nezapomněl. A tak natočil ryze finský film s finským humorem, s finskými kulisami a především s perfektně hrajícími finskými herci. Již průvodní dynamicky natočená a sestříhaná scéna ukazuje, že ne vše, co se ve filmu odehraje, lze brát vážné. V tomto duchu se vlastně nese celý příběh o mafiánech, jedné smrti, obchodu s bílým masem a o rozpadu manželství. Dům košaté lásky je ztřeštěná vztahová komedie, kde si oškliví lidé dělají ošklivé věci a je to finská sranda.(18.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace