poster

Zapomenutý ostrov

 • Česko

  Dinosauři útočí

 • USA

  Land That Time Forgot, The

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2009, 84 min

Předloha:

Edgar Rice Burroughs (kniha)

Kamera:

Mark Atkins

Střih:

Brian Brinkman
(další profese)
 • Zazie
  **

  Ten nápad se záhadným ostrovem, na kterém uvíznou ti, co se ztratili v Bermudském trojúhelníku, se mi líbil. Škoda, že to zabili těmi dinosaury, ti už tam byli navíc.(28.11.2013)

 • Campbell
  ****

  Já ty Asylumovky mám rád. Neříkám že to jsou veledíla, ale já si u nic dobře odpočinu. No a né jinak to bylo i tady, Howell je parádní člověk a je vidět že ho to prostě baví. Dialogy jsou hloupé a triky špatné, ale mě to baví více než dost.(26.9.2011)

 • Webb
  odpad!

  Tak tohle byla zase speciálka s cestováním v čase. Skupina lidí se tu díky oceánské bouři dostane až do hluboké minulosti a najednou se ocitnou v dinosauří říši. Mají tu problémy, řádí tu totiž Tyrannosaurus rex, jehož zevnějšek a chování raději nebudu komentovat, stejně jako u postav. Zajímal by mě rozpočet tohoto snímku, neboť podle toho co jsem viděl bych tipnul že se zaplatí hned první den při prodeji dévédéček. 10%(24.1.2010)

 • Terva
  *

  Asi patnáct minut jsem žil v naději, že v roce 2009 konečně někdo natočí pořádný film o dinosaurech a cestování časem. Zbytek filmu jsem stále myslel na "pana" Spielberga. Jistě by se od srdce zasmál. Tady prostě jen někdo vařil lehký odvárek z těžké ropy.(10.9.2009)

 • SOLOM.
  **

  A tak dalo se na podívat. Dinosauři sice vypadají hrozně, ale oceňuju, že Asylum konečně dokázala natočit i nějaký film, který má alespoň trochu zajímavý děj. Tenhle dobrodružný film mě místy docela pobavil a kupodivu jsem jej dokoukal do konce. Takže za snahu dávám 3/10. Když už nic jiného, tak tu jsou k vidění alespoň dvě pěkné ženské ....(4.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace