poster

Zapomenutý ostrov

 • Česko

  Dinosauři útočí

 • USA

  Land That Time Forgot, The

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2009, 84 min

Předloha:

Edgar Rice Burroughs (kniha)

Kamera:

Mark Atkins

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Brian Brinkman
(další profese)
 • hippyman
  odpad!

  brain damage alert... too late. odpad! [7. PFF Čakovická Be(´)čka](23.6.2012)

 • sochoking
  odpad!

  Toto bola skúška vytrvalosti!(14.9.2009)

 • Ded@M@tes
  *

  Fantazmagorie hraničící s odpadem. Inteligence a rychlost dinosaurů byla trochu někde jinde :-D ( Hodnocení: 1/10 )(19.1.2015)

 • Big Bear
  *

  DVD cover hlásal: Film ve stylu Jurského parku! K tomu plejáda neznámých herců a krásná cena originálního DVD v pevném v igelitu zavařeném plastovém pouzdře za 10 Kč mi i bez juknutí na CSFD dala tušit, že se nebude jednat o filmový skvost. Také jsem k tomu tak přistupoval a rovnou očekával béčko, ba i céčko. Začátek kupodivu nezačal nezajímavě a prvního digitálního jakž takž vyanimovaného pterodaktyla jsem omluvil nedostatkem financí. SPOILER. Zatímco v jiných snímcích si vrcholného predátora T-Rexe schovávají na posledních deset minut, tady nám jej naservírují prakticky ihned po přistání na ostrově. Ale ono nejde jen o přerostlé ještěrky, podobnou časoprostorovou dírou se na ostrov dostali další existence. Je tu např. pilot Avengeru (ano - jeden z té skutečně zmizelé letky nad trojúhelníkem), starý námořník jehož loď zmizela v šedesátých létech a co čert nechtěl i německý U-Boot s partičkou (neplést s tou debilní bandou Suchánka a genzera!) ponorokových námořníků, kteří jsou stále ve válce. Po řadě nelogických zvratů film začne značně nabírat grády směrem k tomu céčku. Všichni trosečníci se zpřátelí a vysvětlí Němcům, že válka je kaput a oni prohráli. Jediná možnost jak se dostat z ostrova je U-Boot. Ale kde vzít palivo? No přeci na ostrově, kde u hnízdiště T-Rexe klokotá ze země surová ropa! T-Rexe se všemi silami podaří zahnat granáty k U-Bootu, který po něm vypálí torpédo ! ! ! (podotýkám, že ponorka leží do své 1/2 přídí na pláži). Pak už nic nebrání zřízení rafinerie a destilací ropy vyrábět naftu pro ponorku a petrolej na svícení. Když je všeho dost, trosečníci naskočí na U - Boot a odjedou hlubinami pryč. Jestli se jim záchrana podařila nevíme, protože hlavního hrdinu zapomněli na ostrově. Ten si tam ale našel jinou zábavičku. Jakou? To je tajemství! Budete se muset na tento film - Ve stylu Jurského parku podívat ! ! ! Co se týče Asylum, tohle nebyl zas takovej průser jako tradičně. Sud nafty, víc nedám. *(5.5.2013)

 • Webb
  odpad!

  Tak tohle byla zase specialitka s cestováním v čase. Skupina lidí se tu díky oceánské bouři dostane až do hluboké minulosti a najednou se ocitnou v dinosauří říši. Mají tu problémy, řádí tu totiž Tyrannosaurus rex, jehož zevnějšek a chování raději nebudu komentovat, stejně jako u postav. Zajímal by mě rozpočet tohoto snímku, neboť podle toho co jsem viděl bych tipnul že se zaplatí hned první den při prodeji DVD. 10%(24.1.2010)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu z roku 1918 od Edgara Rice Burrounghse. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v parku Griffith v Los Angeles. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace