Skladiště 13 (TV seriál)

Warehouse 13

Mysteriózní / Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 48x45 min

Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Genelle Williams, Allison Scagliotti, CCH Pounder, Aaron Ashmore, Simon Reynolds, Jaime Murray, Faran Tahir, Sasha Roiz, Roger Rees, Brent Spiner, Paula Garcés, Kate Mulgrew, Tyler Hynes, Anthony Michael Hall, Joe Flanigan, Sean Orr, James Naughton, Patricia McPherson, Jewel Staite, Joe Morton, Erica Cox, Sherry Miller, Mateo Morales, Rene Auberjonois, Sarah Allen, James Kidnie, Alec Medlock, Steven Yaffee, Marcia Bennett, Susan Hogan, Philip Winchester, Brian J. Smith, Gabriel Hogan, Amy Acker, Dillon Casey, Michael Boatman, Lynne Griffin, Anthony Head, Missi Pyle, Enrico Colantoni, Christopher Cordell, Pooch Hall, Salvatore Antonio, Shannon Barnett, Gregg Lowe, Jason Deline, Cherie Currie, Ashley Williams, Paul Amos, Chryssie Whitehead, Chad Connell, Todd Stashwick, Adam Christie, Vanessa Matsui, Natalie Krill, Kiara Glasco, Megan Fahlenbock, Alexandra Castillo, Tommie-Amber Pirie, Matt Schichter, Ieva Lucs, Tricia Helfer, Richard Fitzpatrick, Niall Matter, Melanie Scrofano, Amanda Brugel, Nathan Stephenson, Jason Blicker, Justin Kelly, Andrew Hinkson, Danielle Bourgon, Ryan McDonald, Charles Malik Whitfield, Brittany Allen, Jeff Pustil, Lisa Ciara, Bill Lake, Arnold Pinnock, Gregory 'Dominic' Odjig, Sean Bell, Jamie Bloch, Russell Yuen, Brittany Adams, Aaron Berg, Jennifer Gibson, T.J. McGibbon, Jeffrey Bowyer-Chapman, Cody Runnels, Shailene Garnett, Gerry Mendicino, Wendy Lyon, Sonia Braga, Chris Anton, David Collins, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Matt Birman, Hamish McEwan, Adrian Griffin, Jee-Yun Lee, Alex Paxton-Beesley, Gordon S. Miller, Erin Way, Philip Craig, Douglas Nyback, Robert Clark, Brian Paul, Allen Keng, Mark O'Brien, Dylan Trowbridge, Lorna Wilson, Lamont James, Shawn Lawrence

SE SPOILERY: Skladiště 13 není vyloženě špatný seriál, je tam opravdu málo dílů, které jsou přímo hrozné. Ale chybí tam také díly, ze kterých bych byl na konci nadšený . Dramatická a komediální stránka jsou v rovnováze a obě se doplňují. Atmosféra je vlídná, jenže to drama je ztvárněno hlavně tím, že v každé řadě chce někdo ovládnout skladiště nebo ublížit Artemusovi (byť (např.), když jsem viděl úplnou zkázu třináctky, tak to bylo provedeno úctyhodně) a po třetí s. už jsem z toho skoro zíval (když to je ve světě spolu s Heruékou, mohlo někoho napadnout, že by chtěl na jeden zátah ovládnout/zničit skladiště i město plné vědců (společně s GD)). Největší průšvih jsou ale postavy, ke kterým jsem si nenašel ten správný vztah. Všechny jsou napsány moc průměrně, maximálně jsem si trochu oblíbil H.G. W., Artího a Klaudii. Takže to všechno to závisí na příběhu jednotlivých dílů. Pokud, je na co se těšit, tak pro mě jsou to vedlejší postavy, které jsou hrány herci z Buffyversa (Amy Acker-Fred, James Marsters-Spike a Anthony Head-Giles). Díly se Spikem a Gilesem jsou příběhově vysoce nadprůměrné. Celkově seriál vnímám, jako oblíbený seriál (i když jen trošičku), ale průměrný, něco jako je Agentura jasno. Mám 2 možnosti. Buď si to budu cenit 3* a občas si na to vzpomenu a budu to psát jako poslední seriál, který se dostal do mých oblíbených (= podobné místo jako je Agentura), a nebo dám za Gilese, Spika, Klaudii a některé artefakty 4*, ale nebudu ho uvádět jako oblíbený. Hmm.... Dávám 4*.(13.7.2014)

Koukali jsme na to hned po Heuréce , tak že dalo trochu práce a dílů než jsem si zvykl na nový děl a lidi. Ale naštěstí se to velice pěkně rozjelo a s každou další sérií to bylo lepší, zvlášť poslední 4 měla grády (5.série jsem ještě neviděl čekám na dabing) docela by mě zklamalo, kdyby po 4 skončili, neboť by to bylo nedokončené. Představitelce Myky sluší rovný vlasy ne vlnitý. Jinak nejlepší postava určitě krásná Claudia a bručoun Artie. Tenhle seriál mohl mít mnohem víc dílů, těch možností tam jsou spousty. Ps-dodatek, tak po skončení 5.série mě docela mrzí, že to nemělo víc dílů, je to zábavné a zároveň i zajímavé. Postavy tam krásně zapadají a dobře se tam doplňují. Určitě bych si uměl představit třeba seriál Skladiště 14. Zajímavé je že hodnocení to má menší než třeba Svatyně, která je i provedením a hlavně kvalitou úplně někde jinde.19.3.2016(26.5.2015)

Vtip, akce, žánr. 60%(9.4.2014)

Prvních pár dílů bylo dobrých,ale pak začal děj vypadat ohraněji,efekty byly horší a postavy se prostě chovali pořád stejně.Opravdu nic extra.(1.12.2013)

Ano, je pravda, že se stále dokola řeší hledání nějaké věci, která je později uložena do tohoto skladiště. Přestože Skladiště jako takové má veliký potenciál, "pouhé" ukládání nově nalezených věcí tento potenciál naprosto přehlíží. Což je veliká škoda. Na druhou stranu jsem nadšenej z hereckého obsazení! Ten 3 členný "lovecký" team je z mého pohledu bezchybný. Parádně se doplňují. Navíc kombinace napětí/dramatu a vtipu mi také dost sedí. Přijde mi škoda aby měl tenhle seriál takhle nízké hodnocení, když ho srovám s jinými "červenými" seriály v podstatě nevidím rozdíl. Za ně 79%(16.10.2012)