Skladiště 13 (TV seriál)

Warehouse 13

Mysteriózní / Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 48x45 min

Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Genelle Williams, Allison Scagliotti, CCH Pounder, Aaron Ashmore, Simon Reynolds, Jaime Murray, Faran Tahir, Sasha Roiz, Roger Rees, Brent Spiner, Paula Garcés, Kate Mulgrew, Tyler Hynes, Anthony Michael Hall, Joe Flanigan, Sean Orr, James Naughton, Patricia McPherson, Jewel Staite, Joe Morton, Erica Cox, Sherry Miller, Mateo Morales, Rene Auberjonois, Sarah Allen, James Kidnie, Alec Medlock, Steven Yaffee, Marcia Bennett, Susan Hogan, Philip Winchester, Brian J. Smith, Gabriel Hogan, Amy Acker, Dillon Casey, Michael Boatman, Lynne Griffin, Anthony Head, Missi Pyle, Enrico Colantoni, Christopher Cordell, Pooch Hall, Salvatore Antonio, Shannon Barnett, Gregg Lowe, Jason Deline, Cherie Currie, Ashley Williams, Paul Amos, Chryssie Whitehead, Chad Connell, Todd Stashwick, Adam Christie, Vanessa Matsui, Natalie Krill, Kiara Glasco, Megan Fahlenbock, Alexandra Castillo, Tommie-Amber Pirie, Matt Schichter, Ieva Lucs, Tricia Helfer, Richard Fitzpatrick, Niall Matter, Melanie Scrofano, Amanda Brugel, Nathan Stephenson, Jason Blicker, Justin Kelly, Andrew Hinkson, Danielle Bourgon, Ryan McDonald, Charles Malik Whitfield, Brittany Allen, Jeff Pustil, Lisa Ciara, Bill Lake, Arnold Pinnock, Gregory 'Dominic' Odjig, Sean Bell, Jamie Bloch, Russell Yuen, Brittany Adams, Aaron Berg, Jennifer Gibson, T.J. McGibbon, Jeffrey Bowyer-Chapman, Cody Runnels, Shailene Garnett, Gerry Mendicino, Wendy Lyon, Sonia Braga, Chris Anton, David Collins, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Matt Birman, Hamish McEwan, Adrian Griffin, Jee-Yun Lee, Alex Paxton-Beesley, Gordon S. Miller, Erin Way, Philip Craig, Douglas Nyback, Robert Clark, Brian Paul, Allen Keng, Mark O'Brien, Dylan Trowbridge, Lorna Wilson, Lamont James, Shawn Lawrence, Serje Basi, Tori Anderson, Jeri Ryan, George Tchortov, Tamara Duarte

Sympaťáci. :)(15.9.2012)

Docela překvapivě to neskončilo stereotypem kterého jsem se zprvu obával a docela tento seriál přinesl zajímavé zvraty, a zabavil mě na docela dlouhou dobu. Samotný seriál bych určitě doporučil fandům Eureky, jelikož seriál má toho s ní hodně společného, včetně filmových postav (ano, občas zavítá někdo z Eureky do skladiště).(4.6.2012)

Ne tak dobré jako Dresden Files, ale ten humor je podobný a sympatický, a teď, po konci první sezóny, musím říct jen Wow. Mně se to líbí a je vidět, že scenáristé nejsou blbci a mají to vymyšlené. Není to samozřejmě extra třeba trikově, asi je omezený rozpočet, ale to mi na tomto seriálu vadí nejmíň, jinak je výborně natočený a zahraný.(27.9.2009)

--- PRVNÍ SÉRIE --- Rozjezd je slabší. Zpočátku mi hodně neseděla postava Petera Lattimera, protože jsem měl pocit, že se snaží být až přehnaně vtipný a působilo to občas spíš trapně. Nicméně s příchodem Claudie se jeho postava dostala do únosných mezí a postupem času jsem si ho i oblíbil. Ale Myka spolu s Artiem jednoznačně vedou. Seriál si plyne v hodně odlehčeném duchu a postupně se stává sesterským seriálem o kousek lepší Eureky. Hodnocení série: 3/5 --- DRUHÁ SÉRIE --- Seriál běží v zaběhnutých kolejích a i po klasickém sezóním cliffhangeru se nic nemění. Do děje vstupuje geniální postava H. G. Wellsové, která zvedá seriál o úroveň nahoru a já tak zvyšuji hodnocení. Hodnocení série: 4/5 ---TŘETÍ SÉRIE --- V třetí řadě se opět situace nijak nemění a dostáváme porci zábavných, ale nijak přelomových epizod. H. G. dostává více prostoru a sic je její účast později utnuta, já stále doufám v její návrat. Crossover s Eurekou potěšil. Hodnocení série: 4/5 --- ČTVRTÁ SÉRIE --- První polovina čtvrté série za námi a ve mě převládají hodně rozporuplné pocity. Scénář už se evidentně cucá z prstu a mám pocit takový, že tvůrci vymýšlí děj za pochodu. Zoufale tomu chybí silnější dějová linka, takže dojmy prozatím nijak zázračné. Warehouse 13 je stále supr oddechovka, ale chtěl bych ještě taky něco navíc. Druhá polovina pokračuje v zajetých kolejích a až v samotném finále začne konečně odhalovat něco zajímavého, ale to je v zápětí utnuto mohutným cliffhangerem. Už mě to ale moc neba. Hodnocení série: 2,5/5 --- PÁTÁ SÉRIE --- Závěrečná šestice epizod uzavírá děj a ačkoli jsem čekal něco víc, než jen pár epizodických zápletek a opravdu awful efektů, finálová epizoda (hrající především na nostalgickou strunu) mě hodně potěšila a celý seriál důstojně zakončila. Warehouse 13 se sice mezi mé nejoblíbenější seriály nezařadí, ale přesto na něj budu vzpomínat v dobrém. Na relax ideální. Hodnocení série: 3/5(4.8.2012)

• Kecik

Videl som 6 častí a musím teda povedať, že som dosť sklamaný. Seriál je nudný a mám čo robiť aby som pri jednotlivých častiach nezaspal. Možno sa mýlim a seriál sa naštartuje v ďalších častiach, no zatiaľ je to slabučké - 40%.(24.12.2011)