Skladiště 13 (TV seriál)

Warehouse 13

Mysteriózní / Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 48x45 min

Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Genelle Williams, Allison Scagliotti, CCH Pounder, Aaron Ashmore, Simon Reynolds, Jaime Murray, Faran Tahir, Sasha Roiz, Roger Rees, Brent Spiner, Paula Garcés, Kate Mulgrew, Tyler Hynes, Anthony Michael Hall, Joe Flanigan, Sean Orr, James Naughton, Patricia McPherson, Jewel Staite, Joe Morton, Erica Cox, Sherry Miller, Mateo Morales, Rene Auberjonois, Sarah Allen, James Kidnie, Alec Medlock, Steven Yaffee, Marcia Bennett, Susan Hogan, Philip Winchester, Brian J. Smith, Gabriel Hogan, Amy Acker, Dillon Casey, Michael Boatman, Lynne Griffin, Anthony Head, Missi Pyle, Enrico Colantoni, Christopher Cordell, Pooch Hall, Salvatore Antonio, Shannon Barnett, Gregg Lowe, Jason Deline, Cherie Currie, Ashley Williams, Paul Amos, Chryssie Whitehead, Chad Connell, Todd Stashwick, Adam Christie, Vanessa Matsui, Natalie Krill, Kiara Glasco, Megan Fahlenbock, Alexandra Castillo, Tommie-Amber Pirie, Matt Schichter, Ieva Lucs, Tricia Helfer, Richard Fitzpatrick, Niall Matter, Melanie Scrofano, Amanda Brugel, Nathan Stephenson, Jason Blicker, Justin Kelly, Andrew Hinkson, Danielle Bourgon, Ryan McDonald, Charles Malik Whitfield, Brittany Allen, Jeff Pustil, Lisa Ciara, Bill Lake, Arnold Pinnock, Gregory 'Dominic' Odjig, Sean Bell, Jamie Bloch, Russell Yuen, Brittany Adams, Aaron Berg, Jennifer Gibson, T.J. McGibbon, Jeffrey Bowyer-Chapman, Cody Runnels, Shailene Garnett, Gerry Mendicino, Wendy Lyon, Sonia Braga, Chris Anton, David Collins, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Matt Birman, Hamish McEwan, Adrian Griffin, Jee-Yun Lee, Alex Paxton-Beesley, Gordon S. Miller, Erin Way, Philip Craig, Douglas Nyback, Robert Clark, Brian Paul, Allen Keng, Mark O'Brien, Dylan Trowbridge, Lorna Wilson, Lamont James, Shawn Lawrence, Serje Basi, Tori Anderson, Jeri Ryan, George Tchortov, Tamara Duarte, Richard Waugh, Emily Alatalo, Philip Akin, Jane Moffat, Tommy Chang, Anthony Gerbrandt, Alex Karzis, Jean Yoon, Ted Ludzik, Steve Cumyn, Laurie Murdoch

Sympatická blbinka, ktorá kľudne mohla byť natočená v 90-tych rokoch a na ktorú sa naozaj strašne dobre pozerá. Plus všetky tie steampunkové vynálezy pre potešenie oka. :)(24.2.2014)

Díky nadhledu a řadě komickým odlehčením tenhle seriál o agentech Secret Service přidělených k tajnému projektu, který se vypořádává s zvláštními jevy, evokuje Joshe Whedona. U několika prvních epizod jsem si dokonce říkal, že takhle zábavně a nenásilně měl vypadat Dollhouse. “Story arc”, jež se rozjede někde okolo poloviny první série ale není dostatečně tažná a Warehouse 13 je postupem času stále víc “cheesy”. Nepomůže ani jiskření mezi hlavními postavami nebo to, že Joanne Kelly v roli Myky je opravdu kočka.(1.12.2009)

Pilot: Zpočátku to vypadalo jaksi taksi neúchvatně, ale pak se to docela pěkně rozjelo. Škoda těch herců a jejich slabších hereckých výkonů(i na kabelové televize), mohli vybrat jistě i lépe. Nicméně to vypadá celkem zajímavě, a uvidíme co se z toho vyklube :)(18.7.2009)

Docela překvapivě to neskončilo stereotypem kterého jsem se zprvu obával a docela tento seriál přinesl zajímavé zvraty, a zabavil mě na docela dlouhou dobu. Samotný seriál bych určitě doporučil fandům Eureky, jelikož seriál má toho s ní hodně společného, včetně filmových postav (ano, občas zavítá někdo z Eureky do skladiště).(4.6.2012)

• iHyik

Zatím bez hodnocení. Pilotní díl nebyl nijak úchvatný, nápad neoriginální - Lovci pokladů s plackou FBI. Herecké výkony nudné, sem tam vtípek pro dvanáctileté děti. Celkově to působí dojmem "rodinné komedie na páteční večer". Nicméně i přesto zkusím ještě pár dílů, jestli to půjde takhle dál, myslím, že mi nebude vadit, když mi tento vcelku průměrný seriál uteče. A u toho stále zůstávám. Dvě hvězdičky.(19.7.2009)

• - V páté epizodě druhé série se objeví postava jménem Douglas Fargo zaměstnaná u firmy Global Dynamics ve městě Eureka. Postava je odkazem na seriál Heuréka – město divů (od r. 2006), za kterým stojí stejně jako za seriálem Warehouse 13 Syfy channel. (misa1989)

• - Děj 5. epizody 4. řady se odehrává na ledové ploše v Hershey Center, která se dle seriálu nachází v Torontu, ve skutečnosti ale sídlí v Mississauga. (Shakaar)

• - V 7. epizodě 3. série je možné si všimnout, že tělo zastřeleného Lea 3krát změní svou polohu. (Lenniah)