poster

Slečna Marplová: Smysluplná vražda (TV film)

 • Velká Británie

  Marple: They Do It with Mirrors

 • Slovensko

  Agatha Christie: Slečna Marpleová - Nevidieť pre oči

Mysteriózní / Krimi

Velká Británie, 2009, 93 min

Režie:

Andy Wilson

Předloha:

Agatha Christie (kniha)
 • Terva
  ***

  Nudnější než jindy.(17.6.2011)

 • fruitbueno
  ****

  A mi se to líbilo! A konečně jsem si jakžtakž zvykla na novou slečnu M. Atmosféra byla přesná, výstižná, tak si představuju dusno a temno a zlověstno každého díla marplovského cyklu, postavy mi vyloženě sedly a parádně jsem si to užila!(26.12.2009)

 • Autogram
  ***

  Že tie najjednoduchšie riešenia sú tie najsprávnejšie tu vôbec neplatí, lebo tentokrát bolo vyriešenie vraždy a nájdenie motívu asi najzložitejšie zo všetkých možných alternatív. Krv nie je voda a toho sa treba držať. Až po poslednú polhodinu, keď sa začalo rozjasňovať, to bola dosť nuda a hlavne prvá zoznamovacia polhodina sa takmer nedala vydržať. Niektorým dielom ako tento by pristalo skôr hodinové trvanie. Nafintenú vykopávku Joan Collins si tiež mohli odpustiť, hlavne keď tam nezohrala žiadnu podstatnú úlohu.(28.7.2013)

 • VenDulin85
  ****

  Julia McKenzie jako herečka určitě kvalitní, ale Jane Marple je pro mě Geraldine McEwan. Jinak zápletka dobrá, vše o.k., ale jak poznamenala jedna uživatelka v komentáři ke Cranfordu- ta babka vypadá, jako by byla neustále na tripu. Souhlasím :-).(1.11.2010)

 • heyda
  ***

  No co k tomuto dílu dodat. Nuda to byla jako vždy, to mi promiňte. Ale musím uznat, že konkrétně v tomto díle jsem si fakt užil ty překrásné kostýmy a kulisy. I celkově atmosféra tohoto filmu byla opravdu zdařilá. Takže 3 hvězdičky jsou zde z mého pohledu zasloužené.(20.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace