poster

Deadpool

 • USA

  Deadpool

 • USA

  X-Men: Deadpool

  (neoficiální název)
 • USA

  X-Men Origins: Deadpool

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Deadpool

 • Velká Británie

  Deadpool

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA / Kanada, 2016, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kiddo
  *****

  OK, oprava: TOHLE, nikoli Ant-Man, je vším, co Strážci galaxie slibovali a čím ani omylem nebyli. Konečně lovestory, s kterou se můžu stoprocentně ztotožnit.(16.2.2016)

 • ORIN
  ****

  Nejdříve to vypadá, že Deadpool dá spojení komiksová adaptace úplně nový význam. Dokonce se zdá, že těch sebereflexivních, sebeuvědomělých, intertextuálních a metakritických momentů narušujících tok vyprávění bude tolik, že se v něm tvůrci utopí a žádné vyprávění z toho ani nebude. Pak to ale najednou zvadne jako Deadpoolova původně pěkně tvarovaná prdel a divák je svědkem sice vtipné, ale docela "tuctové" komiksovky jednoho macho ultrasexuála (tak jsme na střední říkali těm, kteří by zmerčili všechno, co uvidí). P.S. Asi tak... https://www.youtube.com/watch?v=TovMNMIjqG8(1.4.2016)

 • Malarkey
  ****

  Po prvním shlédnutí traileru jsem Deadpoolovi moc nevěřil. Nicméně zdejší hodnocení mě vysloveně vytáhlo do kina, abych se nakonec sám přesvědčil. Výsledek je takovej, že Deadpool přesně splnil, pro co byl určenej. První chvíle sice byly dost rozpačitý. Po půl hodině jsem nic moc nevěděl, co si o filmu myslet, ale jakmile Deadpool rozjel trojboj v hláškované, neměl konkurenci a sypal to ze sebe jak bábovičky písek. V tu chvíli jsem si užíval naprosto boží narážky na všechny možný a nemožný postavy superhrdinského univerza a přemýšlel nad tím, jestli takovej film někdo za dvacet, třicet let ocení. Ve výsledku je to stejně ale jedno, protože tržby se tvoří teď a tady a ty v tuhle chvíli mluví za vše.(18.2.2016)

 • kulyk
  ****

  Nějak jsem nepochopil, jestli byla ta jeho roští původním povoláním vážně kurva, nebo jen slušné děvče, co si zašlo na pindakoládu do báru nájemných mordýřů, ale to kálí komisař Rex. Často něco nepochopím. Jsem ideální volič. Od momentu, kdy je Rejnolds ded a zbylo z něj sotva půl se film posouvá do pěkné roviny, ve které občas i polechtá nepolíbené příro politické korektnosti.(8.6.2016)

 • Superpero
  ****

  Nahláškovaná poloparodie, kde ani nejde tolik o akci, jako o Deadpoolovy kecy. Ryan Reynolds je dobrej, Morena Baccarin od dob Firefly nezestárla snad ani o den, akorát ten záporák mi přišel jako takovej homouš. Mám teď chuť koupit si hru Deadpool a číst si jeho komiksy.(14.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace