Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Klingona bych nikdy nedráždil, protože bych nechtěl skončit v některém z jeho přebytečných žaludků. Takže si nedělám legraci z jeho osmikomorového srdce, nešťourám ho vidličkou do dvojitých jater, neposmívám se jeho zmuchlanému obličeji a pokud si dobře vzpomínám, tak se raději pohybuji v jiné galaxii než on. To ale Kirk je jiný. Klidně si tu svou Enterprise navede na jejich území a naivně očekává, že mu to projde. To ale samozřejmě nemůže, protože pak by ten film byl o ničem a to by nešlo. Musí přece jít o akci, ale taky o zábavu, které opět jednoznačně vévodí odporně pravdomluvný Spock. Naštěstí není na to hláškování sám, takže je to nakonec fajn zábava i pro ty, kteří se na seriálové mise v papundeklové lodi pravidelně nevydávali.(12.11.2013)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 7.9/10] | me: Lepšie než prvý Star Trek... Veľká spokojnosť. Why would a Starfleet admiral ask a three-hundred-year-old frozen man for help? (16.2.2014)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Ač musím říct, že Blockbustery jsou mým nejoblíbenějším žánrem vůbec, tak u Star Treku jsem poprvé zažíval lehčí nudu a zklamání. Co to je za nepořádek! Pronásledování, skákání, exploze, opět skákání, terorismus, úmrtí, vzkříšení, další exploze, klišovité starship souboje, oldschool scény, degradace, povýšení. Ale: žádná výprava, žádné tajemství, žádné lidstvo, žádné vzrušení, žádné tempo, žádný zázrak, žádné budování napětí, žádná originalita, žádné vyvíjení postav. Chyběla tomu štáva. 65%(28.8.2013)

 • T2
  *****

  Rozpočet $190miliónovTržby USA $228,778,661Tržby Celosvetovo $467,400,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $35,371,517 //počet predaných kusov 1,396,730Tržby za predaj DVD v USA $14,584,685 //počet predaných kusov 933,063║ _Tržby za predaj Blu-ray kolekcia Star Trek and Star Trek Into Darkness v USA $2,880,064 //počet predaných kusov 96,130║_ __GENIÁLNE!!!__ Veľký Kandidát na Blockbaster roka 2013!!!__ ...veru prekonalo to očakávania, dokonca aj vynikajúceho predchodcu Star Trek (2009), absolútne dokonale vycibrený dej, dialógové prestrelky medzi postavami len tak iskria, skvelá atmosféra, humorné odfrky opäť krásne sedia v deji, napätie, akcia, nevyspytateľný záporák, silné emócie,...plus lesk na vrch dodáva efektné 3D, film je opäť krásnou a zaslúženou poctou pôvodnému seriálu Star Trek (1966), J.J.Abrams je aktuálnym kráľom skutočnej popcorňovej zábavy ktorá má všetky ingrediencie čo treba po tomto zážitku sa môžeme len a len tešiť na nové Star Wars VII zdatnejší režisér ohľadne sci-fi ich ani nemohol mať v rukách /videl v kine 3D verziu: 100%/ __moja recenzia(17.6.2013)

 • Morien
  *

  "Láska projde zkouškou, přátelství budou roztrhána na kusy..." Kecy prdy marmeláda, jak praví staré rčení. V poslední době mě velmi silně dráždí, když o sobě věci prohlašují, že jsou chytré, a potom nejsou. Za hlavní nedostatek považuji obsazení hlavního blonďáka, neboť prostě eh, takhle nevypadají praví muži.(29.1.2014)

 • - Studio Paramount Pictures žádalo po režisérovi J.J Abramsovi, aby film natočil ve 3D. Abrams naproti tomu chtěl natáčet klasicky ve 2D, ale za použití IMAX kamer. Nakonec se studio a režisér dohodli na kompromisu, díky čemuž se film prvním v historii, jenž je natočen ve formátu IMAX a následně převedeným do 3D v postprodukci. (Caszidy)

 • - Ve scéně, kdy Khan (Benedict Cumberbatch) padá k zemi s lodí směrem k velitelství hvězdné pěchoty, srazí při pádu ze skály i pevnost Alcatraz. (ledofredo)

 • - Spoiler: Cesta k obživení kapitána Kirka (Chris Pine) v závěru filmu, kterou najde doktor McCoy pomocí Tribblů, je odkazem na epizodu 15  "The Trouble with Tribbles" z 2. série původního seriálu Star Trek. Tento živočišný druh hraje též hlavní roli v epizodě 5: "More Tribbles, More Troubles" v 1. sérii animovaného seriálu Star Trek (od r. 1973). (Honzíno)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace